Latvijas Republikas 8.Saeimas

rudens sesijas ceturtā sēde

2002.gada 14.novembrī

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi

Sēdes vadītāja. Sāksim Saeimas 14.novembra sēdi.

Pirms izskatām darba kārtību, informēju, ka Prezidijs ir saņēmis vairākus priekšlikumus par grozījumiem darba kārtībā.

Mandātu un iesniegumu komisija lūdz iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā lēmuma projektu “Par Jura Dobeļa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Vidzemes vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministra pienākumus”. Prezidijs ierosina iekļaut to kā darba kārtības 1.jautājumu.

Arī pieci Saeimas deputāti: Kastēns, Kariņš, Grīnblats, Brigmanis un Emsis ir iesnieguši Saeimas Prezidijam iesniegumu: “Pamatojoties uz Saeimas kārtības ruļļa 51.panta pirmo daļu, aicinām izdarīt Saeimas 14.novembra sēdes darba kārtībā grozījumus un iekļaut Saeimas lēmuma projektu par deputāta pilnvaru apstiprināšanu Jurim Dobelim, Inesei Vaiderei, Ingrīdai Labuckai, Pēterim Simsonam, Guntim Bērziņam, Solvitai Mellupei, Ērikam Škaparam, Baibai Brigmanei un Aldim Kušķim uz laiku, kamēr no attiecīgajiem vēlēšanu apgabaliem ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus, sēdes pirmajā sadaļā “Prezidija ziņojumi” pirms darba kārtības 1.jautājuma.” Vai ir iebildumi? Iebildumu nav.

Tālāk. Saeimas Prezidijs ir saņēmis Mandātu un iesniegumu komisijas iesniegumu un lūdz iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Ineses Vaideres 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”, un tas būtu darba kārtības 2.jautājums. Vai ir iebildumi? Nav.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis Saeimas Mandātu un iesniegumu komisijas lūgumu - iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Ingrīdas Labuckas 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu un laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”. Vai ir iebildumi? Iebildumu nav.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis Mandātu un iesniegumu komisijas lūgumu - iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Pētera Simsona 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Kurzemes vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” kā darba kārtības 4.jautājumu. Vai ir iebildumi? Iebildumu nav.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis Mandātu un iesniegumu komisijas lūgumu - iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Gunta Bērziņa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” kā darba kārtības 5.punktu. Iebildumi ir? Iebildumu nav. Paldies.

Saeimas Prezidijs ir saņēmis Saeimas Mandātu un iesniegumu komisijas lūgumu - iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Solvitas Mellupes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” kā darba kārtības 6.punktu. Vai ir iebildumi? Iebildumu nav.

Saeimas Mandātu un iesniegumu komisija lūdz iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Ērika Škapara 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” kā darba kārtības 7.punktu. Vai ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav.

Saeimas Mandātu un iesniegumu komisija lūdz iekļaut Saeimas šāgada 14.novembra sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Baibas Brigmanes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” kā darba kārtības 8.punktu. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav.

Saeimas Mandātu un iesniegumu komisija lūdz iekļaut šāgada 14.novembra Saeimas sēdes darba kārtībā Saeimas lēmuma projektu “Par Alda Kušķa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”. Lūdz iekļaut to darba kārtībā ar 9.punktu. Vai deputātiem ir iebildumi? Deputātiem iebildumu nav. Tātad darba kārtībā šie punkti ir iekļauti.

Sākam izskatīt darba kārtību. Pirmais jautājums ir lēmuma projekts par Jura Dobeļa deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Lūdzu! Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Ļoti cienījamā Prezidija vadītāja! Cienījamie kolēģi! Saskaņā ar Kārtības ruļļa 5.punktu ministram ir tiesības nolikt deputāta mandātu.

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Ģirta Kristovska, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku.

Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Juris Dobelis. Juris Dobelis ir piekritis iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Es aicinu Juri Dobeli dot svinīgo solījumu.

J.Dobelis (apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Es, Juris Dobelis, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - Kārlis Strēlis. Lūdzu!

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Roberta Zīles…

Sēdes vadītāja. Es atvainojos! Pirms mēs lūdzam zvērēt nākamo deputātu, mums būtu jābalso par lēmuma projektu: “Apstiprināt Jura Dobeļa 8.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Vidzemes vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.”

Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 81 deputāts, pret un atturas - nav. Lēmums ir pieņemts.

Lūdzu Dobeļa kungu ieņemt vietu zālē!

Izskatīsim darba kārtības 2.jautājumu - lēmuma projektu par Ineses Vaideres deputāta mandāta apstiprināšanu uz laiku.

Lūdzu! Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - Kārlis Strēlis.

 

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Roberta Zīles, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku.

Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Inese Vaidere. Inese Vaidere ir piekritusi iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Aicinu Inesi Vaideri dot svinīgo solījumu.

I.Vaidere (apvienība “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK).

Es, Inese Vaidere, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīga Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Aicinu balsot Saeimas deputātus par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Ineses Vaideres 8.Saeimas deputātes pilnvaras uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.” Lūdzu zvanu! Lūdzu rezultātu! 83 deputāti - par, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts ir pieņemts.

Izskatīsim trešo darba kārtības jautājumu - lēmuma projektu par Ingrīdas Labuckas 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Baštika, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Ingrīda Labucka. Ingrīda Labucka ir piekritusi iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Paldies! Aicinu Ingrīdu Labucku dot svinīgo solījumu.

I.Labucka (Latvijas Pirmā partija).

Es, Ingrīda Labucka, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīga Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Paldies! Tātad aicinu balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Ingrīdas Labuckas 8.Saeimas deputātes pilnvaras uz laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.” Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! 86 deputāti - par, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts pieņemts.

Aicinu Inesi Vaideri un Ingrīdu Labucku ieņemt vietas zālē.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts par Pētera Simsona 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Šlesera, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz Ministru prezidenta palīga amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Pēteris Simsons. Pēteris Simsons ir piekritis iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta amata pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Aicinu Pēteri Simsonu dot svinīgo solījumu.

P.Simsons (Latvijas Pirmā partija).

Es, Pēteris Simsons, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā svinīgi solu būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās sirdsapziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Paldies. Aicinu deputātus balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Pētera Simsona 8.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Kurzemes vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.”

Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! 82 deputāti - par, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts ir pieņemts.

Aicinu Pēteri Simsona kungu zālē!

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts par Gunta Bērziņa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Māra Gulbja, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Guntis Bērziņš. Guntis Bērziņš ir piekritis iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta amata pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Aicinu Gunti Bērziņu dot svinīgo solījumu.

G.Bērziņš (partija “Jaunais laiks”).

Es, Guntis Bērziņš, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā svinīgi solu būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Aicinu Saeimas deputātus balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Gunta Bērziņa 8.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.

Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 82 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts pieņemts.

Lūdzu Gunti Bērziņu ieņemt vietu zālē!

Izskatīsim nākamo darba kārtības jautājumu - lēmuma projektu par Solvitas Mellupes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku.

Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputātes Ingunas Rībenas, ka viņa vēlas nolikt deputātes mandātu uz ministres amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamā kandidāte no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Solvita Mellupe. Solvita Mellupe ir piekritusi iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta amata pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Paldies. Aicinu Solvitu Mellupi dot svinīgo solījumu.

S.Mellupe (partija “Jaunais laiks”).

Es, Solvita Mellupe, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīga Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Aicinu deputātus balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Solvitas Mellupes 8.Saeimas deputātes pilnvaras uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.” Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 86 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts pieņemts.

Izskatīsim nākamo darba kārtības jautājumu - lēmuma projektu par Ērika Škapara 8.Saeimas deputāta mandāta apstiprināšanu uz laiku. Lūdzu, Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - deputāts Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Einara Repšes, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz Ministru prezidenta amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Ēriks Škapars. Ēriks Škapars ir piekritis iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Aicinu Ēriku Škaparu dot svinīgo solījumu.

Ē.Škapars. Es, Ēriks Škapars, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Lūdzu balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Ērika Škapara 8.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.” Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 86 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts pieņemts.

Aicinu zālē Solvitu Mellupi un Ēriku Škaparu!

Izskatīsim nākamo darba kārtības jautājumu - lēmuma projektu par Baibas Brigmanes deputāta mandāta apstiprināšanu uz laiku.

Lūdzu! Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (Mandātu un iesniegumu komisija).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Kārļa Šadurska, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Baiba Brigmane. Baiba Brigmane ir piekritusi iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta amata pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Aicinu Baibu Brigmani dot svinīgo solījumu.

B.Brigmane. Es, Baiba Brigmane, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīga Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Balsosim par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Baibas Brigmanes 8.Saeimas deputātes pilnvaras uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.” Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 83 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts ir pieņemts.

Aicinu zālē Baibu Brigmani!

Izskatīsim nākamo darba kārtības jautājumu. Nākamais jautājums ir lēmuma projekts par Alda Kušķa deputāta mandāta apstiprināšanu uz laiku.

Mandātu un iesniegumu komisijas vārdā - Kārlis Strēlis.

K.Strēlis (partija “Jaunais laiks”).

Mandātu un iesniegumu komisija ir saņēmusi iesniegumu no deputāta Valda Dombrovska, ka viņš vēlas nolikt deputāta mandātu uz ministra amata pildīšanas laiku. Atbilstoši Vēlēšanu likumam nākamais kandidāts no tā paša apgabala vēlēšanu saraksta ir Aldis Kušķis. Aldis Kušķis ir piekritis iestāties Saeimas sastāvā un pildīt deputāta pienākumus uz laiku.

Sēdes vadītāja. Aicinu Aldi Kušķi dot svinīgo solījumu.

A.Kušķis (partija “Jaunais laiks”).

Es, Aldis Kušķis, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemot ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Aicinu balsot par Saeimas lēmuma projektu: “Apstiprināt Alda Kušķa 8.Saeimas deputāta pilnvaras uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus.”

Lūdzu zvanu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 82 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmuma projekts pieņemts. Aicinu zālē Aldi Kušķi!

Ņemot vērā, ka ir nepieciešams tehniski pārveidot balsošanas sistēmu, lai tie deputāti, kam ir apstiprināti mandāti, varētu piedalīties nākamajos balsojumos, kā arī to, ka Prezidijs ir saņēmis piecu deputātu lūgumu par pārtraukuma izsludināšanu, ierosinu pārtraukumu uz vienu stundu.

Vai ir iebildumi? Ja ir iebildumi, tad jābalso. Lūdzu balsošanas režīmu! Balsojam par pārtraukuma izsludināšanu uz vienu stundu! Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 61 deputāts, pret - 24, atturas - 1.

Izsludinu pārtraukumu uz vienu stundu - līdz pulksten 16.30.

Pirms pārtraukuma vārds Saeimas priekšsēdētājas biedram Jēkabsona kungam.

Ē.Jēkabsons (Saeimas priekšsēdētājas biedrs).

Godātie kolēģi! Gribu vērst jūsu uzmanību uz diviem paziņojumiem.

Pirmais. Šajā pārtraukumā Dzeltenajā zālē notiks Latvijas un Moldovas parlamentu sadarbības grupas dibināšanas sanāksme.

Otrais paziņojums ir tāds priecīgs un patīkams šajā dienā, uzsākot mūsu darbību un darbu parlamentā. Proti, šodien kāds cilvēks mūsu vidū svin dzimšanas dienu, un šis cilvēks ir Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Ūdres kundze. (Aplausi.)

Atļaujiet novēlēt viņai visu kolēģu, visu deputātu vārdā ar senas lūgšanas vārdiem pasacīto: “Māci mums mūsu gadus un laikus tā skaitīt, ka mēs gudru sirdi dabūjam.” Lai mūsu priekšsēdētājai ir prāta un sirds gudrība, vadot mūs šajā kopējā darbā! Paldies. Sveicam! (Aplausi.)

Sēdes vadītāja. Paldies!

(Pārtraukums)

 

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes vadītāja. Turpinām Saeimas sēdi.

Pirms turpinām izskatīt darba kārtībā iekļautos jautājumus, informēju, ka ir saņemts septiņu deputātu priekšlikums: “Saskaņā ar Saeimas kārtības ruļļa 49.pantu ierosinām pārtraukt Saeimas sēdi uz 15 minūtēm.”

Vai ir iebildumi? Iebildumu nav. Viens var runāt “par”, viens - “pret”.

Vai kāds vēlas runāt “par”? Arturs Krišjānis Kariņš.

A.K.Kariņš (partija “Jaunais laiks”).

Mēs ierosinām pārtraukumu uz 15 minūtēm (Starpsauciens: “Kāpēc?”), lai mēs visi varētu ātri iepazīties ar sarakstiem un redzēt, ka patiešām viss tas princips ir ievērots. Tas laiks - 15 minūtes - ir ļoti īss, lūdzam ātri apskatīt.

Sēdes vadītāja. Vai ir kāds, kas runās “pret”? Nav. Vai deputātiem ir iebildumi? (Starpsauciens: “Ir!”) Tad lūdzu zvanu. Balsosim par septiņu deputātu ierosinājumu - pārtraukt Saeimas sēdi uz 15 minūtēm. Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 52 deputāti, pret - 24, atturas - 3. Priekšlikums pieņemts. Saeimas sēdi atsāksim tātad pulksten 16.45. Paldies!

(Pārtraukums)

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes vadītāja. Deputāti! Pārtraukuma laiks ir beidzies. Atsāksim sēdi.

Pirms mēs izskatām tālāko darba kārtību, informēju, ka Prezidijs ir saņēmis Elitas Šņepstes iesniegumu par bezalgas atvaļinājuma piešķiršanu. Prezidijs ierosina papildināt darba kārtību ar šo Elitas Šņepstes lūgumu un iekļaut to darba kārtībā pirms lēmuma projekta izskatīšanas par Saeimas pastāvīgo komisiju ievēlēšanu.

Vai deputātiem ir iebildumi? Iebildumu nav.

Mēs izskatīsim tālāko darba kārtību.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts par atvaļinājuma piešķiršanu Elitai Šņepstei. Saeimas Prezidijs informē, ka saskaņā ar Kārtības ruļļa 8.pantu Prezidijs ir piešķīris atvaļinājumu deputātei Elitai Šņepstei šā gada 11.novembrī.

Nākamais darba kārtības jautājums ir Elitas Šņepstes lūgums par bezalgas atvaļinājuma piešķiršanu šā gada 14.novembrī.

Lūdzu zvanu! Balsosim par bezalgas atvaļinājuma piešķiršanu Elitai Šņepstei šā gada 14.novembrī! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! 74 deputāti - par, 3 - atturas. Lēmums ir pieņemts.

Nākamais darba kārtības jautājums ir lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju ievēlēšanu”.

Atbilstoši Saeimas pieņemtajam paziņojumam “Par pastāvīgo komisiju izveidošanas noteikumiem” un frakciju iesniegtajiem priekšlikumiem par personālijām mēs varētu balsot par Saeimas lēmuma projektu “Par Saeimas komisiju ievēlēšanu”.

Visas kandidatūras ir iesniegtas saskaņā ar Saeimas paziņojuma “Par pastāvīgo komisiju izveidošanas noteikumiem” 6.punktu, kas nosaka: “Ja, veidojot komisiju, ir ievēroti šā paziņojuma 2.-5.punkta noteikumi, balsošana notiek par visiem izvirzītajiem komisijas locekļu kandidātiem kopumā.”

Tātad ir papildu informācija par to, ka Ārlietu komisijā un Sociālo un darba lietu komisijā kandidatūras nav izvirzītas atbilstoši Saeimas paziņojumam “Par pastāvīgo komisiju izveidošanas noteikumiem” un tādēļ, iespējams, būtu jābalso par Ārlietu komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas locekļiem atsevišķi.

Taču saskaņā ar Kārtības ruļļa 49.pantu partija “Jaunais laiks” ierosina pasludināt pārtraukumu uz 15 minūtēm. Vai deputātiem ir iebildumi?

Lūdzu, balsosim! Lūdzu zvanu! Es atvainojos, viens var runāt “par”, un viens var runāt “pret”.

Kariņa kungs no tribīnes runās “par”. Lūdzu! Nē, nē, viss... Lūdzu balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 55, pret - 41, atturas - 1. Lēmums pieņemts.

Saeimas sēdi atsākam pulksten 17.05.

(Pārtraukums)

Sēdi vada Latvijas Republikas 8.Saeimas priekšsēdētāja

Ingrīda Ūdre.

Sēdes vadītāja. Ir konstatēts, ka pārkāpumu nav. Visas kandidatūras ir iesniegtas saskaņā ar Saeimas paziņojumu “Par pastāvīgo komisiju izveidošanas noteikumiem” (Aplausi.), kura 6.punkts nosaka, ka balsošana notiek par visiem izvirzītajiem komisijas locekļu kandidātiem kopumā.

Tātad Saeimas lēmuma projekts ir tāds, ka Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Ārlietu komisiju šādā sastāvā: Guntis Bērziņš, Silva Golde, Ēriks Jēkabsons, Jānis Jurkāns, Nikolajs Kabanovs, Aleksandrs Kiršteins, Sarmīte Ķikuste, Leopolds Ozoliņš, Aigars Pētersons, Rihards Pīks, Igors Solovjovs un Inese Vaidere.

Lūdzu, balsosim par Ārlietu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Tātad lēmums ir pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju šādā sastāvā: Vilnis-Edvīns Bresis, Baiba Brigmane, Uldis Mārtiņš Klauss, Guntars Krasts, Vilis Krištopans, Ainars Latkovskis, Ivans Ribakovs, Pēteris Simsons, Atis Slakteris, Andris Šķēle, Jānis Urbanovičs un Aleksejs Vidavskis.

Lūdzu, balsosim par Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Juridisko komisiju šādā sastāvā: Valērijs Agešins, Aleksandrs Bartaševičs, Māris Grīnblats, Edgars Jaunups, Artis Kampars, Andis Kāposts, Ingrīda Labucka, Solvita Mellupe, Vineta Muižniece, Mareks Segliņš un Vjačeslavs Stepaņenko.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Juridisko komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju šādā sastāvā: Augusts Brigmanis, Vladimirs Buzajevs, Boriss Cilevičs, Ina Druviete, Jānis Esta, Aldis Kušķis, Ināra Ostrovska, Anta Rugāte un Inese Šlesere.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju šādā sastāvā: Dzintars Ābiķis, Arturs Krišjānis Kariņš, Valērijs Karpuškins, Paulis Kļaviņš, Anatolijs Mackevičs, Raimonds Pauls, Jakovs Pliners, Jānis Strazdiņš, Kārlis Strēlis, Pēteris Tabūns un Ausma Ziedone-Kantāne.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 96 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisiju šādā sastāvā: Martijans Bekasovs, Silva Bendrāte, Juris Dalbiņš, Juris Dobelis, Arnolds Laksa, Linda Mūrniece, Mihails Pietkevičs, Andrejs Radzevičs, Dainis Turlais un Ingrīda Ūdre.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 96 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju šādā sastāvā: Andrejs Aleksejevs, Aleksandrs Golubovs, Alberts Krūmiņš, Jānis Lagzdiņš, Andrejs Naglis, Pēteris Ontužāns, Juris Sokolovskis, Jānis Straume, Viesturs Šiliņš, Staņislavs Šķesters un Ēriks Zunda.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 96, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju šādā sastāvā: Andris Ārgalis, Indulis Emsis, Sergejs Fjodorovs, Pēteris Kalniņš, Aigars Kalvītis, Oskars Kastēns, Pāvels Maksimovs, Krišjānis Peters, Jānis Reirs, Anna Seile, Ēriks Škapars, Andris Tolmačovs un Dzintars Zaķis.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju šādā sastāvā: Andris Bērziņš, Gundars Bērziņš, Ingrīda Circene, Oļegs Deņisovs, Andrejs Klementjevs, Liene Liepiņa, Vitālijs Orlovs, Jevgenija Stalidzāne, Elita Šņepste, Arvīds Ulme un Ērika Zommere.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Sociālo un darba lietu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 86, pret - nav, atturas - 10. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Mandātu un iesniegumu komisiju šādā sastāvā: Martijans Bekasovs, Māris Grīnblats, Aleksandrs Kiršteins, Ingrīda Labucka, Jānis Strazdiņš un Kārlis Strēlis.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Mandātu un iesniegumu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Pieprasījumu komisiju šādā sastāvā: Dzintars Ābiķis, Silva Bendrāte, Augusts Brigmanis, Oļegs Deņisovs, Uldis Mārtiņš Klauss, Andrejs Naglis, Leopolds Ozoliņš, Raimonds Pauls, Andrejs Radzevičs, Jevgenija Stalidzāne, Vjačeslavs Stepaņenko, Pēteris Tabūns, Dainis Turlais, Aleksejs Vidavskis, Dzintars Zaķis un Ērika Zommere.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Pieprasījumu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 96 deputāti, 1 deputāts atturas. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisiju šādā sastāvā: Andrejs Aleksejevs, Andris Bērziņš, Baiba Brigmane, Indulis Emsis, Sarmīte Ķikuste, Arnolds Laksa, Pāvels Maksimovs, Vitālijs Orlovs, Aigars Pētersons, Jakovs Pliners, Jānis Reirs, Andris Šķēle, Elita Šņepste, Inese Vaidere un Ēriks Zunda.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Saimniecisko komisiju šādā sastāvā: Andris Ārgalis, Vilnis-Edvīns Bresis, Ingrīda Circene, Juris Dobelis, Sergejs Fjodorovs, Silva Golde, Ēriks Jēkabsons, Jānis Jurkāns, Aigars Kalvītis, Artis Kampars, Alberts Krūmiņš, Anatolijs Mackevičs, Pēteris Ontužāns un Igors Solovjovs.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Saimniecisko komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Nacionālās drošības komisiju šādā sastāvā: Andrejs Klementjevs, Paulis Kļaviņš, Vilis Krištopans, Linda Mūrniece, Mareks Segliņš un Jānis Straume.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Nacionālās drošības komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 96 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Pilsonības likuma izpildes komisiju šādā sastāvā: Gundars Bērziņš, Vladimirs Buzajevs, Ina Druviete, Jānis Esta, Aleksandrs Golubovs, Ināra Ostrovska, Pēteris Simsons, Viesturs Šiliņš, Ivans Ribakovs, Anta Rugāte, Arvīds Ulme un Ausma Ziedone-Kantāne.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Pilsonības likuma izpildes komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Saeimas Eiropas lietu komisiju šādā sastāvā: Valērijs Agešins, Boriss Cilevičs, Nikolajs Kabanovs, Arturs Krišjānis Kariņš, Oskars Kastēns, Guntars Krasts, Aldis Kušķis, Liene Liepiņa, Solvita Mellupe, Vineta Muižniece, Rihards Pīks, Atis Slakteris, Juris Sokolovskis, Staņislavs Šķesters, Inese Šlesere un Ingrīda Ūdre.

Lūdzu, balsosim par Saeimas Eiropas lietu komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! Par - 97 deputāti, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Saeima nolemj ievēlēt Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas komisiju šādā sastāvā: Aleksandrs Bartaševičs, Guntis Bērziņš, Juris Dalbiņš, Edgars Jaunups, Pēteris Kalniņš, Andis Kāposts, Valērijs Karpuškins, Jānis Lagzdiņš, Ainars Latkovskis, Krišjānis Peters, Mihails Pietkevičs, Anna Seile, Ēriks Škapars, Andris Tolmačovs un Jānis Urbanovičs.

Lūdzu, balsosim par Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas komisiju iepriekš minētajā sastāvā! Lūdzu zvanu! Balsošanas režīmu! Lūdzu rezultātu! 95 deputāti - par, 2 - atturas. Lēmums pieņemts.

Es apsveicu Saeimu ar komisiju ievēlēšanu un veiksmīga darba cēliena uzsākšanu šajā sesijā!

Līdz ar šo Saeimas 14.novembra sēdes darba kārtība ir izskatīta, un pasludinu sēdi par... Piedodiet, pirms sēdes slēgšanas, lūdzu, reģistrēsimies ar identifikācijas kartēm!

Pirms Saeimas sekretāra biedrs nolasa reģistrācijas rezultātus, vārds Saeimas sekretāram par komisiju sēžu sasaukšanas laiku.

J.Reirs (Saeimas sekretārs).

Tātad visas komisijas sanāk Sarkanajā zālē. Komisiju pulcēšanās vieta ir Sarkanā zāle.

Piektdien, 15.novembrī,

9.00 - Ārlietu komisija,

9.45 - Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija,

10.30 - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija,

11.15 - Juridiskā komisija,

12.00 - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija,

12.45 - Nacionālās drošības komisija,

13.30 - Izglītības, kultūras un zinātnes komisija,

14.15 - Aizsardzības un iekšlietu komisija,

15.00 - Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija.

Otrdien, 19.novembrī,

14.00 - Mandātu un iesniegumu komisija,

14.45 - Pieprasījumu komisija.

Trešdien, 20.novembrī,

10.00 - Saimnieciskā komisija,

10.45 - Pilsonības likuma izpildes komisija.

Ceturtdien, 21.novembrī,

14.00 - Publisko izdevumu un revīzijas komisija,

14.45 - Eiropas lietu komisija,

15.30 - Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas komisija.

Par Sociālo un darba lietu komisijas sanākšanas laiku un vietu tiks paziņots atsevišķi.

Sēdes vadītāja. Vārds reģistrācijas rezultātu nolasīšanai Saeimas sekretāra biedram.

A.Bartaševičs (Saeimas sekretāra biedrs).

Godātie deputāti! Nav reģistrējušies: Andis Kāposts, Aleksandrs Kiršteins, Paulis Kļaviņš, Elita Šņepste.

Paldies!

Sēdes vadītāja. Saeimas sēde ir slēgta. Paldies!

 

 

SATURA RĀDĪTĀJS

8.Saeimas rudens sesijas 4.sēde

2002.gada 14.novembrī

 

Par darba kārtību

- 1.lpp.

Lēmuma projekts “Par J.Dobeļa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Vidzemes vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (Ģ.-V.Kristovska vietā)

(28. dok.)

 

 

 

 

- 3.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 3.lpp.

Svinīgais solījums

- J.Dobelis

- 4.lpp.

Lēmuma projekts “Par I.Vaideres 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK Rīgas apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (R.Zīles vietā)

(29. dok.)

 

 

 

- 4.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 5.lpp.

Svinīgais solījums

- I.Vaidere

- 5.lpp.

Lēmuma projekts “Par I.Labuckas 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (A.Baštika vietā)

(30. dok.)

 

 

 

- 5.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 5.lpp.

Svinīgais solījums

- I.Labucka

- 6.lpp.

Lēmuma projekts “Par P.Simsona 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no Latvijas Pirmās partijas Kurzemes vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (A.Šlesera vietā)

(31. dok.)

 

 

 

- 6.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 6.lpp.

Svinīgais solījums

- P.Simsons

- 7.lpp.

Lēmuma projekts “Par Gunta Bērziņa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (M.Gulbja vietā)

(35. dok.)

 

 

 

 

- 7.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 7.lpp.

Svinīgais solījums

- G.Bērziņš

- 8.lpp.

Lēmuma projekts “Par S.Mellupes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (I.Rībenas vietā)

(36. dok.)

 

 

 

 

- 8.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 8.lpp.

Svinīgais solījums

- S.Mellupe

- 8.lpp.

Lēmuma projekts “Par Ē.Škapara 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (E.Repšes vietā)

(37. dok.)

 

 

 

 

- 9.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 9.lpp.

Svinīgais solījums

- Ē.Škapars

- 9.lpp.

Lēmuma projekts “Par B.Brigmanes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (K.Šadurska vietā)

(38. dok.)

 

 

 

 

- 10.lpp.

Ziņo

- dep.K.Strēlis

- 10.lpp.

Svinīgais solījums

- B.Brigmane

- 10.lpp.

Lēmuma projekts “Par A.Kušķa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no kandidātu saraksta “Jaunais laiks” Rīgas vēlēšanu apgabala ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (V.Dombrovska vietā)

(39. dok.)

 

 

 

 

- 11.lpp.

Ziņo

- dep. K.Strēlis

- 11.lpp.

Svinīgais solījums

- A.Kušķis

- 11.lpp.

Paziņojumi

- Saeimas priekšsēdētājas biedrs   Ē.Jēkabsons

- 12.lpp.

Prieklikums

- dep. A.K.Kariņš

- 13.lpp.

Par darba kārtību

- 13.lpp.

Informācija par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātei E.Šņepstei

- 14.lpp.

Lēmuma projekts “Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātei E.Šņepstei”

- 14.lpp.

Lēmuma projekts “Par Saeimas komisiju ievēlēšanu”

(26.h dok.)

- 14.lpp.

Par Saeimas komisiju sasaukanas laiku

Ziņo

- Saeimas sekretārs J.Reirs

- 20.lpp.

Reģistrācijas rezultāti

Nolasa

- Saeimas sekretāra biedrs   A.Bartaševičs

- 21.lpp.

Balsojumi

Lēmuma projekts "Par J.Dobeļa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (Ģ.-V.Kristovska vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:09:46 bal001
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.28

Lēmuma projekts "Par I.Vaideres 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (R.Zīles vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:12:12 bal002
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.29

Lēmuma projekts "Par I.Labuckas 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (A.Baštika vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:14:08 bal003
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.30

Lēmuma projekts "Par P.Simsona 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (A.Šlesera vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:16:22 bal004
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.31

Lēmuma projekts "Par G.Bērziņa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (M.Gulbja vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:18:50 bal005
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.35

Lēmuma projekts "Par S.Mellupes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (I.Rībenas vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:20:56 bal006
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.36

Lēmuma projekts "Par Ē.Škapara 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (E.Repšes vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:23:04 bal007
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.37

Lēmuma projekts "Par B.Brigmanes 8.Saeimas deputātes pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (K.Šadurska vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:25:06 bal008
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.38

Lēmuma projekts "Par A.Kušķa 8.Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku" (V.Dombrovska vietā)
Datums: 14.11.2002. 15:27:10 bal009
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.39

Datums: 14.11.2002. 15:28:14 bal010
Balsošanas motīvs: Par 60 minūšu garu pārtraukumu

Datums: 14.11.2002. 16:32:34 bal011
Balsošanas motīvs: Par 7 deputātu priekšlikumu

Lēmuma projekts "Par neapmaksāta atvaļinājuma piešķiršanu deputātei E.Šņepstei"
Datums: 14.11.2002. 16:47:16 bal012
Balsošanas motīvs: Par lēmuma projektu ar dok. nr.24

Datums: 14.11.2002. 16:49:50 bal013
Balsošanas motīvs: Par sēdes pārtraukumu uz 15 minūtēm

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Ārlietu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:07:10 bal014
Balsošanas motīvs: Par Ārlietu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
Datums: 14.11.2002. 17:08:06 bal015
Balsošanas motīvs: Par Budžeta un finanšu (nodokļu) komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Juridiskā komisija
Datums: 14.11.2002. 17:08:56 bal016
Balsošanas motīvs: Par Juridisko komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:09:42 bal017
Balsošanas motīvs: Par Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
Datums: 14.11.2002. 17:10:32 bal018
Balsošanas motīvs: Par Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Aizsardzības un iekšlietu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:11:26 bal019
Balsošanas motīvs: Par Aizsardzības un iekšlietu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
Datums: 14.11.2002. 17:12:16 bal020
Balsošanas motīvs: Par Valsts pārvaldes un pašvaldības komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
Datums: 14.11.2002. 17:13:10 bal021
Balsošanas motīvs: Par Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Sociālo un darba lietu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:14:00 bal022
Balsošanas motīvs: Par Sociālo un darba lietu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Mandātu un iesniegumu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:14:44 bal023
Balsošanas motīvs: Par Mandātu un iesniegumu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Pieprasījumu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:15:36 bal024
Balsošanas motīvs: Par Pieprasījumu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Publisko izdevumu un revīzijas komisija
Datums: 14.11.2002. 17:16:32 bal025
Balsošanas motīvs: Par Publisko izdevumu un revīzijas komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Saimnieciskā komisija
Datums: 14.11.2002. 17:17:20 bal026
Balsošanas motīvs: Par Saimniecisko komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Nacionālās drošības komisija
Datums: 14.11.2002. 17:17:58 bal027
Balsošanas motīvs: Par Nacionālās drošības komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Pilsonības likuma izpildes komisija
Datums: 14.11.2002. 17:18:46 bal028
Balsošanas motīvs: Par Pilsonības likuma izpildes komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Eiropas lietu komisija
Datums: 14.11.2002. 17:19:36 bal029
Balsošanas motīvs: Par Eiropas lietu komisiju

Lēmuma projekts "Par Saeimas komisiju ievēlēšanu" - Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas komisija
Datums: 14.11.2002. 17:20:42 bal030
Balsošanas motīvs: Par Korupcijas, kontrabandas un organizētās noziedzības novēršanas un apkarošanas komisiju

Sestdien, 24.februārī