Latvijas Republikas Saeima, nodokļu maksātāja kods 90000028300, izsludina atklātu konkursu uz vakanto amata vietu – Saeimas Administrācijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nodaļas vecākais (-ā) tīkla administrators (-e) (vakance uz nenoteiktu laiku)

Galvenās prasības pretendentiem (-ēm):

-          Vēlama augstākā izglītība datorzinātņu vai inženierzinātņu jomā vai studijas minētajās jomās, kas papildinātas ar kvalifikācijas paaugstināšanu amata atbildības jomā;

-          Vismaz trīs gadu iepriekšējā darba pieredze informācijas tehnoloģiju jomā;

-          Vismaz trīs gadu iepriekšēja darba pieredze tīklu iekārtu un ugunsmūru tehnoloģiju administrēšanas jomā;

-          Vismaz vienas svešvalodas (Eiropas Savienības oficiālās valodas) zināšanas, kas nepieciešams profesionālai mutvārdu un rakstveida saziņai, vismaz B1 valodas apguves līmenī (pašnovērtējums saskaņā ar Eiropas Padomes noteiktajiem svešvalodu apguves līmeņiem);

-          Teicamas zināšanas un prasmes amata atbildības jomā;

-          Datorprasmes amata pienākumu izpildei nepieciešamā līmenī;

-          Zināšanas par ierobežotas pieejamības informācijas, kā arī valsts noslēpuma objekta aizsardzību reglamentējošiem normatīvajiem aktiem;

-          Zināšanas par Saeimas struktūru un darba organizāciju;

-          Plānošanas, organizatora un komunikācijas prasmes;

-          Spēja pieņemt lēmumus amata kompetences ietvaros un uzņemties atbildību;

-          Atbilstība prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam.

Galvenie pienākumi:

-          Atbalstīt, konfigurēt, uzturēt un atjaunināt tīkla infrastruktūru.

-          Instalēt un integrēt jaunu servera aparatūru un lietojumprogrammatūru.

-          Sekot līdzi nepieciešamajiem atjauninājumiem.

-          Atbalstīt un administrēt tīkla iekārtu un ugunsmūra trešo pušu lietojumprogrammas.

-          Nodrošināt tīkla drošību un savienojamību.

-          Pārraudzīt tīkla veiktspēju (pieejamību, izmantošanu, integritāti) un identificēt trūkumus.

-          Risināt identificētās problēmas.

-          Definēt tīkla politikas un procedūras.

-          Nodrošināt ieviešanu sistēmas prasībām un dizaina arhitektūras risinājumiem.

-          Izpētīt un sniegt  ieteikumus par tīkla sistēmu administrēšanu un uzturēšanu.

-          Darba procesā ievērot informācijas sistēmas drošības un datu aizsardzības prasības.

-          Piedalīties struktūrvienības budžeta plāna izstrādē un tā izlietojuma kontrolē attiecībā uz amata kompetencē esošo funkciju izpildi.

-          Izstrādāt un aktualizēt noteiktas procedūras, instrukcijas amata atbildības jomā.

-          Aizvietot citu vecāko tīkla administratoru viņa prombūtnes laikā.

Piedāvājam:

-     dinamisku darbu un iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un zināšanas

-     stabilu atalgojumu (amatam noteikta 12. mēnešalgu grupa, mēnešalgas diapazons (bruto) no 2304 līdz 3650 euro) atkarībā no profesionālās kvalifikācijas

-     normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas, kā arī papildu motivācijas instrumenti.

Pretendenta iesniedzamie dokumenti:

-     motivēta pieteikuma vēstule ar praktiskās pieredzes aprakstu par amatam noteiktajām atbildības jomām, kā arī ar izvērstu aprakstu par pieredzi informācijas tehnoloģiju, tīkla iekārtu un ugunsmūru tehnoloģiju administrēšanas jomā, un ietvertu apliecinājumu, ka kandidāts atbilst likuma “Par valsts noslēpumu” 9. panta otrajā un trešajā daļā noteiktajām prasībām, lai saņemtu speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam. Vēlama informācija par adresātu (-iem) (esošajā un/vai iepriekšējās darba vietās), kas var sniegt informāciju par amata kandidāta atbilstību amata prasībām;

-     Curriculum Vitae (Europass formā), nenorādot personas sensitīvos datus;

-     izglītību apliecinošu dokumentu kopijas. Ja augstākā izglītība, akadēmiskais vai zinātniskais grāds iegūts ārvalstīs, papildus – Akadēmiskās informācijas centra izziņa par ārvalstīs iegūtās izglītības pielīdzināšanu Latvijā piešķirtajam akadēmiskajam grādam vai diplomam;

-     valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija, nepieciešamais valsts valodas prasmes līmenis – B līmeņa 2.pakāpe (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās izglītības programmās latviešu valodā);

-     amata kandidāts pieteikumam papildus var pievienot citus dokumentus, kas raksturo viņa kvalifikāciju vakantajam amatam, tostarp kvalifikācijas paaugstināšanu amata kompetences jomās (nav obligāta prasība).

Minētos dokumentus līdz 2024. gada 11. septembrim (ieskaitot) lūdzam iesniegt elektroniski (kas ietver ar drošu elektronisku parakstu parakstītu motivētu pieteikuma vēstuli) uz e-pastu: saeima@saeima.lv, vai iesniegt, izmantojot Valsts pārvaldes pakalpojumu portāla www.latvija.lv 155. e‑pakalpojumu, nosūtot tos uz Saeimas oficiālo e-adresi 90000028300. Tālrunis uzziņām: 67087361.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Latvijas Republikas Saeima informē, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Latvijas Republikas Saeima, adrese: Jēkaba iela 11, Rīga, LV-1811, e-pasts – datuaizsardziba@saeima.lv, informācija par personu datu apstrādi Saeimā https://saeima.lv/datu-apstrade.

Trešdien, 4.septembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
15:30  Parlamentārā izmeklēšanas komisija par "Rail Baltica" projekta parlamentārās kontroles nodrošināšanu, lai apzinātu projekta īstenošanā pieļautās kļūdas un panāktu, ka tas kļūst par prioritāru valdības jautājumu un lēmumi tiek pieņemti pārskatāmi, laikus un ievērojot Latvijas valsts un visas sabiedrības intereses, ietekmi uz Latvijas tautsaimniecību un valsts budžetu sēde