Saeimā izveidota Sporta apakškomisija un Valstiskās audzināšanas apakškomisija

(02.11.2011.)

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija trešdien, 2.novembrī, nolēma izveidot Sporta apakškomisiju un Valstiskās audzināšanas apakškomisiju.

Valstiskās audzināšanas apakškomisijas uzdevums būs analizēt situāciju, pētīt ārvalstu pieredzi un izstrādāt priekšlikumus un likumdošanas iniciatīvas, kas saistītas ar valstiskās (pilsoniskās un patriotiskās) audzināšanas jautājumiem.

Komisija šodien darbam šajā apakškomisijā apstiprināja komisijas deputātus Raivi Dzintaru (VL-TB/LNNK), Janīnu Kursīti-Pakuli (Vienotība), Vinetu Poriņu (VL-TB/LNNK), Vladimiru Reskāji (SC), Ingunu Rībenu (Vienotība) un Jāni Vucānu (ZZS).

Savukārt, lai padziļinātu Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas darbu sporta jomā, tika izveidota Sporta apakškomisija. Sporta jomas aktuālie jautājumi tika skatīti arī iepriekšējos četros Saeimas sasaukumos izveidotā tāda paša nosaukuma apakškomisijā.

Apakškomisijā strādās komisijas deputāti Guntars Bilsēns (ZRP), Ņikita Ņikiforovs (SC), Vladimirs Reskājs (SC) un Jānis Urbanovičs (SC).

Apakškomisiju vadība tiks vēlēta to pirmajās sēdēs. Komisija gaida arī citu deputātu iesniegumus, kas vēlas darboties šajās apakškomisijās.

Saskaņā ar Saeimas kārtības rulli darbu sagatavošanai vai sevišķu uzdevumu veikšanai komisija no saviem locekļiem var ievēlēt ne vairāk kā divas apakškomisijas. Apakškomisijas sastāvā var iekļaut arī deputātus, kas nav attiecīgās komisijas locekļi, ja viņi tam piekrīt.

 


Saeimas Preses dienests

Sestdien, 25.maijā