Uzaicinājums uz grāmatu dāvināšanas akciju Latvijas Nacionālajai bibliotēkai

(29.05.2010.)

Svētdien, 30.maijā, notiks īpaša akcija, kuras laikā Latvijas Nacionālajai bibliotēkai (LNB) NATO Parlamentārās Asamblejas (PA) delegācijas pasniegs vērtīgas grāmatas, ka saistītas ar NATO un aizsardzības tematiku.

NATO PA Latvijas delegācijas vadītāja Vaira Paegle norāda, ka šis būs nozīmīgs pienesums LNB krājumam, kurā patlaban ir aptuveni 100 NATO tematikai veltītu grāmatu. Saskaņā ar bibliotēkas sniegto informāciju lielākā daļa no šīm grāmatām bibliotēkā ienākusi drīzumā pēc Latvijas neatkarības atgūšanas. Bibliotēkas krājums īpaši būtu jāatsvaidzina ar jaunākajiem izdevumiem par NATO civilajām programmām - informācijas un komunikācijas tīklu drošību, patērētāju un ražošanas apgādi, izglītību un apmācībām.

Grāmatu dāvināšanas akcijā piedalīsies NATO PA Latvijas delegācijas vadītāja Vaira Paegle, NATO PA prezidents Džons Teners (John Tanner) un Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors Andris Vilks.

Pasākums notiks 30.maijā plkst.13.15 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, 2.hallē.

Mediju ievērībai:
Mediju pārstāvju ierašanās pasākuma norises vietā Ķīpsalas hallē līdz plkst.13.00. Lūdzam mediju pārstāvjus ierasties laikus, rēķinoties, ka iespējamais drošības pārbaudes ilgums ir 30 minūtes.
Saeimas Preses dienests

Sestdien, 25.maijā