Saeimā viesosies Igaunijas parlamentāriešu delegācija

(17.01.2014.)

20. un 21.janvārī pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā uzturēsies Igaunijas parlamenta Valsts budžeta revīzijas komisijas delegācija komisijas priekšsēdētāja Mihaila Stalnuhina (Mihhail Stalnuhhin) vadībā. 

 Apmeklējot Saeimu, Igaunijas parlamentārieši tiksies ar Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem un piedalīsies komisijas sēdē.

 Vizītes ietvaros Igaunijas parlamenta deputāti iepazīsies arī ar Valsts kontroles, Latvijas Bankas un Finanšu ministrijas darbu.

 Plānots, ka viesi no Igaunijas arī piedalīsies 1991.gada barikāžu atceres pasākumos Rīgā – piemiņas ugunskuru iedegšanas pasākumos pie Saeimas nama un Doma laukumā, kā arī ziedu nolikšanas ceremonijā pie kritušo piemiņas akmeņiem Bastejkalnā.

Pieredzes apmaiņas vizītē Igaunijas parlamentu pārstāvēs arī Valsts budžeta revīzijas komisijas priekšsēdētāja vietnieks Marguss Hansons (Margus Hanson) un komisijas locekļi Tarmo Tamms (Tarmo Tamm) un Jiri Marozovs (Jüri Marozov). 

 

Saeimas Preses dienests

 


 

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:00  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem