11. Saeimas sēžu stenogrammas un skaņu faili

Alfabētiski tematiskais satura rādītājs (11. Saeima)

2014. gads

Janvāris91622(A)2323/3030      
Februāris6132027        
Marts6(A)613202727/3      
Aprīlis31024         
Maijs4(S)8152229       
Jūnijs51219         
Jūlijs3(As)3(As)14(As)24(As)        
Augusts13(As)21(As)          
Septembris4111825        
Oktobris29162330       

2013. gads

Janvāris10172431        
Februāris7142128        
Marts1(A)71421        
Aprīlis4111825        
Maijs294(S)162330      
Jūnijs61320         
Jūlijs9(As)           
Septembris5121926        
Oktobris31017243131(A)      
Novembris6(A)7(A)71418(S)212828(A)    
Decembris55(A)1219        

2012. gads

Janvāris12192626        
Februāris291623        
Marts18152229       
Aprīlis1926          
Maijs34(S)10172431      
Jūnijs71421         
Jūlijs5(As)5(As)5(As)26(As)        
Augusts22(As)22(As)          
Septembris6132027        
Oktobris4111822(A)25       
Novembris181518(S)15/222229     
Decembris61320         

2011. gads

Oktobris17/1820(A)20(A)20(A)25(A)       
Novembris3101718(S)2429(A)      
Decembris17(A)81522(A)22      

 

A - ārkārtas sēde, S - svinīgā sēde, Sl - slēgtā sēde, As - ārkārtas sesijas sēde

Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem

Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde