Saeimas deputāti basketbola spēlē mērosies spēkiem ar Iekšlietu ministrijas komandu

(06.06.2013.)

Saeimas basketbola komanda piektdien, 7.jūnijā, Iekšlietu ministrijas sporta sezonas noslēguma sacensībās draudzības spēlē mērosies spēkiem ar Iekšlietu ministrijas komandu.

Plānots, ka Saeimas komandā spēlēs komandas kapteinis Jānis Upenieks, deputāti Ilmārs Latkovskis (VL-TB/LNNK), Klāvs Olšteins, Viktors Valainis, Raimonds Vējonis (ZZS), Jānis Vucāns (ZZS), Vilnis Ķirsis (RP), kā arī Saeimas darbinieki.

Saeimas basketbola komanda ir izveidota 2002.gadā. Komanda jau sesto gadu startē Baltijas Asamblejas kausa izcīņā, kurā sacenšas Baltijas valstu parlamentārieši. 11.Saeimā aizvadītas draudzības spēles ar Rūjienas domes komandu, kā arī Ventspils, Valmieras un Liepājas pašvaldību un Iekšlietu ministrijas komandām.

Draudzības spēle starp Saeimas un Iekšlietu ministrijas basketbola komandām notiks piektdien, 7.jūnijā, plkst.20.00 Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā Kandavā, Daigones ielā 14.


Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 16.maijā
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roŗa
13:50  Saeimas Prezidija sēde