Latvijas Republikas 13. Saeimas pavasara sesijas
četrdesmitā (attālinātā ārkārtas) sēde
2021. gada 16. jūnijā

Sēdi vada Latvijas Republikas 13. Saeimas priekšsēdētāja
Ināra Mūrniece.

Sēdes darba kārtība
Satura rādītājs
Balsojumi
Sēdes videotranslācija
Sēžu videotranslācijas (arhīvs)

Sēdes vadītāja. Godātie kolēģi! Sāksim Saeimas šā gada 16. jūnija pirmo attālināto ārkārtas sēdi.

Darba kārtībā – “Amatpersonu ievēlēšana, apstiprināšana, iecelšana, atbrīvošana vai atlaišana no amata, uzticības vai neuzticības izteikšana”.

Lēmuma projekts “Par Aivara Geidāna 13. Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”.

Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas vārdā – deputāts Normunds Žunna.

N. Žunna (JK).

Labdien, kolēģi! Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija šā gada 16. jūnija sēdē izskatīja Jāņa Vitenberga iesniegumu par 13. Saeimas deputāta mandāta nolikšanu uz ministra amata pienākumu pildīšanas laiku. Nākamais kandidāts no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ir Aivars Geidāns, kurš ir piekritis uzņemties Saeimas deputāta amata pienākumus uz laiku.

Komisija aicina atbalstīt Saeimas lēmuma projektu “Par Aivara Geidāna 13. Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”.

Lūdzu atbalstīt.

Sēdes vadītāja. Paldies.

Aicinu Aivaru Geidānu dot svinīgo solījumu jeb zvērestu.

A. Geidāns. Ļoti cienījamā Saeimas sēdes priekšsēdētāja! Klausītāji!

Es, Aivars Geidāns, uzņemoties Saeimas deputāta amata pienākumus, Latvijas tautas priekšā zvēru būt uzticīgs Latvijai, stiprināt tās suverenitāti un latviešu valodu kā vienīgo valsts valodu, aizstāvēt Latviju kā neatkarīgu un demokrātisku valsti, savus pienākumus pildīt godprātīgi un pēc labākās apziņas. Es apņemos ievērot Latvijas Satversmi un likumus.

Sēdes vadītāja. Paldies. Aicinu parakstīt zvērestu.

Paldies.

Lūdzu zvanu! Balsosim par lēmuma projektu “Par Aivara Geidāna 13. Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus”! Lūdzu, balsosim! Par - 71, pret un atturas - nav. Lēmums pieņemts.

Apsveicu Aivaru Geidānu ar atgriešanos 13. Saeimas sastāvā!

Godātie kolēģi, sēdes darba kārtība ir izskatīta.

Laiks paziņojumam.

Šā gada 16. jūnija otrās attālinātās ārkārtas sēdes darba kārtību sāksim izskatīt pulksten 12.55. Tātad pulksten 12.55 sāksim izskatīt otrās attālinātās ārkārtas sēdes darba kārtību šodien.

Un deputātu reģistrācija. Tā noslēgusies.

Līdz ar to šā gada 16. jūnija pirmo attālināto ārkārtas sēdi slēdzu.

SATURA RĀDĪTĀJS
13. Saeimas pavasara sesijas 40. (attālinātā ārkārtas) sēde
2021. gada 16. jūnijā

Lēmuma projekts “Par Aivara Geidāna 13. Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no partijas “KPV LV” kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus” (Nr. 708/Lm13)
(Dok. Nr. 4440)
   
- Ziņo - dep. N. Žunna
   
Svinīgais solījums
  - A. Geidāns
   
Informācija par ārkārtas sēdi
   
Informācija par reģistrācijas rezultātiem

Balsojumi

Datums: 16.06.2021 12:38:40 bal001
Par - 71, pret - 0, atturas - 0.
Balsošanas motīvs: Par Aivara Geidāna 13. Saeimas deputāta pilnvaru apstiprināšanu uz laiku, kamēr no partijas 'KPV LV' kandidātu saraksta Zemgales vēlēšanu apgabalā ievēlētie deputāti pilda ministru pienākumus (708/Lm13)

Datums: 16.06.2021 12:39:18 bal002
Balsošanas motīvs: Deputātu klātbūtnes reģistrācija

Sēdes videotranslācija

16.06.2021. 10.00
12.35
12.55
14.30
16.30
17.50
Sestdien, 25.maijā