Latvijas Republikas 8.Saeimas

rudens sesijas septītā sēde

2002.gada 28.novembrī

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi

Sēdes vadītāja. Labrīt, cienījamie deputāti! Sākam Saeimas 2002.gada 28.novembra sēdi.

Pirms mēs sākam izskatīt darba kārtību, informēju, ka ir saņemti vairāki priekšlikumi papildināt darba kārtību.

Desmit Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par deputātes Silvas Bendrātes atsaukšanu no Aizsardzības un iekšlietu komisijas”. Viens var runāt “par”, viens - “pret”. Neviens runāt nav pieteicies. Vai ir iebildumi? Tātad, ja ir iebildumi, (Starpsaucieni: “Ir, ir iebildumi!”) lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Balsosim par lēmuma projekta iekļaušanu darba kārtībā! (No zāles dep. A.Slakteris: “Par procedūru!”) Lūdzu, balsosim! Lūdzu rezultātu! Par - 50, pret - 30, atturas - 3. Lēmuma projekts ir iekļauts darba kārtībā. Slaktera kungs, vai jums ir…? (No zāles dep. A.Slakteris: “Par procedūru!”) Par procedūru? Slaktera kungs - par procedūru.

A.Slakteris (Tautas partijas frakcija).

Ja kaut viens deputāts iebilst, šis jautājums ir iekļaujams nākamās sēdes darba kārtībā, tas ir… Tā tas ir.

Sēdes vadītāja. Šis nav patstāvīgais priekšlikums. Šī ir amatpersonu ievēlēšana, tādēļ šis lēmuma projekts ir iekļaujams darba kārtībā kā pēdējais darba kārtības punkts.

Paldies.

Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputātes Silvas Bendrātes ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”. “Par” vai “pret” runāt neviens nav pieteicies. Vai ir iebildumi? (Starpsaucieni: “Ir, ir!”) Ja ir iebildumi, lūdzu zvanu. Balsosim par lēmuma projekta iekļaušanu darba kārtībā! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 53, pret - 39, atturas - 2. Lēmuma projekts ir iekļauts darba kārtībā kā pēdējais punkts.

Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes atsaukšanu no Pieprasījumu komisijas”. Vai ir iebildumi? Iebildumu nav. Lēmuma projekts ir iekļauts kā darba kārtības pēdējais punkts.

Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes ievēlēšanu Saimnieciskajā komisijā”. Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumu nav.

Desmit Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputāta Oskara Kastēna atsaukšanu no Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas”. Iebildumu nav. Iekļauts darba kārtībā… Iebildumi ir? (Starpsauciens: “Ir!”) Tad lūdzu balsošanas režīmu. Balsosim par lēmuma projekta iekļaušanu darba kārtībā! Lūdzu rezultātu! Par - 53, pret - 38, atturas - 3. Lēmuma projekts iekļauts darba kārtībā.

Saeimas deputāti lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputāta Oskara Kastēna ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”. Vai ir iebildumi? (Starpsauciens: “Ir!”) Deputātiem ir iebildumi. Lūdzu zvanu! Balsosim par lēmuma projekta iekļaušanu Saeimas sēdes darba kārtībā! Lūdzu rezultātu! Par - 53, pret - 36, atturas - 2. Lēmuma projekts iekļauts Saeimas sēdes darba kārtībā kā pēdējais punkts.

Pamatojoties uz Saeimas kārtības ruļļa 51.pantu, Juridiskā komisija lūdz grozīt 28.novembra Saeimas sēdes darba kārtību un iekļaut tajā likumprojektu, kurš būtu izskatāms 8.Saeimā, - “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”.

Vai ir iebildumi pret to, ka mēs iekļautu Saeimas sēdes darba kārtībā šo likumprojektu? Iebildumu nav. Iekļauts darba kārtībā kā pēdējais punkts.

Pamatojoties uz Saeimas kārtības ruļļa 51.pantu, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija lūdz izdarīt izmaiņas šā gada
28.novembra sēdes darba kārtībā un izslēgt no otrās sadaļas “Priekšlikumi par 7.Saeimas likumprojektu izskatīšanas turpināšanu” 4.punktu - likumprojektu “Grozījums Enerģētikas likumā”.

Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumu nav. Likumprojekts izslēgts no darba kārtības.

Deputāts Vilis Krištopans lūdz piešķirt viņam bezalgas atvaļinājumu un iekļaut šo punktu darba kārtībā.

Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav.

Sākam izskatīt šodienas sēdes darba kārtību.

Pirmā sadaļa - “Prezidija ziņojumi”.

Saeimas Prezidijs ierosina deputātu Jaunupa, Mellupes, Kušķa, Druvietes un Škapara iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

Viens var runāt “par”, viens - “pret”. Šķēles kungs ir pieteicies runāt “pret”.

 

A.Šķēle (Tautas partijas frakcija).

Cienījamā priekšsēdētāja! Godātie kolēģi! Šodien Saeimas sēdes darba kārtībā ir divi likumprojekti - “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem”” .

Es aicinu šodien neatbalstīt frakcijas “Jaunais laiks” deputātu grupas - Edgara Jaunupa, Solvitas Mellupes, Alda Kušķa, Inas Druvietes un Ērika Škapara - iesniegto likumprojektu.

Un kāpēc? Pirmām kārtām tādēļ, ka te ir būtiska atšķirība no valdības iesniegtā. Būtiskā atšķirība ir vienā punktā.

Es uzskatu, ka tas nav pareizi - svītrot no likuma 14.panta piektās daļas iepriekšējo redakciju, kas paredz to, ka tā mazuta, degvieleļļas akcīzes nodokļa daļa, kas tiek novirzīta speciālajā budžetā, Latvijas Vides aizsardzības fondā, ir lietojama vienīgi ar to domu, lai šīs katlumājas, kas patērē neekoloģisku kurināmo, tiktu pārveidotas. Ja jūs tagad liedzat šo naudu ieskaitīt speciālajā budžetā, Latvijas Vides aizsardzības fondā, bet gribat to ieskaitīt valsts pamatbudžetā, tad jārēķinās ar to, ka mēs turpināsim Latvijā ievest neekoloģisku kurināmo, neveicināsim uzņēmēju vēlmi pārveidot savas katlumājas un galu galā faktiski vēl vairāk pasliktināsim savu importa un eksporta bilanci.

Es esmu par to, lai mēs ar šiem līdzekļiem veicinātu šo neekoloģisko katlumāju tālāku pārbūvi.

Tādēļ aicinu neatbalstīt šo deputātu grupas iesniegto likumprojektu un palikt pie iepriekšējās kārtības, kas ir ļāvusi jau pēdējo piecu gadu laikā Latvijas katlumāju saimniecību būtiski pārveidot siltumapgādes uzņēmumos.

Paldies par uzmanību.

Sēdes vadītāja. Deputāte Baiba Brigmane runās “par”. Lūdzu!

 

B.Brigmane (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamā priekšsēdētāja! Cienījamie kolēģi! Es aicinu balsot “par” tāpēc, ka 26.novembrī arī Ministru kabinets izskatīja šo jautājumu un pieņēma tieši tādu pašu lēmumu, kāds ir šodien izskatāmajā likumprojektā, kuru iesnieguši pieci deputāti. Un es aicinu tomēr sekot līdzi tam, kā mēs veidojam valsts pamatbudžetu. Arī Saeimai ir tiesības izlemt, kur un kā mēs sadalām šo budžetu, kuru formē Ministru kabinets, un tāpēc es iesaku atturēties no šo papildus paredzēto līdzekļu novirzīšanas speciālajos budžetos.

Sēdes vadītāja. Paldies! Viens deputāts ir runājis “par”, viens deputāts ir runājis “pret”.

Lūdzu, balsosim par likumprojekta nodošanu komisijām! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 52 deputāti, pret - 41, atturas - 2. Likumprojekts nodots komisijām.

Saeimas Prezidijs ierosina deputātu Jaunupa, Mellupes, Kušķa, Druvietes un Škapara iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

Saeimas Prezidijs ierosina deputātu Jaunupa, Mellupes, Mūrnieces, Gunta Bērziņa un Klausa iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

“Par” vai “pret” deputāti nav pieteikušies runāt. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Likumprojekts ir nodots atbildīgajai komisijai.

Saeimas Prezidijs ierosina Ministru kabineta iesniegto likumprojektu “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem”” nodot Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijai un noteikt, ka tā ir atbildīgā komisija.

“Par” ir pieteicies runāt Gundars Bērziņš.

G.Bērziņš (Tautas partijas frakcija).

Cienījamā Saeimas priekšsēdētāja! Godātie deputāti! Diemžēl Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas vadītāja jūs maldināja. Salieciet kopā 1. un 3.dokumentu un jūs redzēsiet atšķirību. Valdība nav lēmusi tā, kā ierosināja “Jaunais laiks”, un tieši šis punkts valdības lēmumā ir izslēgts. 8.Saeimā izskatāmais dokuments nr.61, kura reģistra numurs ir 31, ir valdības iesniegtais dokuments. Otro dokumentu, kura reģistra numurs ir 29, ir iesniedzis “Jaunais laiks”. Izlasiet un paskatieties!

Protams, mani visvairāk pārsteidza “zaļo” balsojums, jo tieši par “zaļo” idejas izņemšanu, ko valdība nav atbalstījusi, viņi šobrīd nobalsoja, neskatoties ne uz ko, bet paskatoties tikai uz zaļo kartiņu.

Otrais, ko es gribu pateikt, ir tas, ka Tautas partijai nebūs tāda morāle, kāda pagājušajā reizē bija “Jaunajam laikam” vai kādai citai partijai, jo šis dokuments - līdz komatam, līdz punktam - neatšķiras no tā likumprojekta, ko pagājušajā sēdē iesniedza Tautas partijas frakcija; pat neviens komats, neviens punkts neatšķiras dokumentā nr.61, ko ir iesniegusi valdība.

Tikai ir viena problēma - šim likumam ir jāstājas spēkā 1.janvārī, bet, lai tas stātos spēkā, tas ir savlaicīgi jāpieņem, un atbildība par to, ja tas netiks izdarīts, būs jāuzņemas “Jaunajam laikam”.

Tāpēc es aicinu atbalstīt valdības iesniegto priekšlikumu, kas ne ar komatu, ne ar punktu neatšķiras no mūsu iesniegtā. Mums nebūs tāds motīvs, ka tad, ja “Jaunais laiks” balsos “par”, mēs balsosim “pret”. Mēs balsosim par valstiskām interesēm, bet mēs ar nožēlu esam konstatējuši, ka dažām partijām tas nav raksturīgi. Un arī komisijā, es ceru, šis pārpratums, kurš ir radies un saistībā ar kuru komisijas vadītāja tikko maldināja šeit visus pārējos, tiks novērsts. Es domāju, ka netiks pieļauta šo programmu, “zaļo” programmu, sašaurināšana.

Sēdes vadītāja. Paldies! Vai deputāte Baiba Brigmane ir pieteikusies runāt pret likumprojekta nodošanu komisijām? Jūs runāsiet “pret”? Pret. Paldies!

B.Brigmane (frakcija “Jaunais laiks”).

Cienījamā priekšsēdētāja! Cienījamie kolēģi! Tātad Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija nav jūs maldinājusi, jo es teicu: 26.novembrī tika izskatīts, tātad pēdējā Ministru kabineta sēdē. Un, arī tiekoties ar Ministru prezidentu, mēs esam noskaidrojuši, ka tieši Ministru kabineta pozīcija un šis pieņemtais likumprojekts ir analogs tam, kādu ir iesnieguši pieci deputāti.

Tāpēc es aicinu balsot “pret” šo iepriekš saņemto Ministru kabineta likumprojektu un balsot “par” jauno projektu, kurš ir pieņemts pēdējā Ministru kabineta sēdē.

Sēdes vadītāja. Viens deputāts ir runājis “par”, viens deputāts ir runājis “pret”. Lūdzu zvanu! Balsosim par likumprojekta nodošanu komisijai! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 43 deputāti, pret - 43, atturējušies - 6. Likumprojekts komisijai nav nodots.

Nākamais darba kārtības punkts ir lēmuma projekts “Par deputātes Silvas Bendrātes atsaukšanu no Aizsardzības un iekšlietu komisijas”. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 72 deputāti, pret - 1, atturējušies - 6. Ir pieņemts lēmuma projekts par deputātes Silvas Bendrātes atsaukšanu no Aizsardzības un iekšlietu komisijas.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par deputātes Silvas Bendrātes ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 74 deputāti, pret un atturas - nav. Deputāte Silva Bendrāte ir ievēlēta Sociālo un darba lietu komisijā.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes atsaukšanu no Pieprasījumu komisijas”. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 74 deputāti, pret un atturas - nav. Deputāte Jevgenija Stalidzāne ir atsaukta no Pieprasījumu komisijas.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes ievēlēšanu Saimnieciskajā komisijā”. Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 73 deputāti, pret un atturas - nav. Deputāte Jevgenija Stalidzāne ir ievēlēta Saimnieciskajā komisijā.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par deputāta Oskara Kastēna atsaukšanu no Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas”. Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 73 deputāti, pret - nav, atturas - 1. Lēmuma projekts ir pieņemts.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par deputāta Oskara Kastēna ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”. Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 74 deputāti, pret un atturas - nav. Deputāts Oskars Kastēns ir ievēlēts Sociālo un darba lietu komisijā.

Nākamais darba kārtības jautājums. Juridiskā komisija, pamatojoties uz Saeimas kārtības ruļļa 39.pantu, ierosina izskatīt 7.Saeimā neizskatīto likumprojektu “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”. Lūdzu, balsosim par likumprojekta tālāku izskatīšanu 8.Saeimā! Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 95, pret - nav, atturas - 1. Likumprojektu izskatīsim 8.Saeimā.

Lūdzu priekšlikumu par atbildīgo komisiju! Mellupes kundze, lūdzu!

S.Mellupe (frakcija “Jaunais laiks).

Juridiskā.

Sēdes vadītāja. Vai ir iebildumi pret atbildīgo komisiju - Juridisko komisiju? Deputātiem iebildumu nav.

Jānosaka priekšlikumu iesniegšanas termiņš.

Lūdzu, Mellupes kundze!

S.Mellupe. Tā kā jau citiem analogiem šā paša likuma grozījumiem ir par priekšlikumu iesniegšanas termiņu noteikts 13.decembris, ierosinu noteikt 13.decembri par priekšlikumu iesniegšanas termiņu arī šiem grozījumiem.

Sēdes vadītāja. Vai deputātiem ir iebildumi pret 13.decembri - priekšlikumu iesniegšanas termiņu? Deputātiem iebildumu nav.

Tātad likumprojekts nodots Juridiskajai komisijai. Priekšlikumu iesniegšanas termiņš - 13.decembris.

Izskatīsim nākamo darba kārtības jautājumu - “Par atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Vilim Krištopanam”. Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 92, pret - nav, atturas - 1. Lēmums par atvaļinājuma piešķiršanu ir pieņemts.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis vairākus priekšlikumus par grozījumiem darba kārtībā.

Desmit deputāti lūdz iekļaut 28.novembra sēdes darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputāta Andreja Aleksejeva atsaukšanu no Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas”. Ne “par”, ne “pret” neviens nav pieteicies runāt? Ā, lūdzu! Lagzdiņa kungs, jūs runāsiet “par”?

J.Lagzdiņš (Tautas partijas frakcija).

Godātie kolēģi deputāti! Šodien mēs izskatām vairākus jautājumus un jau četrkārt esam balsojuši par izmaiņām komisiju sastāvā. Tie bija pozīcijas ierosinājumi, kurus atbalstīja arī opozīcija, jo tāda ir parlamentārā prakse, kas ir iedibināta gadiem ilgi, ka izmaiņas komisijā, ja tās ir iesniegtas atbilstoši Saeimā apstiprinātajiem noteikumiem, atbalsta Saeimas deputāti. Tā ir godīga parlamentārā prakse, kas ir iedibināta gadiem ilgi.

Jūsu izvērtēšanai ir iesniegti vēl divi ierosinājumi, faktiski četri ierosinājumi, ar lūgumu izdarīt izmaiņas komisiju sastāvā. Arī šie ierosinājumi pilnībā atbilst Saeimā apstiprinātajam attiecīgajam lēmumam.

Es aicinu balsot “par” šīm izmaiņām, jo tādējādi mēs balsosim godīgi un darbosimies godīgi. Es aicinu atbalstīt šos priekšlikumus.

Sēdes vadītāja. “Pret” ir pieteicies runāt deputāts Juris Dobelis.

J.Dobelis (frakcija “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Cienītie kolēģi! Nu ar to godīgumu tā nu bija, kā bija. Sākoties šīsdienas sēdei, bija citi iebildumi - bija ieteikumi pārcelt šos visus jautājumus uz nākamo Saeimas sēdi. Tā ka, ja jau esam godīgi, tad būsim līdz galam godīgi! Tas ir viens.

Tā kā tas nesanāca, tad zibens ātrumā parādījās divi deputātu pieteikumi darbam Aizsardzības un iekšlietu komisijā. Var jau būt, ka šie cilvēki ir nolēmuši visus savus spēkus veltīt mūsu valsts virzībai uz NATO. Varētu tā būt, bet te gan vairāk izskatās pēc citiem nodomiem.

Gribu teikt, ka Aizsardzības un iekšlietu komisija tikko ir izvēlējusies savas darbības plānu un virzienus, mēs nupat esam tikušies ar aizsardzības ministru. Viss tas ir izspriests, Aizsardzības un iekšlietu komisijā ir lieliski speciālisti no opozīcijas, kuri aktīvi ir iekļāvušies komisijas darbā. Tā ka, atvainojiet, bet šoreiz tomēr liekas, ka ir kaut kāda drusku cita spēlīte. Es nevaru atbalstīt tāda veida pieeju.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Viens deputāts ir runājis “par”, viens deputāts ir runājis “pret”. Lūdzu balsojumu par lēmuma projekta iekļaušanu darba kārtībā. Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 43, pret - 50, atturas - 3. Lēmuma projekts darba kārtībā nav iekļauts.

Pirms tālāk izskatām darba kārtību, informēju jūs, ka Saeimas Prezidijs ir saņēmis desmit deputātu priekšlikumu par darba kārtības papildināšanu. Viņi lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputāta Andreja Aleksejeva ievēlēšanu Aizsardzības un iekšlietu komisijā”… Ā, tas vairs nav izskatāms… šis priekšlikums vairs nav izskatāms.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis desmit deputātu priekšlikumu par izmaiņām 28.novembra sēdes darba kārtībā. Viņi lūdz iekļaut darba kārtībā lēmuma projektu “Par deputātes Silvas Goldes atsaukšanu no Saeimas Ārlietu komisijas sastāva”.

“Par” vai “pret” deputāti runāt nav pieteikušies. Lūdzu, balsosim par lēmuma projekta iekļaušanu šīs sēdes darba kārtībā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 44, pret - 50, atturas - 1. Lēmuma projekts Saeimas darba kārtībā nav iekļauts.

Arī nākamais priekšlikums - lēmuma projekts “Par deputātes Silvas Goldes ievēlēšanu Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas sastāvā” nav izskatāms sakarā ar to, ka deputātei tā būtu trešā komisija.

Tātad visi darba kārtības jautājumi šodien ir izskatīti.

Lūdzu reģistrācijas režīmu! Lūdzu reģistrēties ar identifikācijas kartēm!

Pirms tiek nolasīti reģistrācijas rezultāti, jānoklausās paziņojumi.

Pirmajam vārds Jēkabsona kungam.

Ē.Jēkabsons (Latvijas Pirmās partijas frakcija).

Godātie kolēģi! Lūdzu ņemt vērā sekojošas ziņas: Latvijas un Austrijas parlamentu sadraudzības grupas dibināšana notiks pulksten 10.00 Dzeltenajā zālē, Latvijas un Portugāles - Sarkanajā zālē pulksten 10.05, Latvijas un Spānijas - Sarkanajā zālē pulksten 10.10, Latvijas un Zviedrijas - Sarkanajā zālē pulksten 10.15 un Latvijas un Šveices - Sarkanajā zālē pulksten 10.20.

Tātad - sākot ar pulksten 10.00.

Paldies par uzmanību!

Sēdes vadītāja. Vārds Šķestera kungam. Lūdzu!

 

S.Šķesters (Zaļo un zemnieku savienības frakcija).

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju lūdzu uz sēdi tieši pēc Saeimas sēdes.

Sēdes vadītāja. Lūdzu Saeimas sekretāra biedru nolasīt reģistrācijas rezultātus!…

Cienījamie deputāti! Diemžēl Saeimā atkal ir zināmas tehniskas problēmas ar mūsu iekārtām. Izdruka tiks izlikta pie ziņojumu dēļa. Ja kāds no klātesošajiem deputātiem nebūs reģistrēts, tad viņam par to ir jāpaziņo Saeimas sekretāra biedram.

Līdz ar to šodienas sēde ir slēgta. Paldies!

 

 

SATURA RĀDĪTĀJS

8.Saeimas rudens sesijas 7.sēde

2002.gada 28.novembrī

 

Par darba kārtību

- 1.lpp.

Par procedūru

- dep. A.Slakteris

- 1.lpp.

Par darba kārtību

- 2.lpp.

Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem””

(58. un 58.a dok., reģ. nr.29)

 

- 3.lpp.

Priekšlikumi

- dep. A.Šķēle

- 4.lpp.

- dep. B.Brigmane

- 5.lpp.

Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par nekustamā īpašuma nodokli””

(59. un 59.a dok., reģ. nr.30)

 

- 5.lpp.

Par likumprojektu “Grozījumi likumā “Par akcīzes nodokli naftas produktiem””

(61. un 61.a dok., reģ. nr.31)

 

- 5.lpp.

Priekšlikumi

- dep. Gundars Bērziņš

- 6.lpp.

- dep. B.Brigmane

- 7.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputātes Silvas Bendrātes atsaukšanu no Aizsardzības un iekšlietu komisijas”

- 7.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputātes Silvas Bendrātes ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”

- 7.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes atsaukšanu no Pieprasījumu komisijas”

- 7.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputātes Jevgenijas Stalidzānes ievēlēšanu Saimnieciskajā komisijā”

 

 

- 8.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputāta Oskara Kastēna atsaukšanu no Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas”

 

- 8.lpp.

Lēmuma projekts “Par deputāta Oskara Kastēna ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā”

- 8.lpp.

Par likumprojektu “Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā”

- 8.lpp.

Priekšlikums

- dep. S.Mellupe

- 8.lpp.

Lēmuma projekts “Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam Vilim Krištopanam”

- 9.lpp.

Par darba kārtību

- 9.lpp.

Priek?likumi

- dep. J.Lagzdiņš

- 9.lpp.

- dep. J.Dobelis

- 10.lpp.

Par darba kārtību

- 11.lpp.

Paziņojumi

- Saeimas priekšsēdētājas biedrs   Ē.Jēkabsons

- 11.lpp.

- dep. S.Šķesters

- 12.lpp.

- Saeimas priekšsēdētāja I.Ūdre

- 12.lpp.

Balsojumi

Datums: 28.11.2002. 09:01:38 bal001
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Datums: 28.11.2002. 09:02:52 bal002
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Datums: 28.11.2002. 09:03:58 bal003
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Datums: 28.11.2002. 09:04:34 bal004
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli naftas produktiem" (reģ. nr.29)
Datums: 28.11.2002. 09:10:20 bal005
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.58 nodošanu komisijām

Grozījumi likumā "Par akcīzes nodokli naftas produktiem" (reģ. nr.31)
Datums: 28.11.2002. 09:15:16 bal006
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.61 nodošanu komisijām

Lēmuma projekts "Par deputātes S.Bendrātes ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā"
Datums: 28.11.2002. 09:16:40 bal008
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.66

Lēmuma projekts "Par deputātes J.Stalidzānes ievēlēšanu Saimnieciskajā komisijā"
Datums: 28.11.2002. 09:17:52 bal010
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.68

Lēmuma projekts "Par deputāta O.Kastēna ievēlēšanu Sociālo un darba lietu komisijā"
Datums: 28.11.2002. 09:19:06 bal012
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.70

Grozījumi Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā (reģ. nr.1201)
Datums: 28.11.2002. 09:20:30 bal013
Balsošanas motīvs: Par likumprojekta ar dok. nr.74 izskatīšanas turpināšanu

Lēmuma projekts "Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātam V.Krištopanam"
Datums: 28.11.2002. 09:21:50 bal014
Balsošanas motīvs: Par atvaļinājuma piešķiršanu deputātam V.Krištopanam

Datums: 28.11.2002. 09:25:40 bal015
Balsošanas motīvs: Par izmaiņām darba kārtībā

Trešdien, 28.februārī
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Čehijas parlamentu tikšanās ar Čehijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Martin Vítek
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
13:00  Saeimas Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Kazahstānas parlamentu tikšanās ar Kazahstānas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Dauren Karipov
13:10  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
15:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas sēde
16:30  Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētāja tikšanās ar Izraēlas Valsts ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā Sharon Rappaport-Palgi