Latvijas Republikas 8.Saeimas

ārkārtas sesijas pirmā sēde

2006.gada 5.janvārī

 

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētājas biedrs

Jānis Straume.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi


Sēdes vadītājs. Labrīt, godātie kolēģi! Lūdzu, ieņemiet vietas! Šajā gadā darbu sāksim ar ārkārtas sesiju, kurā izskatīsim lēmuma projektu “Par uzticības izteikšanu aizsardzības ministram” un likumprojektu “Grozījumi Kriminālprocesa likumā”.

Taču vispirms informēju par to, ka Saeimas Prezidijs savā vakardienas sēdē ir piešķīris bezalgas atvaļinājumu 5.janvārī deputātiem Mārim Gulbim, Inārai Ostrovskai, Dzintaram Ābiķim un Mihailam Pietkevičam.

Izskatām lēmuma projektu “Par uzticības izteikšanu aizsardzības ministram”.

Ministru kabineta vārdā runāt neviens nevēlas.

Atklājam debates. Deputāts Vladimirs Buzajevs. (No zāles dep. J.Dobelis: “Volodja!”)

V.Buzajevs (politisko organizāciju apvienības “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” frakcija).

Cienījamais Prezidij! Godātie kolēģi! Mēs visi ļoti labi pazīstam un dziļi cienām Lindu Mūrnieces kundzi, vienu no skaistākajām un gudrākajām, kā arī rīcībspējīgākajām mūsu deputātu korpusa pārstāvēm.

Starp citu, mēs ar Lindu esam kaimiņi, jo mūsu darba kabineti atrodas blakus. Man bija iespēja novērot, ka viņas kabinetā deg gaisma pat tanī laikā, kad visi pārējie kabineti jau ir tukši.

Man nav šaubu, ka Linda būs viena no labākajām Kalvīša kabineta loceklēm, un nav šaubu, ka viņas smaids kļūs par Ministru kabineta greznojumu.

Taču ir viens “bet” - tieši Lindas smaida “tirgus vērtējums”. Nesen divi nu jau bijušie ministri - aizsardzības ministrs un iekšlietu ministrs - dedzīgi un publiski strīdējās, kurš budžets ir lielāks. Repšes kungs bija pārliecināts, ka Iekšlietu ministrijas budžets ir desmit reizes lielāks, salīdzinot ar viņa nabaga resora finansēm. Gluži pretēji domāja Jēkabsona kungs - ka Iekšlietu ministrijas ienākumi ir desmit reizes mazāki nekā militārie izdevumi.

Godātie kolēģi! Šogad budžetā (tikai pamatbudžetā!) ir paredzēts iztērēt 155 miljonus latu aizsardzībai un gandrīz tikpat - 183 miljonus latu - iekšlietām.

Interesanti, ka izglītībai ir paredzēts atdot līdzīgu summu - 190 miljonus latu, to skaitā 37 miljonus jeb piecas reizes mazāk nekā aizsardzībai - profesionālajai izglītībai, 72 miljonus jeb divreiz mazāk - augstākajai izglītībai, 17 miljonus jeb deviņas reizes mazāk - zinātnei. Jā, kolēģi, deviņas reizes mazāk zinātnei - mūsu valsts sekmīgas attīstības garantam!

Godātie kolēģi! Aizsardzības ministrija ir kā alkatīgs, nesātīgs un nevienam nevajadzīgs nezvērs, kurš apēd mūsu tautas sapelnīto naudu, kas ir tik nepieciešama, lai attīstītu zinātni un kultūru, lai palīdzētu nabagajiem un bezpajumtniekiem. Šis nezvērs iesaista mūsu valsti nekam nevajadzīgās militārajās avantūrās tālajā Irākā un Afganistānā. Tāpēc Mūrnieces kundzes iecelšana šajā amatā līdzinātos tam rituāla upurim, kas tika aprakstīts, teiksim, mītā par Andromedu un Perseju.

Apvienība PCTVL iestājas par Aizsardzības ministrijas likvidēšanu vispār un tāpēc nav gatava atbalstīt jebkuru kandidatūru ministra postenim. It īpaši mēs neatbalstīsim Lindas Mūrnieces upurēšanu šim monstram. Lai jau viņa mierīgi turpina darboties korupcijas izskaušanas sfērā! Šis darbs, šī izmeklēšana gan viņas partijas biedru vidū, gan arī valdošās koalīcijas kolēģu vidū sola nest vēl daudz negaidītu un pārsteidzošu atklājumu.

Paldies par uzmanību.

Sēdes vadītājs. Deputāts Nikolajs Kabanovs.

N.Kabanovs (politisko organizāciju apvienības “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” frakcija).

Cienījamais sēdes vadītāj! Godātie kolēģi! Es nerunāšu par Mūrnieces kundzes kandidatūru. Es runāšu par sistēmu kopā. Kāpēc Kazahijai ir divsimt miljonu ASV dolāru liels militārais budžets, bet Latvijai - trīs... pusotru reizi vairāk? Latvijai taču ir tikai piecu tūkstošu cilvēku liela armija, bet Kazahijai - septiņdesmit tūkstošu. Abu valstu mērogi ir pavisam dažādi. Kāpēc Latvija tērē tik lielu naudu aizsardzībai? Tāpēc, ka bijušajam aizsardzības ministram tagad ir jauns džips. Parunāsim par to, ko partija “Jaunais laiks” dara Aizsardzības ministrijā! Es varu pateikt to, ka tur strādā vesels “Jaunā laika” tīkls - ne tikai Repše, bet arī viņu “pelēkais kardināls” Dans Titavs, kas tagad ir aizsardzības ministra biroja vadītājs. Vai Dans Titavs ir liels profesionālis militārajā jomā? Nekādā gadījumā! Viņš ir tikai veikls mahinators. Bez tam tur ir arī Edgars Jaunups - bijušais Saeimas deputāts, kurš tika “atvaļināts”. Tagad Jaunups ir aizsardzības ministra padomnieks likumdošanas jomā. Vai šis cilvēks nav arī tieslietu ministra padomnieks? Cilvēks tik krietni strādā! Vai jūs, “Jaunais laiks”, nebaidāties, ka viņš var pārstrādāties? Es varu pateikt arī to, ka tagad jūs, partija “Jaunais laiks”, izveidojat visu tīklu Aizsardzības ministrijā. Jūs nodarbojaties ar politiskajām mahinācijām tur. Un tāpēc Latvija tērē tik lielu naudu aizsardzības jomai, nevis, teiksim, nabagajiem cilvēkiem laukos. Cilvēki Latvijā, jūs nezināt, ka “Jaunais laiks” apkrāpj jūs!

Sēdes vadītājs. Deputāts Juris Dobelis.

 

J.Dobelis (frakcija “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Cienījamie kolēģi! Vispirms apsveicu visus jūs šajā gadā! Ceru uz godīgu konkurenci mūsu starpā. Var būt, ka kāds no mums arī rudenī, vēlā rudenī, šeit atradīsies. Pieļauju, ka vismaz daži te būs.

Par attieksmi pret šodien izskatāmo jautājumu. Mūsu frakcija, frakcija “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, uzskata, ka tas ir pietiekami nopietns jautājums, un tāpēc mūsu frakcija ir varbūt pat vienīgā, kas ir šodien ieradusies pilnā sastāvā.

Tas ir pirmkārt.

Otrkārt. Par vēlamo kandidātu. Es domāju, ka nav nekādas vainas vēlamajam kandidātam. Mūrnieces kundzei pieredze ir pietiekami liela: ir bijis darbs Aizsardzības ministrijā, strādājot par parlamentāro sekretāri, ir bijis darbs Iekšlietu ministrijā vairākus gadus, ir bijis darbs Aizsardzības un iekšlietu komisijā. Tā ka arī šajā ziņā nebūtu daudz, par ko domāt. Tāpēc mūsu frakcija arī balsos “par”.

Taču, ja jau šeit daži sāk runāt par to, ka Aizsardzības ministrija tērē līdzekļus, un sāk izrādīt savas šaubas par NATO un tamlīdzīgām lietām, es jums, cienījamie kolēģi, atļaušos nolasīt vienu fragmentu. Un tad padomājiet, vai mums ir vajadzīga spēcīga Aizsardzības ministrija vai nav! Šis fragments skar kāda Rīgas domnieka izteikumus par Latvijas valsti. Tas ir publicēts, pieejams internetā - tur, kur ir runa par mums pazīstamā štāba darbību. Publicēts tas ir krievu valodā; es atļaušos izmantot savas nelielās zināšanas un mēģināšu pateikt latviski:

“Saprotiet, ka Latvijas valsts ir tikpat absolūts ļaunums kā nacistu valsts. Paldies Dievam, priekš mums šī valsts ir daudz vārgāka un gļēvāka. Tas, ka mūsu paaudze ir pieļāvusi šīs valsts rašanos, ir nepiedodama kļūda. Piedņestrā šo kļūdu nepieļāva, un tur krievu skolām nekas nedraud. Tāpēc uzdevums mums ir ārkārtīgi vienkāršs: taktiski panākt maksimālos atvieglojumus, izmantojot ienaidnieka gļēvumu un bailes, bet, neaizmirstot, ka tas ir ienaidnieks, stratēģiski šos pasaules uzskatus sniegt nākamajai paaudzei. Ar to štābs arī nodarbojas - ne vienmēr apdomāti, bet pietiekami sekmīgi. Neviens jau nezina, kad beidzot atnāks brīvība.”

Un vai jūs domājat, ka, ja šādi izsakās Rīgas domnieki, tad pietiks tikai ar Iekšlietu ministriju? Ka tad mums nevajadzēs domāt par valsts aizsardzību, mums nevajadzēs domāt par to, ka mūsu Bruņotajiem spēkiem ir jāparāda skaidra gatavība ārkārtējā gadījumā vērsties pret jebkuru nelieti, kas var ierasties arī no ārpuses - ne jau ar kaut kādu īpašu karogu, bet vienkārši kā bruņota banda? Un tas salīdzinājums, Latvijas salīdzinājums ar Piedņestras republiku - nelikumīgi Moldovai atņemto teritoriju! Līdzīgi tam, kā patlaban ir Gruzijā... Gruzijas teritorija šodien ir mazāka nekā Latvijas faktiskā teritorija. Abhāzijā darbojas vieni likumi, Dienvidosetijā - citi likumi. Tie nav Gruzijas likumi, bet skaitās Gruzijas valsts...

Es, protams, nebūtu tagad tribīnē nācis, ja nebūtu te daži biedri uzsākuši šīs debates par to, kur un kā tiek nauda tērēta, un liekulīgi spekulējuši ar to, kas vispār valstī notiek. Redziet, ja valstī būs miers un kārtība un ja mēs pratīsim nolikt pie vietas tādus cilvēkus, tad arī ar investīcijām viss būs vairāk vai mazāk kārtībā un vairāk vai mazāk pakāpeniski būs kārtībā arī ar valsts kasi.

Un tāpēc nekad nenoniecināsim Latvijas Republikas Aizsardzības ministriju - struktūru, kas ir vitāli nepieciešama Latvijas valstij!

Šīs “spēlītes” turpināsies, jo ir diezgan daudz tādu cilvēku, kas grib “spēlēties”, un gribot negribot arī mums būs savs viedoklis par šīm “spēlītēm” jāpasaka.

Tā ka attiecīgo publicēto materiālu es, protams, iesniegšu drošības iestādēm. Es gribu redzēt, kāda būs drošības iestāžu attieksme pret šāda veida izteicieniem, kas nāk no Rīgas Domes deputāta mutes.

(Starpsauciens: “Uzvārdus, lūdzu!”)

Katrā ziņā pašā sarunas noslēgumā es vēlu mūsu nākamajai ministrei sekmes darbā un aicinu pievērst uzmanību ne tikai tam, kas notiek ārpus Latvijas, bet reizēm pievērst uzmanību arī tam, kas notiek Latvijā.

Paldies.

Sēdes vadītājs. Jānis Urbanovičs.

J.Urbanovičs (politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” frakcija).

Godātais Prezidij! Godātie kolēģi! Cienījamā ministres kundze! Es arī nebūtu nācis, ja nebūtu sācies šis te balagāns un ja es nebūtu noklausījies jūsu runu televīzijā un šodien - radio. Nekādu šaubu nav, ka jūs apstiprinās un ka jūs tiksiet galā ar šo amatu.

Kas liek runāt šodien? Un es aicinu jūs ieklausīties un arī pārējos. Tas viss izskatās nevis tā, ka mēs Saeimā šodien kādu izvirzām par aizsardzības ministru, bet gan tā, ka NATO iesauc savos bruņotajos spēkos vienu ierēdni, kurš jau dod zvērestu, ka pildīs visas šīs militārās struktūras pavēles, kas nebūtu slikti, ja jums būtu forma, zābaki, pistole pie sāniem vai kāds cits šaujamais un ja jūs dienētu kādā no tiem, piedodiet, krīzes punktiem, par kuriem jūs esat tik lepna, ka mēs tur esam iekšā ierauti.

Redziet, var jau būt - es nemāku teikt -, ka tā maksātā nauda, ko mēs maksājam NATO, pats iestāšanās fakts maksā to lielo prieku, ko tā dod mūsu ierēdņiem, mūsu ministriem, mūsu valdībai un visiem, kuri, gadiem ritot, grib šīs karaspēles izspēlēt. Var jau būt, ka tas to maksā, bet pat tad, ja tas ir tā... pat tad, ja tas ir tā, vai nebūtu pareizi, ja Latvijas aizsardzības ministrs... Latvijas! Tad viņam būtu jāuzrunā tie turpat vai 80% iedzīvotāju, kuri ir pret Latvijas piedalīšanos Irākas okupācijā, Afganistānas militārajās operācijās un visur citur, kur vien mūs kāds aicinās.

Jūs televīzijā un radio teicāt, ka tie, kuri izšķirs, cik ilgi tur būt Latvijas puišiem - un ne tikai karstajos punktos... ka to izlems ASV. Tā nav pareiza atbilde no Latvijas politiķa, no Latvijas ministra puses! Jums vajadzētu atrast šos argumentus, bet, ja ne, tad pavaicāt vecākajiem biedriem, lai viņi palīdz - (es te domāju ASV un NATO) izstāstīt un pārliecināt visu Latvijas sabiedrību, katru tās iedzīvotāju par to, kāpēc mēs esam NATO, kāpēc mums tas ir svarīgi un kāpēc mēs tur joprojām būsim un pildīsim visas pavēles.

Vajadzētu, manuprāt, stāstīt, ka tā nav vis pavēļu, bet gan kaut kādu saistību izpildīšana, par kurām mums vajadzētu runāt skaidru valodu, un stāstīt arī to, kāpēc Latvija un jūs kā politiķe un kā ministre to uzskatāt par tik svarīgu. Tā ir problēma, ka mēs joprojām dzīvojam ar totalitārās domāšanas veidu, kā tas bija PSRS laikā, ka ir kaut kāds centrs un ka mēs, perifērija, neko labāku, kā tikai pateikt: “Yes!”, nevaram... Kā kādreiz bija: “Jestj!” Starpības nav, ir tikai lingvistiskas problēmas, bet domāšana ir tā pati vecā. Tas nav labi!

Es aicinu jūs tomēr pārdomāt un vēl pirms NATO sammita atrast vārdus, kāpēc mums arī šis sammits ir vajadzīgs. Nevis tāpēc, ka mums ir forša iespēja “pazīmēties” dažādos CNN un citos masu medijos pasaules līmenī. Kāds labums tiem visiem citiem? Arī tiem, kuri ir pret Latvijas dalību Irākas okupācijā. Izstāstiet to mums! Man arī! Es ļoti šaubos par to, ka tas bija pareizs solis. Es domāju, ka varēja atrast vārdus un veidu, kā palikt NATO, bet nepiedalīties šajā šaubīgajā pasākumā.

Paldies.

Sēdes vadītājs. Juris Sokolovskis.

J.Sokolovskis (politisko organizāciju apvienības “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” frakcija).

Godātie kolēģi! Tas nu man atgādina vienas telekomunikāciju kompānijas reklāmu: “SMS spēki apvienojas!” Atcerieties! Tur ir tāda reklāma, ka viena meitene aicina visus iestāties SMS spēkos. Nu tā arī “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK aģitēja... Tagad viņi arī iestājas, bet es gribētu tomēr runāt par formu.

Nesen bija tāda situācija, ka ar lielu skandālu aizgāja iekšlietu ministrs. Arī bija tātad skandāls, un ministru nomainīja. Tagad - kārtējais skandāls, un vēl vienu ministru nomaina. Ja mēs tādos tempos strādāsim, tad drīz no Kalvīša valdības pāri paliks tikai premjerministrs kā valdības stabilitātes garants.

Varbūt nevajag iet tik sarežģītu ceļu? Varbūt vajag nomainīt uzreiz visu valdību, nevis mainīt ministrus pa vienam?

Paldies.

Sēdes vadītājs. Debates slēdzu.

Lūdzu zvanu! Balsosim par Saeimas lēmuma projektu: “Izteikt uzticību aizsardzības ministrei Lindai Mūrniecei”. Lūdzu rezultātu! Par - 64, pret - 18, neviens neatturas. Lēmums pieņemts. Apsveicam ministres kundzi un vēlam veiksmi darbā!

(Aplausi.)

Saeimas Prezidijs ierosina Saeimas Juridiskās komisijas iesniegto likumprojektu “Grozījumi Kriminālprocesa likumā” nodot Juridiskajai komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija. Deputāti neiebilst.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis Juridiskās komisijas iesniegumu ar lūgumu iekļaut šīsdienas sēdes darba kārtībā komisijas sagatavoto likumprojektu izskatīšanai pirmajā lasījumā bez atkārtotas izskatīšanas komisijā. Vai ir iebildumi? Lūdzu zvanu! Balsosim par to, lai iekļautu darba kārtībā likumprojekta izskatīšanu pirmajā lasījumā bez atkārtotas izskatīšanas komisijā. Lūdzu rezultātu! Par - 62, pret - 8, atturas - 11. Turpināsim izskatīt likumprojektu.

Juridiskās komisijas vārdā - Mareks Segliņš.

M.Segliņš (Tautas partijas frakcija).

Kolēģi! Kā atceraties, pagājušā gada pavasarī mēs pieņēmām jauno Kriminālprocesa likumu, kas sāka darboties pagājušā gada 1.oktobrī. Kriminālprocesa likums ir darbojies jau trīs mēnešus, un atbildīgās institūcijas - Tieslietu ministrija, Ģenerālprokuratūra un policija -, darbinot jauno likumu, ir secinājušas, ka ir nepieciešami daži uzlabojumi, lai tas darbotos veiksmīgāk. Tie tika iesniegti Juridiskajā komisijā, kur Juridiskā komisija šos priekšlikumus izskatīja un noformulēja kā savus priekšlikumus, kaut gan tie pārsvarā ir Tieslietu ministrijas, prokuratūras un policijas priekšlikumi, kurus šodien Juridiskā komisija ir iesniegusi jums.

Tā kā lielākā tiesa šo grozījumu ir tīri tehniski, Juridiskā komisija uzskatīja, ka tiem vajadzētu noteikt steidzamību un pieņemt tos divos lasījumos, lai tās tehniskās lietas, ko vajag precizēt, ātrāk stātos spēkā.

Tā ka lūdzu noteikt steidzamību šim likumprojektam!

Sēdes vadītājs. Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta atzīšanu par steidzamu. Lūdzu rezultātu! Par - 49, pret - 14, atturas - 1. Likumprojekts par steidzamu atzīts.

Lūdzu balsošanas režīmu! Balsosim par likumprojekta pieņemšanu pirmajā lasījumā! Lūdzu rezultātu! Par - 65, pret - 7, atturas - 6. Pirmajā lasījumā likumprojekts pieņemts.

Vai ir iebildumi pret likumprojekta pieņemšanu uzreiz arī otrajā lasījumā? Nevajag? Lūdzu, noteiksim priekšlikumu iesniegšanas termiņu!

M.Segliņš. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš - 13.janvāris.

Sēdes vadītājs. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš - 13.janvāris. Iebildumu nav. Paldies.

Un izskatīšana?

M.Segliņš. Izskatīšana otrajā lasījumā - 19.janvārī.

Sēdes vadītājs. 19.janvārī.

Lūdzu reģistrācijas režīmu! Reģistrēsimies ar identifikācijas kartēm!

Kamēr tiek gatavota reģistrācijas izdruka, šodien, kolēģi, sveicam apaļā jubilejā Aleksandru Bartaševiču un tieši šodien dzimšanas dienā - Māri Grīnblatu! (Aplausi.)

Vārds paziņojumam deputātam Zaķim.

 

Dz.Zaķis (frakcija “Jaunais laiks”).

Godājamie Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas deputāti! Šodien mums ir tas gods un laime sanākt kopā pulksten 10.00 uz kārtējo komisijas sēdi. Tātad visi pulksten 10.00 pulcēsimies komisijas sēžu zālē uz sēdi. Paldies!

Sēdes vadītājs. ...Deputātei Stalidzānei.

J.Stalidzāne (Latvijas Pirmās partija frakcija).

Cienījamie kolēģi! Sociālo un darba lietu komisijas sēde pulksten 10.00 komisijas telpās.

Sēdes vadītājs. ...Deputātam Šķesteram.

S.Šķesters (Zaļo un zemnieku savienības frakcija).

Paldies! Cienījamie Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas deputāti! Pulcēsimies uz sēdi 9.30.

Sēdes vadītājs. Saeimas sekretāru Jāni Šmitu lūdzu nolasīt reģistrācijas rezultātus.

J.Šmits (8.Saeimas sekretārs).

Godātie kolēģi! Nav reģistrējušies: Dzintars Ābiķis, Boriss Cilevičs, Ingrīda Circene, Juris Dalbiņš, Guntis Bērziņš, Māris Gulbis, Roberts Jurķis, Artis Kampars, Oskars Kastēns, Uldis Mārtiņš Klauss, Vilis Krištopans, Ināra Ostrovska, Mihails Pietkevičs, Inguna Rībena, Anta Rugāte, Atis Slakteris, Vaira Paegle, Inese Šlesere, Dainis Turlais, Ingrīda Ūdre, Dzintars Zaķis...ir,

Sēdes vadītājs. Paldies...

J.Šmits. ...Ausma Ziedone-Kantāne. Paldies.

Sēdes vadītājs. Paldies. Ārkārtas sesija ir slēgta.

 

 

 

SATURA RĀDĪTĀJS

8.Saeimas ārkārtas sesijas 1.sēde

2006.gada 5.janvārī

Par darba kārtību
Informācija par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu šādiem deputātiem:
- Mārim Gulbim
- Inārai Ostrovskai
- Dzintaram Ābiķim
- Mihailam Pietkevičam
Lēmuma projekts “Par uzticības izteikšanu aizsardzības ministram”
(5201. dok., reģ. nr.882)
Debates - dep. V.Buzajevs
- dep. N.Kabanovs
- dep. J.Dobelis
- dep. J.Urbanovičs
- dep. J.Sokolovskis
Par likumprojektu “Grozījumi Kriminālprocesa likumā”
(5195., 5195.a un 5202. dok., reģ. nr.1481)
Par darba kārtību
Likumprojekts “Grozījumi Kriminālprocesa likumā” (1.lasījums) (Steidzams)
(5195., 5195.a un 5202. dok., reģ. nr.1481)
Ziņo - dep. M.Segliņš
Paziņojumi
- dep. Dz.Zaķis
- dep. J.Stalidzāne
- dep. S.Šķesters
Reģistrācijas rezultāti
Nolasa Saeimas sekretārs J.Šmits

Balsojumi

Par uzticības izteikšanu aizsardzības ministram
Datums: 05.01.2006. 09:19:42 bal001
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.5201

Datums: 05.01.2006. 09:20:52 bal002
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Grozījumi Kriminālprocesa likumā (1.lasījums)
Datums: 05.01.2006. 09:22:12 bal003
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.5195 steidzamību

Grozījumi Kriminālprocesa likumā (1.lasījums)
Datums: 05.01.2006. 09:22:32 bal004
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.5195 pieņemšanu 1.lasījumā

Sestdien, 24.februārī