Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
biroja vadītāja Guntra Riņķe
67 087 118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
sekretāre-palīdze Kristīne Raščevska
67 087 111
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
ārlietu padomniece Gunta Pastore
67 087 310
Gunta.Pastore@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67 087 489
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
juridiskā padomniece Ina Kļaviņa
67 087 468
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra
Gundara Daudzes
biroja vadītāja Dace Treimane-Freimane
67 087 116
Dace.Treimane@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja vadītāja Madara Černauska
67 087 397
Madara.Cernauska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja konsultante Ieva Zēberga
67 087 472
Ieva.Zeberga@saeima.lv
Saeimas Prezidija ārlietu padomniece
Ligita Davidova
67 087 309
Ligita.Davidova@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra Andreja Klementjeva
biroja vadītāja Maija Titava
67 087 114
Maija.Titava@saeima.lv
Saeimas sekretāra Gunāra Kūtra
biroja vadītāja Ineta Stabulniece
67 087 163
Ineta.Stabulniece@saeima.lv

Saeimas frakcijas
Frakcija SASKAŅA
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67 087 239
saskana@saeima.lv
Frakcija VIENOTĪBA
vecākā konsultante Laila Timrota
67 087 223
vienotiba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67 087 454
zzs@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67 087 268
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Latvijas Reģionu apvienības frakcija
vecākais konsultants Valdis Verners
67 087 292
lra@saeima.lv
Frakcija "No sirds Latvijai"
vecākā konsultante Dace Nulle
67 087 447
nosirdslatvijai@saeima.lv

Saeimas komisijas
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67 087 253
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67 087 315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67 087 319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Kristīne Hincenberga
67 087 271
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākais konsultants Solvita Gailiša
67 087 339
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Krišjānis Bušs
67 087 270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Sandra Lezdiņa
67 087 277
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67 087 152
juridiska.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Ksenija Ņeženkina
67 087 418
mandatu.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67 087 251
drosibas.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67 087 252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67 087 216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākais konsultansts Māris Zelčs
67 087 351
revizijas.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67 087 371
sociala.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67 087 305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67 087 267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv

Dienests un biroji
Analītiskais dienests
vadītāja Grumolte-Lerhe Inese
67 087 193
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67 087 193
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67 087 364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību birojs
67 087 218

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāra pienākumu izpildītāja Lelde Rāfelde 67 087 194
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Juridiskā direktore Ieva Viļuma 67 087 120
Ieva.Viluma@saeima.lv
Kancelejas direktors Māris Steins 67 087 122
Maris.Steins@saeima.lv
Personāla nodaļa
vadītāja Māra Jurevska
67 087 217
Mara.Jurevska@saeima.lv
Dokumentu nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67 087 164
Aija.Vintere@saeima.lv
Stenogrammu nodaļa
vadītāja Irēna Strelča
67 087 144
Irena.Strelca@saeima.lv
Informācijas nodaļa
vadītāja Anita Dūdiņa
67 087 157
Anita.Dudina@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
vadītāja Gita Renigere

67 087 473
Gita.Renigere@saeima.lv

Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67 087 196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67 087 162
Vija.Kancane@saeima.lv
Protokola nodaļas
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67 087 311
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Ekspluatācijas nodaļa
vadītājs Ivars Soms
67 087 382
Ivars.Soms@saeima.lv
Otrdien, 23.maijā
08:30  Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas sēde
08:45  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas sēde
09:30  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
11:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotās Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Latvijas Republikā V.E. Sarah Cowley
11:30  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētājas Ilzes Viņķeles, Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Vucāna un Ilgtspējīgas attīstības komisijas priekšsēdētājas Laimdotas Straujumas tikšanās ar Eiropas kodolpētniecības centra "CERN" delegāciju
12:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Sociālo un darba lietu komisijas Sabiedrības veselības apakškomisijas sēde
14:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas Demogrāfijas lietu apakškomisijas sēde
14:00  Sociālo un darba lietu komisijas Nodarbinātības apakškomisijas sēde