Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisiju vadīs Andrejs Judins

(23.02.2012.)

Saeimā izveidotā Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisija ceturtdien, 23.februārī, savā pirmajā sēdē par apakškomisijas priekšsēdētāju ievēlēja Andreju Judinu (Vienotība).

Par A.Judina ievēlēšanu priekšsēdētāja amatā balsoja deviņi apakškomisijas deputāti, pret nebalsoja neviens, bet četri deputāti balsojumā atturējās. Savukārt par apakškomisijas sekretāru, 12 deputātiem balsojot par un vienam atturoties, šodienas sēdē tika ievēlēts Kārlis Seržants (ZZS).

Operatīvās darbības likuma pilnveidošanas apakškomisijā strādā arī deputāti Jānis Ādamsons (SC), Ingmārs Čaklais (Vienotība), Edmunds Demiters (ZRP), Andrejs Elksniņš (SC), Kārlis Eņģelis (ZRP), Kārlis Krēsliņš (VL-TB/LNNK), Dzintars Kudums (VL-TB/LNNK), Aleksejs Loskutovs (Vienotība), Ņikita Ņikiforovs (SC), Gunārs Rusiņš, Dāvis Stalts (VL-TB/LNNK) un Valdis Zatlers (ZRP). 

11.Saeimā Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija jau izveidojusi Korupcijas novēršanas apakškomisiju.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

Saeimas deputāti par piedalīšanos komisiju un apakškomisiju sēdēs papildu atalgojumu nesaņem.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 14.aprīlī
09:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde