Saeimas priekšsēdētājas birojs

Linda Cīrule
Saeimas priekšsēdētājas biroja vadītāja
Tālr.: (+371) 67087118
E-pasts: Linda.Cirule@saeima.lv

Edgars Pudzis
Saeimas priekšsēdētājas padomnieks stratēģiskās vadības jautājumos
Tālr.: (+371) 67087111
E-pasts: Edgars.Pudzis@saeima.lv

Juris Pēkalis
Saeimas priekšsēdētājas ārlietu padomnieks
Tālr.: (+371) 67087496
E-pasts: Juris.Pekalis@saeima.lv

Ingūna Lulle
Saeimas priekšsēdētājas padomniece
Tālr.: (+371) 67087111
E-pasts: Inguna.Lulle@saeima.lv

Valters Grīnvalds
Saeimas priekšsēdētājas padomnieks
Tālr.: (+371) 67087111
E-pasts: Valters.Grinvalds@saeima.lv

Dita Vērdiņa
Saeimas priekšsēdētājas konsultante
Tālr.: (+371) 67087111
E-pasts: Dita.Verdina@saeima.lv

Pirmdien, 27.maijā
10:35  Grāmatas “Latvijas Satversmes sapulce deputātu biogrāfijās, 1920-1922” atklāšanas pasākums