Saeimā izveidota Sporta apakškomisija un Valstiskās audzināšanas apakškomisija

(02.11.2011.)

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija trešdien, 2.novembrī, nolēma izveidot Sporta apakškomisiju un Valstiskās audzināšanas apakškomisiju.

Valstiskās audzināšanas apakškomisijas uzdevums būs analizēt situāciju, pētīt ārvalstu pieredzi un izstrādāt priekšlikumus un likumdošanas iniciatīvas, kas saistītas ar valstiskās (pilsoniskās un patriotiskās) audzināšanas jautājumiem.

Komisija šodien darbam šajā apakškomisijā apstiprināja komisijas deputātus Raivi Dzintaru (VL-TB/LNNK), Janīnu Kursīti-Pakuli (Vienotība), Vinetu Poriņu (VL-TB/LNNK), Vladimiru Reskāji (SC), Ingunu Rībenu (Vienotība) un Jāni Vucānu (ZZS).

Savukārt, lai padziļinātu Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu sporta jomā, tika izveidota Sporta apakškomisija. Sporta jomas aktuālie jautājumi tika skatīti arī iepriekšējos četros Saeimas sasaukumos izveidotā tāda paša nosaukuma apakškomisijā.

Apakškomisijā strādās komisijas deputāti Guntars Bilsēns (ZRP), Ņikita Ņikiforovs (SC), Vladimirs Reskājs (SC) un Jānis Urbanovičs (SC).

Apakškomisiju vadība tiks vēlēta to pirmajās sēdēs. Komisija gaida arī citu deputātu iesniegumus, kas vēlas darboties šajās apakškomisijās.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

 


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 7.jūnijā
09:00  Saeimas Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Vācijas parlamentu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Vācijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Ārlietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde