Saeimas sēžu stenogrammu arhīvs

7. Saeimas sēžu stenogrammas

Alfabētiski tematiskais satura rādītājs

 

2002. gads.
 

Janvāris 17 24 31


   
Februāris 7 13 14 21 28
   
Marts 6 7 14 20 21
   
Aprīlis 10 10a 11 18 25 30    
Maijs 2 4 9 15 16 22-23 28 30
Jūnijs 5 6a 6 13 19-20 27    
Septembris 5 12  19  26        
Oktobris 9 10  17 24 31      

 

2001. gads.

Janvāris 18 20 25




Februāris 1 8 15 22



Marts 1 8 15 22 29


Aprīlis 4 5 26




Maijs 3 4 10 17 24 30

Jūnijs 6 7 13 14 20 21 21a 26
Jūlijs 5 27





Augusts 21              
Septembris 6 13 20 27



Oktobris 4 11 18 25



Novembris 1 8 15 18 22 29

Decembris 6 13 20




 

2000. gads

Janvāris 13 20 27  
 
Februāris 3 9 10 17 23 24
Marts  2 9 16 23 30  
Aprīlis  6 11  13  
 
Maijs 4 5  11 18 25  
Jūnijs 1 8 15 19 20  
Jūlijs 17  
 
   
 
Augusts 3  
 
   
 
Septembris 7  14 21 28    
Oktobris 5  12 19 26    
Novembris 2  9 16 18 23 30
Decembris 7 14  21  29    

 

1999. gads

Janvāris
14
21
28





Februāris
4
11
18
25




Marts
4
11
18





Aprīlis
15
22
29





Maijs
4
6
13
20
27



Jūnijs
3
10
16
16a
17
17a
17b

Jūlijs
8
8a
8b
8c
16
16a
29
29a
Augusts
5
26






Septembris
2
9
16
16a
23
30


Oktobris
7
14
21
28




Novembris
4
11
18
25




Decembris
1
2
9
16
20



 

1998. gads

Novembris
3
12
18
19
26
26a
Decembris
3
10

17




Trešdien, 1.martā
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Ojāra Ērika Kalniņa un komisijas deputātu tikšanās ar Norvēģijas Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Steinar Egil Hagen un Norvēģijas Karalistes Ārlietu ministrijas Līgumu, vides un jūras tiesību nodaļas direktoru Kristian Jervell
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde