Apmeklētāju pieņemšana un ekskursijas

Apmeklētāju un informācijas centrs

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrs patlaban apmeklētājus apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta, stingri ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un piesardzības pasākumus.

Apmeklētāju centru klātienē var apmeklēt tikai, lai iesniegtu iesniegumu Saeimai. Citos jautājumos, lai noskaidrotu informāciju par parlamenta darbu, aicinām, kā līdz šim, sazināties ar Centru attālināti.

Apmeklētājus pēc iepriekšēja pieraksta Centrs pieņems darbadienās no pulksten 9.00 līdz 16.30 Jēkaba ielā 16 (ieeja no Trokšņu ielas).  

 

 

 

Vairāk informācijas: https://www.saeima.lv/lv/aktualitates/saeimas-zinas/29966-saeimas-apmekletaju-centrs-atsaks-pienemt-apmekletajus-klatiene
 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! 


Viena no Saeimas darba prioritātēm ir atvērtība, sadarbība ar sabiedrību un tās iesaistīšana likumdošanā.

Būtiska nozīme Saeimas dialogā ar sabiedrību ir Saeimas Apmeklētāju un informācijas centram, kas ikvienam iedzīvotājam sniedz iespēju noskaidrot informāciju par Saeimas darbu.

Saeimas Apmeklētāju un informācijas centrs atrodas:
Rīga, Jēkaba iela 16 (ieeja no Trokšņu ielas)
Saeimas informatīvais tālrunis: 67087321
E-pasts: info@saeima.lv

 

Plašāk par Apmeklētāju un informācijas centru


Ekskursijas

Apmeklētāji iepazīstas ar Saeimu

Lai ierobežotu Covid-19 izplatību, patlaban ekskursijas Saeimas namā nenotiek.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Lai tuvāk iepazītu Latvijas parlamenta darbu, kā arī Saeimas nama arhitektūru un vēsturi, ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt Saeimu. 

Ekskursijas tiek organizētas tikai pēc iepriekšējas pieteikšanās. Pieteikumi tiek pieņemti ne vēlāk kā nedēļu pirms vēlamā apmeklējuma laika.

Iespējamie ekskursijas norises laiki:
Pirmdien, otrdien, trešdien, piektdien – no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.30.
Ceturtdienās – no plkst. 9.30 līdz plkst. 16.30 (iespēja klātienē vērot Saeimas sēdes norisi).

Ekskursijas piesakāmas pa tālruni (67087483, 67087485) Saeimas Administrācijas Protokola nodaļā vai pa e-pastu ekskursijas@saeima.lv.

Plašāk par ekskursiju iespējām

Lūgums iepazīties ar Saeimas ēku apmeklēšanas kārtību un uzturēšanos tajās: https://www.saeima.lv/files/Uzturesanas_Noteikumi.pdf (.pdf)

Šī vietne izmanto sīkfailus no Google, lai sniegtu pakalpojumus un analizētu datplūsmu. Lai varētu atskaņot video, Jums jāsniedz piekrišana.

Sestdien, 23.oktobrī