Daiga Mieriņa reģionālajā vizītē apmeklēs Valmieru; uzmanības centrā – daudzbērnu ģimeņu labklājība

(16.05.2024.)

Lai spriestu par ģimeņu labklājību, kā arī citiem sociālajiem un ekonomikas jautājumiem Valmieras novadā, Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa piektdien, 17.maijā, reģionālajā vizītē apmeklēs Valmieru.

Saeimas priekšsēdētāja atklās diskusiju par lielo ģimeņu labbūtību Valmieras novadā. Šo diskusiju rīko Vidzemes lielo ģimeņu biedrība, lai aktualizētu ģimeņu, it īpaši daudzbērnu, labbūtību un to dzīves kvalitātes uzlabošanu novadā, kā arī uzsvērtu pašvaldības nozīmi un atbalstu ģimenēm ar bērniem. Diskusijā piedalīsies arī Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Madonas novada pašvaldības domes priekšēdētājs Agris Lungevičs. Diskusija notiks Valmieras integrētajā bibliotēkā, Cēsu ielā 4, un tā sāksies pulksten 11.50.

Pirms diskusijas D.Mieriņa apmeklēs sociālā uzņēmuma SIA “Izglītības un attīstības centrs Universum” dibināto mūzikas un mākslas vidusskolu.

Savukārt pēcpusdienā Saeimas priekšsēdētājai plānots uzņēmuma “Aimasa”, kurš ir viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Valmieras novadā, un krūmmelleņu lielsaimniecības “Dižoga” apmeklējums.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 20.jūnijā
09:00  Saeimas 2024.gada 20.jūnija kārtējā sēde
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Christopher Robinson
12:30  Jāņu ielīgošanas pasākums
12:35  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
17:00  2024.gada 20.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem