Saeimas Prezidijs
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
biroja vadītāja Guntra Riņķe
67 087 118
Guntra.Rinke@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
sekretāre-palīdze Kristīne Raščevska
67 087 111
Kristine.Rascevska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
ārlietu padomniece Gunta Pastore
67 087 310
Gunta.Pastore@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Dace Balode
67 087 028
Dace.Balode@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Jānis Tomels
67 087 489
Janis.Tomels@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces
juridiskā padomniece Ina Kļaviņa
67 087 468
Ina.Klavina@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedra
Gundara Daudzes
biroja vadītāja Dace Treimane-Freimane
67 087 116
Dace.Treimane@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja vadītāja Madara Černauska
67 087 397
Madara.Cernauska@saeima.lv
Saeimas priekšsēdētājas biedres
Ineses Lībiņas-Egneres
biroja konsultante Ieva Zēberga
67 087 472
Ieva.Zeberga@saeima.lv
Saeimas Prezidija ārlietu padomniece
Ligita Davidova
67 087 309
Ligita.Davidova@saeima.lv
Saeimas sekretāra Andreja Klementjeva
biroja vadītāja Maija Titava
67 087 114
Maija.Titava@saeima.lv
Saeimas sekretāra biedra Gunāra Kūtra
biroja vadītāja Ineta Stabulniece
67 087 163
Ineta.Stabulniece@saeima.lv

Saeimas frakcijas
Frakcija SASKAŅA
vecākā konsultante Inese Šnepsta
67 087243
saskana@saeima.lv
Frakcija VIENOTĪBA
vecākā konsultante Agnese Zagurilo
67 087 224
vienotiba@saeima.lv
Zaļo un Zemnieku savienības frakcija
vecākā konsultante Dzintra Kusiņa
67 087 454
zzs@saeima.lv
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcija
vecākā konsultante Lolita Ēdolfa
67 087 273
nacionala.apvieniba@saeima.lv
Latvijas Reģionu apvienības frakcija
vecākais konsultants Valdis Verners
67 087 240
lra@saeima.lv

Saeimas komisijas
Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija
vecākā konsultante Ieva Barvika
67 087 253
aizsardzibas.komisija@saeima.lv
Ārlietu komisija
vecākā konsultante Anita Ābola
67 087 315
arlietu.komisija@saeima.lv
Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija
vecākā konsultante Gita Strautiņa
67 087 319
budzeta.komisija@saeima.lv  
Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija
vecākā konsultante Ineta Auziņa
67 087 271
cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
Eiropas lietu komisija
vecākais konsultants Solvita Gailiša
67 087 339
eiropas.komisija@saeima.lv
Ilgtspējīgas attīstības komisija
vecākais konsultants Gatis Liepiņš
67 087 270
ilgtspejigas.attistibas.komisija@saeima.lv
Izglītības, kultūras un zinātnes komisija
vecākā konsultante Sandra Lezdiņa
67 087 277
izglitibas.kulturas.komisija@saeima.lv
Juridiskā komisija
vecākā konsultante Evija Bērziņa
67 087 152
juridiska.komisija@saeima.lv
Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija
konsultante Līga Tutina
67 087 418
mandatu.komisija@saeima.lv
Nacionālās drošības komisija
vecākā konsultante Sandra Bumbiere
67 087 251
drosibas.komisija@saeima.lv
Pieprasījumu komisija
konsultante Ziedīte Preimane
67 087 252
pieprasijumu.komisija@saeima.lv
Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisija
konsultants Jānis Cauņa
67 087 216
saliedetibas.komisija@saeima.lv
Publisko izdevumu un revīzijas komisija
vecākā konsultatnte Sigita Āboliņa
67 087 351
revizijas.komisija@saeima.lv
Sociālo un darba lietu komisija
vecākā konsultante Anželika Bruže
67 087 371
sociala.komisija@saeima.lv
Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija
vecākais konsultants Andris Capāns
67 087 305
tautsaimniecibas.komisija@saeima.lv  
Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija
vecākā konsultante Kristīne Vītola
67 087 267
pasvaldibas.komisija@saeima.lv

Dienests un biroji
Analītiskais dienests
vadītāja Grumolte-Lerhe Inese
67 087 015
Inese.Grumolte-Lerhe@saeima.lv
Juridiskais birojs
vadītāja Dina Meistere
67 087 193
Dina.Meistere@saeima.lv
Starpparlamentu attiecību birojs
vadītāja Sandra Paura
67 087 364
Sandra.Paura@saeima.lv
Sabiedrisko attiecību biroja
vadītājs Juris Vīgulis
67 087 218
Juris.Vigulis@saeima.lv

Saeimas Administrācija
Ģenerālsekretāre Lelde Rāfelde 67 087 194
Lelde.Rafelde@saeima.lv
Juridiskā direktore Ieva Viļuma 67 087 120
Ieva.Viluma@saeima.lv
Kancelejas direktors Māris Steins 67 087 122
Maris.Steins@saeima.lv
Izpilddirektors Māris Zelčs 67 087 165
Maris.Zelcs@saeima.lv
Juridiskā atbalsta nodaļa
vadītāja Laura Ošleja
67 087 491
Laura.Osleja@saeima.lv
Personāla nodaļas
vadītāja Liena Puiše
67 087 272
Liena.Puise@saeima.lv
Dokumentu nodaļa
vadītāja Aija Vintere
67 087 164
Aija.Vintere@saeima.lv
Stenogrammu nodaļa
vadītāja Irēna Strelča
67 087 144
Irena.Strelca@saeima.lv
Informācijas nodaļa
vadītāja vietniece Laimdota Upeniece
67 087 352
Laimdota.Upeniec@saeima.lv
Saeimas drošības birojs
vadītāja Gita Renigere
67 087 473
Gita.Renigere@saeima.lv
Tehnikas nodaļa
vadītājs Guntis Stungrevics
67 087 196
Guntis.Stungrevics@saeima.lv
Finanšu nodaļa
vadītāja Vija Kancāne
67 087 162
Vija.Kancane@saeima.lv
Protokola nodaļas
vadītājs Zigmārs Gratkovskis
67 087 331
Zigmars.Gratkovskis@saeima.lv
Publisko iepirkumu nodaļas
vadītāja Laura Upīte
67 087 021
Laura.Upite@saeima.lv
Ekspluatācijas nodaļa
vadītājs Ivars Soms
67 087 382
Ivars.Soms@saeima.lv
Trešdien, 19.septembrī
08:30  Eiropas lietu komisijas sēde
09:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:50  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Ainara Latkovska tikšanās ar Rumānijas parlamenta Deputātu palātas Aizsardzības, sabiedriskās kārtības un nacionālās drošības komisijas delegāciju
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
13:00  Saeimas Nacionālās drošības komisijas priekšsēdētājas Ineses Lībiņas-Egneres un komisijas deputātu tikšanās ar Rumānijas parlamenta Deputātu palātas Aizsardzības, sabiedriskās kārtības un nacionālās drošības komisijas delegāciju
13:00  Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētājas Lolitas Čigānes tikšanās ar Nīderlandes Karalistes ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Govert Jan Cornelis Bijl de Vroe
15:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas un Sociālo un darba lietu komisijas kopsēde
15:00  Sociālo un darba lietu komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas kopsēde
 Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://support.google.com/analytics/answer/7667196