Latvijas Republikas Saeima

9. Saeimas sēžu stenogrammas un darba kārtības

2010. gads.

Janvāris 14  21(A/1)   21(A/2)    21    28             
Februāris 4 11  18  25                
Marts 4  11(A)   11   18   25   31           
Aprīlis 15 22 29                
Maijs 4(S) 6 13 20 27            
Jūnijs 3 10 16(A) 17 28(As/1)            
Jūlijs 12(As/1) 12(As/2) 12(As/3) 26(As/1) 26(As/2) 26(As/3)          
Augusts 9(As) 16(As/1) 16(As/2) 16(As/3) 25(As/1) 25(As/2)          
Septembris 2 9 16 23 30            
Oktobris 7 14 21 28              

 

2009. gads.

Janvāris 15 22 29
 
 
 
         
Februāris 4 5 12 19 26
 
         
Marts 5 12 12a 19 26
 
         
Aprīlis 2 8 23 30  
 
         
Maijs 4 7 14 21 28
 
         
Jūnijs 4a 4 4b 11 12a 15 16(12) 16a 18 29 29a
Jūlijs 16 16a      
 
         
Augusts 20 27      
 
         
Septembris 3 9 10 17 24
 
         
Oktobris 1 8 15 22 29
 
         
Novembris 3 5a 5 12/5 12 18 19 26      
Decembris 1 3 10 17              


2008. gads.

Janvāris 17 24 31        
Februāris 7 14 21 28      
Marts 6 13          
Aprīlis 3 9(A) 10 17 24    
Maijs 4(S) 8 15 22 29    
Jūnijs 4(A) 5 11(A) 12 19 29(A) 29
Jūlijs 3 10 15(A) 17a 17    
Augusts 6 6(A) 14 14(A)      
Septembris 11 18 25        
Oktobris 2 9(A) 9 16 23 30  
Novembris 6 13 14(A) 18 20 27  
Decembris 4(A) 4 11 18(11t) 18    


2007. gads.
 

Janvāris
11
18

25

 

 

 

 
Februāris
1
8
15
22
     
Marts
1
8
15
15a
22
29  
Aprīlis
4
19
26
 
     
Maijs
3
4
10
17
24
31
 
Jūnijs 7 14 21        
Jūlijs 4 8          
Septembris 4 6 13 20 24 27  
Oktobris 4 11 18 23 24 25  
Novembris 1 8 15 18 22 29  
Decembris 6 13 20 20a    

 

2006. gads.

Novembris
7
7a
 9
9a
16
 18
23 23a 30
Decembris
7
14
19
21
         


Skaidrojums:
A - ārkārtas sēde, As - ārkārtas sesijas sēde, S - svinīgā sēde






Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde