Izglītības komisijas deputāti tiksies ar ministri Tatjanu Koķi

(07.09.2010.)

Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas deputāti trešdien, 8.septembrī, uz sēdi aicinājuši izglītības un zinātnes ministri Tatjanu Koķi, lai pārrunātu izglītības jomas aktualitātes.

„Komisijas deputātus interesē, kā skolas sagatavojušās jaunajam mācību gadam, cik bērnu šogad uzsākuši skolas gaitas un kāds ir izglītības iestādes neapmeklējošo bērnu skaits. Rītdienas sēdē pārrunāsim arī sagatavošanās darbus, lai jau nākamgad Latvijas vēsturi skolās mācītu kā atsevišķu priekšmetu,” skaidro komisijas priekšsēdētājs Jānis Strazdiņš.

„Tāpat ar ministri diskutēsim par nepieciešamajām izmaiņām, lai panāktu teicamu Latvijas izglītības jomas kvalitāti,” uzsver J.Strazdiņš. Viņš piebilst, ka darba kārtībā būs arī Ministru kabineta apstiprinātais pasākumu plāns nepieciešamajām reformām augstākajā izglītībā un zinātnē 2010.-2012.gadam. „Spriedīsim par pasākuma plānā ietverto uzdevumu iespējām paaugstināt augstākās izglītības konkurētspēju,” norāda komisijas priekšsēdētājs.

Saeimas komisijas sēde notiks trešdien, 8.septembrī, plkst.10.00 Jēkaba ielā 16, 407.telpā.Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:00  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem