Saeima 4.maijā sanāks uz Neatkarības atjaunošanas dienai veltīto svinīgo sēdi

(30.04.2021.)

Saeima otrdien, 4.maijā, pulksten 12.00 sanāks uz Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīto svinīgo sēdi, kurā uzrunu teiks Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Ņemot vērā Covid-19 izraisītās pandēmijas dēļ noteiktos ierobežojumus un piesardzības pasākumus, 4.maija svinīgā Saeimas sēde norisināsies videokonferences formātā, deputātiem uzturoties vairākās atsevišķās parlamenta telpās. Ikviens interesents tai tiešraidē varēs sekot Saeimas mājaslapā, parlamenta Facebook kontā, kā arī Latvijas Televīzijā un Latvijas Radio.

Plānots, ka sēdē piedalīsies Ministru prezidents Krišjānis Kariņš, kā arī 4.maija Deklarācijas kluba prezidente Velta Čebotarenoka.

No rīta pulksten 9.00 Jēkaba katedrālē attālināti notiks Latvijas neatkarības atjaunošanas gadadienai veltīts ekumeniskais dievkalpojums, kam varēs sekot līdzi tiešraidē Latvijas Televīzijā.

Tāpat šajā dienā, godinot Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31.gadadienu, Saeimas Prezidija locekļi noliks ziedus pie Brīvības pieminekļa.

 

Mediju ievērībai
Ņemot vērā aktuālo situāciju ar Covid-19 izplatību un nepieciešamos piesardzības pasākumus, lūdzam ar izpratni izturēties pret faktu, ka plašsaziņas līdzekļu pārstāvji Saeimas sēdes norisei varēs sekot vienīgi attālināti. Šis ir nepieciešams piesardzības solis, lai pēc iespējas mazinātu Covid-19 izplatīšanās riskus.

 

Saeimas Preses dienests

Piektdien, 7.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:30  Ārlietu komisijas sēde