Ināra Mūrniece atklās konferenci par valsts konsekvenci tiesiskās paļāvības un drošības principu ievērošanā

(28.01.2016.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piektdien, 29.janvārī, Latvijas Universitātē (LU) atklās zinātnisku konferenci “Valsts konsekvence tiesiskās paļāvības un tiesiskās drošības principu ievērošanā”.

Konference atklāšanā uzrunu teiks arī Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš, Tiesību zinātņu pētniecības institūta valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Ringolds Balodis, Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egils Levits, kā arī LU rektors Indriķis Muižnieks un Juridiskās fakultātes dekāne Anita Rodiņa.

Par tiesiskās paļāvības principu tiesību apakšnozarēs un uzņēmējdarbībā, kā arī par tā ievērošanu valsts iestāžu lēmumos un atsevišķās nozarēs konferencē spriedīs tiesneši, augstskolu mācībspēki, advokāti, prokurori, valsts iestāžu vadītāji, kā arī sociālie partneri. 

Zinātnisko konferenci rīko Tiesību zinātņu pētniecības institūts sadarbībā ar LU Juridisko fakultāti, laikrakstu “Dienas Bizness” un žurnālu “Jurista Vārds”. 

Konference notiks piektdien, 29.janvārī, Latvijas Universitātes Mazajā aulā, Rīgā. Tās sākums pulksten 9.00.

  

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 16.maijā
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roŗa
13:50  Saeimas Prezidija sēde