Latvijas Republikas 13. Saeimas
pavasara sesijas otrā (ārkārtas) sēde
2020. gada 16. aprīlī
Sēdi vada Latvijas Republikas 13. Saeimas priekšsēdētāja
Ināra Mūrniece.
Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs un balsojumi
Sēdes videotranslācija
Sēžu videotranslācijas (arhīvs)
Audio balsojumi (frakcijās)
Sēdes vadītāja. Godātie kolēģi! Sākam 2020. gada 16. aprīļa otro ārkārtas sēdi!
Ir saņemts 10 deputātu iesniegums. Deputāti Jurašs, Butāns, Znotiņš, Mārtuža, Eglītis un citi lūdz saīsināt debašu laiku 2020. gada 16. aprīļa otrajā ārkārtas sēdē izskatāmajiem jautājumiem un noteikt, ka, runājot pirmo reizi, debašu laiks ir trīs minūtes, runājot otro reizi – viena minūte.
Vai deputātiem ir iebildumi? (Dep. A. Gobzems: “Jā! Ir iebildumi!”) Tātad balsosim.
Lūdzu zvanu! Balsosim par to, lai 2020. gada 16. aprīļa otrajā ārkārtas sēdē izskatāmajiem jautājumiem tiktu noteikts šāds debašu laiks: runājot pirmo reizi – trīs minūtes, runājot otro reizi – viena minūte! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie deputāti! Balsošanas rezultāts par debašu laika saīsināšanu, nosakot trīs minūtes, runājot pirmo reizi, vienu minūti, runājot otro reizi: par – 54, pret – 17, atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Lēmums pieņemts. Debašu laiks, runājot pirmo reizi – trīs minūtes, runājot otro reizi – viena minūte.
Sākam izskatīt sēdes darba kārtību.
Likumprojekts “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā”, pirmais lasījums.
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vārdā – deputāts Mārtiņš Šteins.
M. Šteins (AP!).
Labdien, cienījamā Saeimas priekšsēdētāja! Cienījamie kolēģi! Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā esam izskatījuši Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā”. Tas paredz izteikt 5. panta pirmo daļu šādā redakcijā: “Rīgas domes vēlēšanas notiek 2020. gada 29. augustā. Centrālā vēlēšanu komisija šīs vēlēšanas Rīgas pilsētas pašvaldībā izsludina 2020. gada 7. jūlijā.”
Komisijā tika atbalstīta steidzamība. Lūdzu Saeimu balsot par šā likumprojekta steidzamību.
Sēdes vadītāja. Neviens no deputātiem par steidzamību runāt nav pieteicies.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” atzīšanu par steidzamu! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsojuma rezultāts par likumprojekta “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” (pirmais lasījums) atzīšanu par steidzamu: par – 77, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Tātad likumprojekts ir atzīts par steidzamu.
Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu deputātam Mārtiņam Šteinam.
M. Šteins (AP!).
Komisija lūdz... Ja deputātiem nav iebildumu, komisija lūdz Saeimu izskatīt likumprojektu otrajā, galīgajā, lasījumā bez priekšlikumu iesniegšanas...
Sēdes vadītāja. Šteina kungs! Šteina kungs, mēs tikai par steidzamību paguvām nobalsot.
M. Šteins. Es atvainojos!
Sēdes vadītāja. Vēl pirmais lasījums.
M. Šteins. Komisija lūdz balsot par likumprojektu pirmajā lasījumā.
Sēdes vadītāja. Tā. Deputāti debatēm nav pieteikušies.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojektu “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” pirmajā lasījumā! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojektu “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” pirmajā lasījumā: par – 78, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Līdz ar to likumprojekts pirmajā lasījumā atbalstīts.
M. Šteins. Ja deputātiem nav iebildumu, komisija lūdz Saeimu izskatīt likumprojektu otrajā, galīgajā, lasījumā bez priekšlikumu iesniegšanas.
Sēdes vadītāja. Vai deputātiem ir iebildumi pret likumprojekta izskatīšanu otrajā lasījumā bez atkārtotas izskatīšanas atbildīgajā komisijā? Iebildumi netiek saņemti.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojektu “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” otrajā, galīgajā, lasījumā! Lūdzu, balsosim! (Dep. V. Valainis: “Otrajā... Man ir priekšlikumi!” Starpsauciens: “Par vēlu!” Dep. V. Valainis: “Nu kā par vēlu?! Jopcik!” Smiekli. Starpsauciens: “Nedrīkst gulēt!”)
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojektu “Grozījums Rīgas domes atlaišanas likumā” (otrais lasījums, steidzams): par – 82, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Līdz ar to likums pieņemts.
Likumprojekts “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību””, pirmais lasījums.
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vārdā – deputāts Mārtiņš Šteins.
M. Šteins (AP!).
Labdien vēlreiz! Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijā esam izskatījuši arī Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību””.
Likumprojekta anotācijā lasām: “Likumprojekts paredz nodokļu pasākumu uzņēmumu ienākuma nodokļa normu piemērošanai ziedojumiem, lai atvieglotu dažādu sociālo grupu un uzņēmumu, kas iesaistīti Covid-19 seku pārvarēšanā, ziedojumu piesaisti, ziedotājiem neradot nodokļu slogu.
Likumprojekts paredz arī pagarināt sociālo uzņēmumu gada darbības pārskatu un sabiedriskā labuma organizāciju iepriekšējā gada darbības pārskatu iesniegšanas termiņu (līdz 2020. gada 31. jūlijam).
Likumprojekts arī paredz pagarināt Likuma par budžetu un finanšu vadību [..] 20. pantā noteikto termiņu no 15. aprīļa uz 30. aprīli specifiski Latvijas Stabilitātes programmas 2020.–2023. gadam sagatavošanai un iesniegšanai.
Likumprojekts paredz, ka, izpildoties noteiktiem kritērijiem, pašvaldības kā kapitāldaļu turētājas var atbalstīt savas krīzes skartās kapitālsabiedrības, mazinot Covid-19 krīzes radītās sekas, saņemot no valsts budžeta aizdevumus un novirzot tos minēto kapitālsabiedrību pamatkapitāla palielināšanai.
Papildus ar šo likumprojektu tiek plānots nodibināt alternatīvo ieguldījumu fondu, kura pārvaldnieks ir akciju sabiedrība “Attīstības finanšu institūcija Altum”, kas ir tiesīga uzsākt reģistrēta alternatīvo ieguldījumu fonda pārvaldnieka darbību ar šā panta spēkā stāšanos.”
Komisija lūdz šim likumprojektam noteikt steidzamību.
Aicinu Saeimu balsot par steidzamību.
Sēdes vadītāja. Paldies.
Man jautājums Pimenova kungam. Vai jūs vēlaties runāt debatēs vai par steidzamību?
Ieslēdziet mikrofonu deputātam Igoram Pimenovam.
I. Pimenovs (SASKAŅA).
Iesniegt priekšlikumus otrajam lasījumam – tāds ir mans mērķis, bet steidzamību es atbalstu.
Paldies.
Sēdes vadītāja. Labi. Paldies.
Tātad neviens deputāts par steidzamību nav pieteicies runāt.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”” atzīšanu par steidzamu! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”” atzīšanu par steidzamu: par – 86, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Likumprojekts par steidzamu ir atzīts.
M. Šteins. Tā. Priekšlikumu iesniegšanas...
Sēdes vadītāja. Nu, vēl jau pirmais lasījums, Šteina kungs.
M. Šteins. Atvainojos.
Sēdes vadītāja. Tātad debatēm... Tātad deputāti ir pieteikušies arī debatēm. Sākam debates.
Vārds deputātam Igoram Pimenovam.
I. Pimenovs (SASKAŅA).
Paldies, priekšsēdētāja. Mans nodoms bija tomēr panākt, lai būtu organizēts... vēl priekšlikumu iesniegšana otrajam lasījumam, tāpēc mana invāzija notikusi. Mans mērķis nav uzstāties pirmajā lasījumā.
Paldies.
Sēdes vadītāja. Skaidrs.
Paldies. Tātad paldies, ka precizējāt nodomu, kādēļ jūs pieteicāties.
Tātad... Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu deputātam Mārtiņam Šteinam... Komisija...
M. Šteins. Aicinu balsot par likumprojektu pirmajā lasījumā.
Sēdes vadītāja. Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”” pirmajā lasījumā! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību”” pirmajā lasījumā: par – 86, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Likumprojekts pirmajā lasījumā ir atbalstīts.
Lūdzu noteikt termiņu priekšlikumu iesniegšanai un izskatīšanas laiku Saeimas sēdē.
M. Šteins. Komisija lūdz noteikt priekšlikumu iesniegšanas termiņu – 30 minūtes, izskatīšanu otrajā lasījumā – šodien, 16. aprīļa ārkārtas sēdē.
Sēdes vadītāja. Tātad priekšlikumu iesniegšanas termiņš – 30 minūtes, līdz pulksten 15.40, un izskatīšana – Saeimas 16. aprīļa ārkārtas sēdē.
Pimenova kungs vēlējās runāt par priekšlikumu iesniegšanas termiņu, ja?
Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu deputātam Igoram Pimenovam.
I. Pimenovs (SASKAŅA).
Jūs mani dzirdat?
Sēdes vadītāja. Mēs jūs dzirdam, jā.
I. Pimenovs. Jā, paldies. Es... Tas nebija mans mērķis darīt to, ko jūs tagad man atvēlējāt... tādu iespēju. Es pateicos. Es jau esmu panācis, ka otrais lasījums notiks un priekšlikumi tiks iesniegti, un termiņš... pusstundas laiks... ir pietiekami.
Sēdes vadītāja. Viss kārtībā. Viss kārtībā. Jūs vienkārši aktivizējāt savu mikrofonu divas reizes, un tad bija noprotams, ka jūs tieši šajā brīdī vēlaties runāt.
Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu deputātei Jūlijai Stepaņenko.
J. Stepaņenko (pie frakcijām nepiederoša deputāte).
Godātie kolēģi! Es lūgtu priekšlikumu iesniegšanas termiņu – vienu stundu.
Sēdes vadītāja. Tātad ir priekšlikumu iesniegšanas termiņš – viena stunda. Mums jābalso par garāko termiņu.
Lūdzu zvanu! Balsosim par priekšlikumu iesniegšanas termiņu – viena stunda – likumprojektam “Grozījumi likumā “Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību””! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par priekšlikumu iesniegšanas termiņu – viena stunda: par – 5, pret – 71, atturas – 1.
Sēdes vadītāja. Paldies. Priekšlikums nav atbalstīts. Tātad paliek spēkā priekšlikumu iesniegšanas termiņš – 30 minūtes un izskatīšanas laiks – Saeimas šā gada 16. aprīļa sēdē. Tātad sāksim skaitīt 30 minūtes no pulksten 15.20, tas nozīmē – līdz pulksten 15.50. Paldies. Tātad priekšlikumu iesniegšanas termiņš – šā gada 16. aprīļa pulksten 15.50.
Likumprojekts “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā”, pirmais lasījums.
Sociālo un darba lietu komisijas vārdā – deputāte Anda Čakša.
A. Čakša (pie frakcijām nepiederoša deputāte).
Labdien, kolēģi! Sociālo un darba lietu komisija saņēmusi no Ministru kabineta likumprojektu “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā”, kura mērķis ir mazināt koronavīrusa Covid-19 pandēmijas izraisītās negatīvās sekas nodarbinātības jomā.
Šie grozījumi paredz papildināt pārejas noteikumu 23. un 24. punktu sekojošās redakcijās.
23. punkts paredz: “Līdz 2020. gada 31. decembrim tiesības uz bezdarbnieka statusu papildus šā likuma 10. panta pirmajā daļā minētajām personām ir personai, kura zaudējusi darba ņēmēja statusu un uz darba ņēmēja statusa zaudēšanas dienu ir: 1) mikrouzņēmuma īpašnieks Mikrouzņēmumu nodokļa likuma izpratnē, kura mikrouzņēmumam nav apgrozījuma (tai skaitā pēc bezdarbnieka statusa iegūšanas); 2) pašnodarbinātais (izņemot fizisko personu, kura veic saimniecisko darbību un par to maksā patentmaksu), kurš negūst ienākumu (tai skaitā pēc bezdarbnieka statusa iegūšanas).”
24. pants nosaka: “Līdz 2020. gada 31. decembrim persona nezaudē bezdarbnieka statusu atbilstoši šā likuma 12. panta pirmās daļas 1. punkta prasībām un bezdarbnieka pabalsta izmaksa tiek apturēta papildus likuma “Par apdrošināšanu bezdarba gadījumam” 10. panta pirmās daļas 2. punkta prasībām, ja darba ņēmēja vai pašnodarbinātā statuss divreiz 12 mēnešu periodā iegūts uz laiku, kas kopā nepārsniedz 120 dienas.”
Komisijā tika vienprātīgi lūgts pēc steidzamības.
Sēdes vadītāja. Vai deputāti vēlas runāt par steidzamību? Deputāti nepiesakās runāt par steidzamības noteikšanu likumprojektam.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā” atzīšanu par steidzamu! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts likumprojekta “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā” noteikšanai par steidzamu: par – 87, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Likumprojekts par steidzamu ir atzīts.
A. Čakša. Paldies.
Tālāk komisijā likumprojekts vienbalsīgi tika atbalstīts pirmajā lasījumā.
Lūdzu atbalstīt pirmajā lasījumā.
Sēdes vadītāja. Vai deputāti vēlas debatēt? Debatēm deputāti nav pieteikušies.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojektu “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā” pirmajā lasījumā! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojektu “Grozījums Bezdarbnieku un darba meklētāju atbalsta likumā” pirmajā lasījumā: par – 86, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Likumprojekts pirmajā lasījumā ir atbalstīts.
Lūdzu noteikt termiņu priekšlikumiem un izskatīšanas laiku Saeimas sēdē.
A. Čakša. Priekšlikumu iesniegšanas laiks – 15 minūtes, izskatīšana otrajā lasījumā – šodien ārkārtas sēdē.
Sēdes vadītāja. Paldies.
Vai ir citi priekšlikumi? Citu priekšlikumu nav.
Līdz ar to priekšlikumu iesniegšanas termiņš tātad ir 15 minūtes – līdz pulksten 15.47. Izskatīšana – Saeimas šā gada 16. aprīļa sēdē.
Paldies.
Šeit nāca no Tehnikas nodaļas ziņas par... Tātad nevajag nekādu tehnisko pauzi, ja? Paldies. Tātad sistēma darbojas. Viss ir sakārtots.
Likumprojekts “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā”, pirmais lasījums.
Sociālo un darba lietu komisijas vārdā – deputāte Anda Čakša.
A. Čakša (pie frakcijām nepiederoša deputāte).
Labdien, kolēģi! Sociālo un darba lietu komisija izskatīja likumprojektu “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā”, kas arī nāca no Ministru kabineta.
Šie grozījumi paredz izmaiņas pārejas noteikumos, kas izslēgtu 37. punktu un papildinātu pārejas noteikumus ar diviem būtiskiem punktiem.
Pirmais ir: “Ja ģimene (persona), tai skaitā audžuģimene un aizbildnis, kurai ir tiesības uz šā likuma pārejas noteikumu 37. punkta 1. apakšpunktā minēto pabalstu krīzes situācijā, aprūpē bērnu līdz 18 gadu vecumam, pašvaldība palielina izmaksājamā pabalsta apmēru par 50 euro mēnesī katram bērnam, ko valsts pašvaldībām kompensē 100 % apmērā. Lai saņemtu mērķdotāciju, pašvaldība šā likuma pārejas noteikumu 37. punkta 3. apakšpunktā minētajā pārskatā norāda bērnu skaitu, par kuriem izmaksāts pabalsts krīzes situācijā.”
Otrs punkts ir: ja pašvaldība līdz šā likuma pārejas noteikumu 39. punkta spēkā stāšanās dienai ģimenei (personai), tai skaitā audžuģimenei un aizbildnim, ir piešķīrusi tātad šos noteiktos 50 eiro... atbilstoši tā noteikusi pabalstu krīzes situācijā par martu... tad pašvaldība nodrošina pabalsta palielināšanu par katru bērnu 50 eiro apmērā atbilstoši šī likuma pārejas noteikumu 39. punktam.
Tāpat komisijā vienbalsīgi tika atbalstīta steidzamība.
Sēdes vadītāja. Tātad komisija aicina atzīt likumprojektu par steidzamu.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā” atzīšanu par steidzamu! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts likumprojekta “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā” atzīšanai par steidzamu: par – 87, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Līdz ar to likumprojekts par steidzamu ir atzīts.
A. Čakša. Paldies.
Tāpat komisija vienbalsīgi atbalstīja likumprojektu pirmajā lasījumā. Lūdzu atbalstīt pirmajā lasījumā!
Sēdes vadītāja. Deputāti debatēs par šo likumprojektu nav pieteikušies un arī nepiesakās.
Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā” atbalstīšanu pirmajā lasījumā! Lūdzu, balsosim!
(Notiek balsošana.)
Sēdes vadītāja. Lūdzu, ieslēdziet mikrofonu balsu skaitītāju pārstāvim Rihardam Kolam.
R. Kols (NA).
Cienījamie, godātie kolēģi! Balsošanas rezultāts par likumprojektu “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā” pirmajā lasījumā: par – 87, pret un atturas – nav.
Sēdes vadītāja. Paldies. Līdz ar to likumprojekts pirmajā lasījumā ir atbalstīts.
Lūdzu noteikt termiņu priekšlikumiem un izskatīšanas laiku Saeimas sēdē.
A. Čakša. Priekšlikumu iesniegšanas laiks – 15 minūtes, izskatīšana – šodien ārkārtas sēdē.
Sēdes vadītāja. Tātad priekšlikumu iesniegšanas termiņš – 15 minūtes, līdz pulksten 15.56, izskatīšana – 2020. gada 16. aprīļa ārkārtas sēdē.
Paldies, kolēģi. Esam izskatījuši šā gada 16. aprīļa otrās ārkārtas sēdes darba kārtību. Informēju jūs, ka Prezidijs plāno šodien sasaukt trešo ārkārtas sēdi.
Paziņojums. Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētājs Andris Skride lūdz paziņot, ka 30 minūtes pēc sēdes beigām sāksies Sociālo un darba lietu komisijas sēde – attālināti.
Paldies. Līdz ar to 2020. gada 16. aprīļa otro ārkārtas sēdi slēdzu.
Satura rādītājs un balsojumi
13. Saeimas pavasara sesijas 2. (ārkārtas) sēde
2020. gada 16. aprīlī
16a2.04.2020 | 14.40 |
Audio balsojumi (frakcijās)
Frakcijas SASKAŅA balsojumi
Frakcijas KPV LV balsojumi
Saeimas priekšsēdētājas I. Mūrnieces, JK frakcijas, pie frakcijām nepiederošo deputātu A. Blumberga un A. Gobzema balsojumi
Frakcijas AP! balsojumi
NA frakcijas un pie frakcijām nepiederošās deputātes I. Rībenas balsojumi
ZZS frakcijas balsojumi
Frakcijas JV un pie frakcijām nepiederošās deputātes A. Čakšas balsojumi
Pie frakcijām nepiederošo deputātu L. Liepiņas, J. Stepaņenko un D. Šmita balsojumi