Latvijas Republikas Augstākā Padomes vēlēšanas

Vēlēšanu apgabals Deputāts  
1. Rīgas vēlēšanu apgabals Andrejs Panteļējevs (TF)

  Dzimis 1961. gadā Rīgā, latvietis, fiziķis  
2. Rīgas vēlēšanu apgabals Ruta Marjaša (TF)

  Dzimusi 1927. gadā Rīgā, ebrejiete, juriste  
3. Rīgas vēlēšanu apgabals Vilnis Eglājs (TF)
  Dzimis1938. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - mehāniķis  
4. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Kiršteins (TF);(LNNK)
  Dzimis 1948. gadā Vecpiebalgā, latvietis, arhitekts  
5. Rīgas vēlēšanu apgabals Ģirts Krūmiņš (TF)
  Dzimis 1941. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - elektromehāniķis  
6. Rīgas vēlēšanu apgabals Indulis Ozols (TF)
  Dzimis 1933. gadā Rīgā, latvietis, ekonomists  
  Veselības aizsardzības ministrijas Darba organizācijas centra direktors  
7. Rīgas vēlēšanu apgabals Oļegs Batarevskis (TF);(LZP)
  Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
8. Rīgas vēlēšanu apgabals Ints Cālītis (TF)
  Dzimis 1931. gadā Rīgā, latvietis, elektriķis  
9. Rīgas vēlēšanu apgabals Igors Garajevs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā Rīgā, krievs, inženieris - mehāniķis  
  LKP Zemgales priekšpilsētas komitejas pirmais sekretārs  
10. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivars Krastiņš (TF)
  Dzimis 1955. gadā , latvietis, ārsts  
11. Rīgas vēlēšanu apgabals Viktors Stefanovičs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1930. gadā Hmeļnickas apg., ukrainis, žurnālists  
  Laikraksta "Sovetskaja Latvija" redaktora vietnieks  
12. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Smirnovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1952. gadā Čerepovecā, krievs, virsnieks  
  Rīgas jūras kara flotes garnizona politpārvaldes priekšnieks  
13. Rīgas vēlēšanu apgabals Jurijs Ļaļins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1941. gadā , ukrainis,  
  LKP Kurzemes priekšpilsētas komitejas pirmais sekretārs  
14. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Dzintars (L);(PSKP)  
  Dzimis 1928. gadā , latvietis, vēsturnieks  
15. Rīgas vēlēšanu apgabals Alberts Žuks (L);(PSKP)  
  Dzimis 1950. gadā Rīgā, ukrainis, ekonomists  
  Firmas "Pārdaugava" ģenerāldirektors  
16. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Gulbis (TF)
  Dzimis 1940. gadā Kuldīgas raj., latvietis, ārsts  
17. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Peršins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1931. gadā Belgorodas apg., krievs, inženieris - metalurgs  
  Ražošanas apvienības "Darba spars" ģenerāldirektors  
18. Rīgas vēlēšanu apgabals Rolands Rikards (TF)
  Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, mehānikas speciālists  
19. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Berdikovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1945. gadā Rīgā, krievs, radioinženieris  
  Rīgas elektromehāniskās rūpnīcas direktors  
20. Rīgas vēlēšanu apgabals Dzintars Ābiķis (TF);(LZP)
  Dzimis 1952. gadā Ventspilī, latvietis, skolotājs  
21. Rīgas vēlēšanu apgabals Sergejs Zaļetajevs (L)  
  Dzimis 1946. gadā Rīgā, krievs, fiziķis  
22. Rīgas vēlēšanu apgabals Grigorijs Morozļi (L);(PSKP)  
  Dzimis 1928. gadā Doņeckas apg., ukrainis, jurists  
23. Rīgas vēlēšanu apgabals Nikolajs Mihailovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1940. gadā Kaļiņingradas apg., krievs, inženieris - mehāniķis  
24. Rīgas vēlēšanu apgabals Alfrēds Rubiks (L);(PSKP)  
  Dzimis 1935. gadā Daugavpilī, latvietis, inženieris  
  LKP pirmais sekretārs  
25. Rīgas vēlēšanu apgabals Ojārs Kehris (TF)
  Dzimis 1956. gadā Jūrmalā, latvietis, ekonomists  
26. Rīgas vēlēšanu apgabals Rolands Repša (TF)
  Dzimis 1956. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - celtnieks  
27. Rīgas vēlēšanu apgabals Romāns Apsītis (TF)
  Dzimis 1939. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
  Latvijas Universitātes docents  
28. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Krūmiņš (TF)
  Dzimis 1955. gadā Kuldīgā, latvietis, filozofs - sociologs  
29. Rīgas vēlēšanu apgabals Oļegs Ščipcovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā Tverā, krievs, radioinženieris, fiziķis  
  Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta docents  
30. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksejs Zotovs (N)  
  Dzimis 1949. gadā Rjazaņā, krievs, mācītājs  
  Svētā erceņģeļa Mihaila baznīcas pārzinis  
31. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Hodokovskis (L);(PSKP)  
  Dzimis 1940. gadā Irkutskā, krievs, radioinženieris  
  Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta rektors  
32. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Kostins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1941. gadā , krievs,  
  Latgales priekšpilsētas kara komisārs  
33. Rīgas vēlēšanu apgabals Eduards Maharevs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1943. gadā , krievs  
34. Rīgas vēlēšanu apgabals Genadijs Romašovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1940. gadā Rjazaņas apg., krievs, politologs  
35. Rīgas vēlēšanu apgabals Vjačeslavs Gerasimovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1949. gadā Tambovā, krievs, inženieris - ekonomists  
  Baltijas dzeldzceļa Rīgas nodaļas plāna un ekonomiskās daļas priekšnieks  
36. Rīgas vēlēšanu apgabals Eduards Āboltiņš (L);(PSKP)  
  Dzimis 1937. gadā Rostovā pie Donas, latvietis, fiziķis  
     
37. Rīgas vēlēšanu apgabals Leonīds Kurdjunovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā Minskā, krievs, radioinženieris  
  Republikas informācijas un skaitļošanas centra "Agroapgāde" direktors  
38. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivans Ivanovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1937. gadā Preiļu raj., krievs, inženieris - mehāniķis  
  Zinātniskās ražošanas apvienības "Aviatransprocess" nodaļas vadītājs  
39. Rīgas vēlēšanu apgabals Staņislavs Buka (L);(PSKP)  
  Dzimis 1950. gadā Harkovā, latvietis, ekonomists, fiziķis  
40. Rīgas vēlēšanu apgabals Tatjana Ždanoka (L);(PSKP)  
  Dzimusi 1950. gadā Rīgā, krieviete, matemātiķe  
41. Rīgas vēlēšanu apgabals Pāvels Šapovalovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1953. gadā Vitebskā, baltkrievs, jurists  
42. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Mihailovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1952. gadā Rīgā, krievs, inženieris - mehāniķis  
43. Rīgas vēlēšanu apgabals Ojārs Blumbergs (TF)
  Dzimis 1934. gadā Tukuma raj., latvietis, ekonomists  
44. Rīgas vēlēšanu apgabals Konstantins Matvejevs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1954. gadā Rīgā, krievs, jurists  
45. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivans Prokofjevs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1943. gadā Krāslavas raj., krievs, inženieris - mehāniķis  
  LKP Ziemeļu rajona komitejas 1. Sekretārs  
46. Rīgas vēlēšanu apgabals Ilma Briņķe (TF);(LZP)
  Dzimusi 1947. gadā Valkas raj., latviete, juriste  
47. Rīgas vēlēšanu apgabals Anatolijs Safonovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1940. gadā Maskavā, krievs, konstruktors  
48. Rīgas vēlēšanu apgabals Anatolijs Aleksejevs (N);(PSKP)  
  Dzimis 1935. gadā Rīgā, krievs, inženieris  
     
49. Rīgas vēlēšanu apgabals Edgars Eglītis (L);(PSKP)  
  Dzimis 1936. gadā , latvietis,  
  Latvijas Jūras kuģniecības LKP komitejas sekretārs  
50. Rīgas vēlēšanu apgabals Nikolajs Builovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1933. gadā Pleskavas apg., krievs, kuģa vadītājs  
51. Rīgas vēlēšanu apgabals Broņislavs Salītis (TF)
  Dzimis 1938. gadā Daugavpils raj., latvietis, tehniķis - mehāniķis  
  Zvejnieku saimniecības "Auda" priekšsēdētājs  
52. Rīgas vēlēšanu apgabals Juris Karlsons (TF)
  Dzimis 1946. gadā Rīgā, latvietis, radioinženieris  
53. Rīgas vēlēšanu apgabals Andris Teikmanis (TF)
  Dzimis 1959. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
54. Rīgas vēlēšanu apgabals Mārcis Cīrulis (TF)
  Dzimis 1946. gadā Apē, latvietis, ārsts  
55. Rīgas vēlēšanu apgabals Arturs Punovskis (TF)
  Dzimis 1957. gadā Sahalīnā, latvietis, inženieris - enerģētiķis  
  Vidzemes priekšpilsētas TDT priekšēdētājs  
56. Rīgas vēlēšanu apgabals Ivars Ēlerts (TF)
  Dzimis 1944. gadā Rīgā, latvietis, inženieris  
57. Rīgas vēlēšanu apgabals Einars Cilinskis (TF);(LNNK)
  Dzimis 1963. gadā Rīgā, latvietis, ķīmiķis  
  LZA Organiskās sintēzes institūta jaunākais zinātniskais līdzstrādnieks  
58. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Gavrilovs (L)  
  Dzimis 1951. gadā Rīgā, krievs, ekonomists  
  Rūniecības uzņēmumu asociācijas valdes priekšsēdētāja vietnieks  
59. Rīgas vēlēšanu apgabals Sergejs Dīmans (L);(PSKP)  
  Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, ekonomists, Frakcijas "Līdztiesība" priekšsēdētājs  
60. Rīgas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Smoļuks (L);(PSKP)  
  Dzimis 1936. gadā Baltkrievijā, krievs, skolotājs  
  Rīgas 74. vidusskolas direktors  
61. Rīgas vēlēšanu apgabals Jānis Freimanis (TF)
  Dzimis 1935. gadā Rīgā, latvietis, ķīmiķis  
62. Rīgas vēlēšanu apgabals Viktors Alksnis (L);(PSKP)  
  Dzimis 1950. gadā , latvietis, virsnieks  
63. Rīgas vēlēšanu apgabals Mihails Stepičevs (TF)
  Dzimis 1932. gadā Rīgā, krievs, radioaparatūras regulētājs  
64. Rīgas vēlēšanu apgabals Andrejs Beluha (L);(PSKP)  
  Dzimis 1952. gadā , krievs,  
  LKP Vidzemes priekšpilsētas komisijas pirmais sekretārs  
65. Rīgas vēlēšanu apgabals Vladimirs Zatuliviters (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā Čerkasu apg., ukrainis, ekonomists  
  S. Birjuzova Rīgas Augstākās politiskās karaskolas pasniedzējs  
66. Rīgas vēlēšanu apgabals Aivars Endziņš (TF);(LDDP)
  Dzimis 1940. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
67. Rīgas vēlēšanu apgabals Māris Budovskis (TF)
  Dzimis 1939. gadā Rīgā, latvietis, ārsts  
68. Rīgas vēlēšanu apgabals Valerijs Priščepovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1941. gadā , krievs  
69. Rīgas vēlēšanu apgabals Atis Kramiņš (TF)
  Dzimis 1947. gadā Rīgā, latvietis, strādnieks  
70. Daugavpils vēlēšanu apgabals Mihails Ivanovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1938. gadā , krievs,  
  Daugavpils TDP IK priekšsēdētāja 1. vietnieks  
71. Daugavpils vēlēšanu apgabals Aleksejs Vidauskis (L);(PSKP)  
  Dzimis 1943. gadā , krievs,  
  Daugavpils TDP IK priekšsēdētājs  
72. Daugavpils vēlēšanu apgabals Vladimirs Rodins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1940. gadā , krievs,  
  Daugavpils būvmateriālu un konstrukciju ražošanas apvienības ģenerāldirektors  
73. Daugavpils vēlēšanu apgabals Aleksejs Providenko (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā , ukrainis,  
  Daugavpils Vispārējās celtniecības tresta pārvaldnieks  
74. Daugavpils vēlēšanu apgabals Vladimirs Žarkovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā , krievs,  
  Daugavpils LKP komitejas 1. Sekretārs  
75. Daugavpils vēlēšanu apgabals Sergejs Beskrovnovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1954. gadā , krievs, inženieris - celtnieks  
  Daugavpils Vispārējās celtniecības tresta LKP komitejas sekretārs  
76. Daugavpils vēlēšanu apgabals Jevgeņijs Drobots (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā Ļeņingradas apg., krievs, inženieris - mehāniķis  
  Daugavpils ražošanas apvienības "Ķīmiskā šķiedra"galvenā inženiera vietnieks  
77. Daugavpils vēlēšanu apgabals Grigorijs Agafonovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1945. gadā , krievs,  
  Ražošanas apvienības "Latstankoservis" ģenerāldirektors  
78. Daugavpils vēlēšanu apgabals Jevgeņijs Jagupecs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā Doņeckas apg., ukrainis, radioinženieris  
79. Jelgavas vēlēšanu apgabals Gunārs Preinbergs (TF)
  Dzimis 1931. gadā Rīgā, latvietis, veterinārārsts  
80. Jelgavas vēlēšanu apgabals Andris Tomašūns (TF)
  Dzimis 1958. gadā Rīgā, latvietis, vēsturnieks  
  Jelgavas Spīdolas skolas direktors  
81. Jelgavas vēlēšanu apgabals Igors Movels (TF)
  Dzimis 1949. gadā Varakļānos, ebrejs, žurnālists  
82. Jelgavas vēlēšanu apgabals Imants Geidāns (TF)
  Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, celtnieks  
83. Jelgavas vēlēšanu apgabals Indulis Bērziņš (TF)
  Dzimis 1957. gadā Madonā, latvietis, vēsturnieks  
84. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Leonīds Alksnis (TF)
  Dzimis 1936. gadā Rīgā, latvietis, arhitekts  
85. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Velta Čebotarenoka (TF)
  Dzimusi 1949. gadā Rīgā, latviete, žurnāliste  
  Jūrmalas TDP priekšsēdētāja vietniece  
86. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Vladilens Dozorcevs (TF)
  Dzimis 1939. gadā Smoļenskas apg., krievs, rakstnieks  
  Žurnāla "Daugava" galvenais redaktors  
87. Jūrmalas vēlēšanu apgabals Ivars Silārs (TF)
  Dzimis 1938. gadā Aizputē, latvietis, ārsts  
  Jūrmalas pilsētas centrālās slimnīcas ārsts  
88. Liepājas vēlēšanu apgabals Vladimirs Einiņš (TF)
  Dzimis 1936. gadā Baltkrievijā, latvietis, kuģa vadītājs  
     
89. Liepājas vēlēšanu apgabals Arnolds Bērzs (TF)
  Dzimis 1940. gadā Saldus raj., latvietis, vēsturnieks  
     
90. Liepājas vēlēšanu apgabals Jānis Lagzdiņš (TF)
  Dzimis 1952. gadā Liepājā, latvietis, jurists  
91. Liepājas vēlēšanu apgabals Linards Muciņš (TF)
  Dzimis 1951. gadā Liepājā, latvietis, jurists  
92. Liepājas vēlēšanu apgabals Oļegs Mantuļņikovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā Rostovā pie Donas, krievs, radioinženieris  
  LKP Liepājas komitejas 2. sekretārs  
93. Liepājas vēlēšanu apgabals Teodors Eniņš (TF)
  Dzimis 1934. gadā Liepājā, latvietis, ārsts  
94. Liepājas vēlēšanu apgabals Jurijs Antons (L);(PSKP)  
  Dzimis 1956. gadā , vācietis,  
  Liepājas Vispārējās celtniecības tresta LKP komitejas sekretārs  
95. Liepājas vēlēšanu apgabals Boriss Feršalovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1941. gadā , krievs, virsnieks  
96. Liepājas vēlēšanu apgabals Igors Rjabiņins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1936. gadā , krievs, virsnieks  
     
97. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Anatolijs Bartaševičs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1937. gadā , latvietis, inženieris - celtnieks  
98. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Martijans Bekasovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1949. gadā Rēzeknes raj., krievs, jurists  
99. Rēzeknes vēlēšanu apgabals Andrejs Rešetņikovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1946. gadā Madonā, krievs, inženieris - mehāniķis  
100. Ventspils vēlēšanu apgabals Aivars Lembergs (TF)
  Dzimis 1953. gadā Jēkabpilī, latvietis, ekonomists  
  Ventspils TDP IK priekšsēdētājs  
101. Ventspils vēlēšanu apgabals Alfrēds Mačtams (TF)
  Dzimis 1937. gadā Ventspils raj., latvietis, kuģu mehāniķis  
102. Ventspils vēlēšanu apgabals Ģirts Kristovskis (TF)
  Dzimis 1962. gadā Ventspilī, latvietis, būvinženieris  
103. Ventspils vēlēšanu apgabals Valentins Gapoņenko (L);(PSKP)  
  Dzimis 1929. gadā Vitebskā, krievs, virsnieks  
  Baltijas kara apgabala robežapsardzības karaspēka priekšnieks  
104. Alūksnes vēlēšanu apgabals Viktors Kalnbērzs (TF);(LDDP)
  Dzimis 1928. gadā Maskavā, latvietis, ārsts  
  Latvijas Traumatoloģijas un ortopēdijas ZPI direktors  
105. Apes vēlēšanu apgabals Andris Apinītis (TF)
  Dzimis 1957. gadā Alūksnes raj., latvietis, lauksaimniecības ekonomists  
106. Malienas vēlēšanu apgabals Ivars Caune (TF)
  Dzimis 1933. gadā Alūksnes raj., latvietis, agronoms  
     
107. Balvu vēlēšanu apgabals Andris Līgotnis (TF)
  Dzimis 1959. gadā Cēsīs, latvietis, jurists  
  Rīgas pilsētas 4. juridiskās konsultācijas advokāts  
108. Viļakas vēlēšanu apgabals Kazimirs Šļakota (TF)
  Dzimis 1947. gadā Rēzeknes raj., latvietis, inženieris - mežkopis  
  Balvu meža kombināta direktors  
109. Rugāju vēlēšanu apgabals Juris Cibulis (TF)
  Dzimis 1951. gadā Balvu raj., latvietis, filologs  
110. Bauskas vēlēšanu apgabals Georgs Andrejevs (TF)
  Dzimis 1932. gadā Tukumā, latvietis, ārsts  
111. Iecavas vēlēšanu apgabals Dainis Vanags (TF)
  Dzimis 1952. gadā Buskas raj., latvietis, skolotājs  
112. Vecumnieku vēlēšanu apgabals Valdis Birkavs (TF)
  Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
113. Īslīces vēlēšanu apgabals Emerita Buķele (TF)
  Dzimusi 1941. gadā Varakļānos, latviete, ekonomiste  
     
114. Cēsu vēlēšanu apgabals Edvīns Kide (TF)
  Dzimis 1934. gadā Valmieras raj., latvietis, inženieris - mehāniķis  
115. Pārgaujas vēlēšanu apgabals Jānis Endele (TF)
  Dzimis 1939. gadā Vecpiebalgā, latvietis, skolotājs  
116. Piebalgas vēlēšanu apgabals Druvis Skulte (TF)
  Dzimis 1955. gadā Cēsīs, latvietis, inženieris - tehnologs  
117. Līgatnes vēlēšanu apgabals Jānis Kinna (TF);(LZS)
  Dzimis 1952. gadā Smiltenē, latvietis, inženieris - mehāniķis  
118. Vecpils vēlēšanu apgabals Viktors Krols (N);(PSKP)  
  Dzimis 1947. gadā Rīgā, latvietis, būvinženieris  
  Daugavpils rajona TDP IK priekšsēdētājs  
119. Kalkūnas vēlēšanu apgabals Larions Kucāns (N);(PSKP)  
  Dzimis 1941. gadā Daugavpils raj., krievs, inženieris - mehāniķis  
  Agrokombināta "Mirnij" ģenerāldirektors  
120. Ilūkstes vēlēšanu apgabals Stefans Rāzna (TF);(LZS)
  Dzimis 1951. gadā Daugavpils raj., latvietis, inženieris  
  Jaunsaimnieks  
121. Auces vēlēšanu apgabals Ludvigs Teteris (TF)
  Dzimis 1943. gadā Ventspils raj., latvietis, mehāniķis  
  Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas mācību un pētījumu saimniecība "Vecauce"  
122. Dobeles vēlēšanu apgabals Raits Černajs (TF)
  Dzimis 1948. gadā Dobeles raj., latvietis, matemātiķis  
123. Krimūnu vēlēšanu apgabals Jevgēnijs Zaščerinskis (TF);(LDDP)
  Dzimis 1938. gadā Krāslavas raj., latvietis, agronoms  
  Valsts saimniecības "Bērze" direktors  
124. Gulbenes vēlēšanu apgabals Pēteris Laķis (TF)
  Dzimis 1952. gadā Rīgā, latvietis, filozofs, sociologs  
  Latvijas Kultūras akadēmijas rektors  
125. Daukstu vēlēšanu apgabals Pēteris Gabrānovs (TF)
  Dzimis 1941. gadā Balvu raj., latvietis, agronoms, zootehniķis  
  Raiņa vārdā nosauktās kopsaimniecības valdes priekšsēdētājs  
126. Lizuma vēlēšanu apgabals Sarmis Mednis (TF)
  Dzimis 1935. gadā Lejasciemā, latvietis, agronoms  
  Kopsaimniecības "Komunārs" agronoms  
127. Jēkabpils vēlēšanu apgabals Galaktions Radionovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā Daugavpils raj., krievs, inženieris - mehāniķis  
  Ražošanas apvienības "Dolomīts" ģenerāldirektors  
128. Kūku vēlēšanu apgabals Andris Felss (TF)
  Dzimis 1957. gadā Krustpils pag., latvietis, agronoms  
  Kopsaimniecības "Krustpils" valdes priekšsēdētājs  
129. Jēkabpils vēlēšanu apgabals Ita Kozakeviča (TF)
  Dzimusi 1955. gadā, poliete, Nacionālo kultūras biedrību asociācijas prezidente  
129. Jēkabpils vēlēšanu apgabals Indulis Srazdiņš (TF)  
  Dzimis 1934. gadā Rīgā, latvietis, matemātiķis  
130. Salas vēlēšanu apgabals Ludis Skosta (TF)
  Dzimis 1936. gadā Jēkabpils raj., latvietis, agronoms  
  Agrofirmas "Daugava" ģenerāldirektors  
131. Viesītes vēlēšanu apgabals Vilnis Edvīns Bresis (N);(LDDP)
  Dzimis 1938. gadā Jelgavā, latvietis, agronoms  
  Latvijas Lauksaimnieku savienības priekšsēdētājs  
132. Elejas vēlēšanu apgabals Mavriks Vulfsons (TF);(LDDP)
  Dzimis 1918. gadā Maskavā, ebrejs, vēsturnieks, žurnālists  
133. Kalnciema vēlēšanu apgabals Andris Plotnieks (N);(LDDP)
  Dzimis 1938. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
134. Ozolnieku vēlēšanu apgabals Mārtiņš Arnītis (N)
  Dzimis 1953. gadā Ogrē, latvietis, zootehniķis  
  Agrofirmas "Staļģene" ģenerāldirektors  
135. Krāslavas vēlēšanu apgabals Viktors Kokorišs (N)  
  Dzimis 1952. gadā Krāslavas raj., latvietis, elektrosakaru inženieris  
  Krāslavas rajona TDP priekšsēdētājs  
136. Grāveru vēlēšanu apgabals Pēteris Koroševskis (N)
  Dzimis 1940. gadā Krāslavas raj., latvietis, veterinārārsts  
  Krāslavas rajona TDP IK Lauksaimniecības departamenta direktors  
137. Indras vēlēšanu apgabals Jurijs Kirjušins (L);(PSKP)  
  Dzimis 1952. gadā Vladimiras apg., krievs, agronoms  
  Krāslavas rajona patērētāju biedrības priekšsēdētājs  
138. Alsungas vēlēšanu apgabals Aleksandrs Lange (TF)
  Dzimis 1957. gadā Alsungā, latvietis, inženieris - mehāniķis  
  Kuldīgas rajona TDP IK priekšsēdētājs  
139. Kuldīgas vēlēšanu apgabals Ivars Godmanis (TF)
  Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, fiziķis  
  LR Ministru Padomes priekšsēdētājs  
140. Skrundas vēlēšanu apgabals Brigita Zeltkalne (TF)
  Dzimusi 1937. gadā Liepājā, latviete, žurnāliste  
141. Aizputes vēlēšanu apgabals Valdis Biķis (TF)
  Dzimis 1940. gadā Dundagā, latvietis, inženieris - mehāniķis  
142. Durbes vēlēšanu apgabals Egils Einārs Jurševics (TF);(LSDSP)
  Dzimis 1959. gadā Baldonē, latvietis, ārsts  
143. Grobiņas vēlēšanu apgabals Juris Aizezers (TF)
  Dzimis 1954. gadā Rēzeknē, latvietis, inženieris  
  Liepājas rajona TDP IK priekšsēdētājs  
144. Nīcas vēlēšanu apgabals Imants Kalniņš (TF);(LNNK)
  Dzimis 1941. gadā Rīgā, latvietis, komponists  
145. Lēdurgas vēlēšanu apgabals Jānis Lucāns (TF)
  Dzimis 1937. gadā Daugavpilī, latvietis, inženieris - mehāniķis  
146. Limbažu vēlēšanu apgabals Jānis Škapars (TF)
  Dzimis 1927. gadā Tukuma apr., latvietis, jurists  
147. Salacgrīvas vēlēšanu apgabals Indulis Emsis (TF);(LZP)
  Dzimis 1952. gadā Salacgrīvā, latvietis, biologs  
  LR Vides aizsardzības komitejas priekšsēdētājs  
148. Ludzas vēlēšanu apgabals Aleksejs Grigorjevs (TF)
  Dzimis 1954. gadā Ventspilī, latvietis, filologs  
  Laikraksta "Baltijskoje Vremja" redaktors  
149. Kārsavas vēlēšanu apgabals Marija Kārkla (TF)
  Dzimusi 1954. gadā, latviete, skolotāja  
150. Zilupes vēlēšanu apgabals Filips Stroganovs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1942. gadā Ludzas raj., latvietis, mehāniķis  
  LKP Ludzas rajona komitejas 1. sekretārs  
151. Madonas vēlēšanu apgabals Eduards Berklavs (TF);(LNNK)
  Dzimis 1914. gadā Kuldīgas apr., latvietis, politologs  
152. Cesvaines vēlēšanu apgabals Jānis Gavars (TF)
  Dzimis 1957. gadā Preiļu raj., latvietis, žurnālists  
     
153. Ērgļu vēlēšanu apgabals Valdis Šteins (TF)
  Dzimis 1948. gadā Rīgā, latvietis, ģeogrāfs  
154. Varakļānu vēlēšanu apgabals Pēteris Krūgaļaužs (TF);(LZS)
  Dzimis 1953. gadā Varakļānos, latvietis, agronoms  
155. Jaunogres vēlēšanu apgabals Visvaldis Mucenieks (TF)
  Dzimis 1938. gadā Kuldīgas raj., latvietis, inženieris - elektroenerģētiķis  
156. Ogres vēlēšanu apgabals Kārlis Liepiņš (TF)
  Dzimis 1942. gadā Rīgā, latvietis, enerģētiķis  
157. Pārogres vēlēšanu apgabals Skaidrīte Albertiņa (TF);(LZP)
  Dzimis 1934. gadā Rīgā, latvietis, ekoloģe  
158. Lielvārdes vēlēšanu apgabals Tālavs Jundzis (TF)
  Dzimis 1951. gadā Gulbenē, latvietis, jurists  
159. Madlienas vēlēšanu apgabals Guntis Grūbe (TF)
  Dzimis 1953. gadā Valkas raj., latvietis, inženieris - mehāniķis, ekonomists  
160. Preiļu vēlēšanu apgabals Valentīna Zeile (TF)
  Dzimusi 1937. gadā Krāslavas raj., latviete, ekonomiste  
  Latvijas Universitātes docente  
161. Līvānu vēlēšanu apgabals Normunds Beļskis (TF)
  Dzimis 1959. gadā Rīgā, latvietis, žurnālists  
162. Pelēču vēlēšanu apgabals Andris Puzo (TF)
  Dzimis 1954. gadā Aknīstē, latvietis, skolotājs  
  Aglonas internātskolas direktors  
163. Viļānu vēlēšanu apgabals Kazimirs Špoģis (TF)
  Dzimis 1927. gadā Preiļu raj., latvietis, lauksaimniecības ekonomists  
164. Dricēnu vēlēšanu apgabals Antons Seiksts (TF)
  Dzimis 1946. gadā Rēzeknes apr., latvietis, skolotājs  
165. Kaunatas vēlēšanu apgabals Gunārs Klindžāns (N)
  Dzimis 1956. gadā Rēzeknē, latvietis, inženieris - mehāniķis  
166. Ādažu vēlēšanu apgabals Ārijs Ūdris (TF)
  Dzimis 1956. gadā , latvietis, ekonomists  
  Akciju sabiedrība "Ādaži"  
167. Babītes vēlēšanu apgabals Artūrs Kodoliņš (TF)
  Dzimis 1948. gadā Tukuma raj., latvietis, ekonomists  
168. Ķekavas vēlēšanu apgabals Jānis Biezais (TF);(LAP)
  Dzimis 1940. gadā Gulbenes raj., latvietis, ekonomists  
169. Mālpils vēlēšanu apgabals Andris Grūtups (TF)
  Dzimis 1949. gadā Dobelē, latvietis, jurists  
  Siguldas juridiskās konsultācijas advokāts  
170. Mārupes vēlēšanu apgabals Anatolijs Gorbunovs (TF)
  Dzimis 1942. gadā Ludzas apr., latvietis, inženieris - celtnieks, politologs  
  LR AP priekšsēdētājs  
171. Olaines vēlēšanu apgabals Antons Buls (TF)
  Dzimis 1934. gadā Ludzas raj., latvietis, ekonomists  
  Ražošanas apvienības "Latvbiofarm" ģenerāldirektora vietnieks  
172. Salaspils vēlēšanu apgabals Mihails Rogaļs (L);(PSKP)  
  Dzimis 1939. gadā Baltkrievijā, baltkrievs, inženieris - hidrotehniķis  
  Rīgas HES priekšnieks  
173. Salaspils vēlēšanu apgabals Jānis Vaivads (TF)
  Dzimis 1946. gadā Jēkabpils raj., latvietis, fiziķis  
174. Saulkrastu vēlēšanu apgabals Juris Dobelis (TF)
  Dzimis 1940. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - ķīmiķis  
175. Siguldas vēlēšanu apgabals Juris Bojārs (TF);(LDDP)
  Dzimis 1938. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
176. Ropažu vēlēšanu apgabals Alberts Bels (TF)
  Dzimis 1938. gadā Ropažos, latvietis, rakstnieks  
177. Saldus vēlēšanu apgabals Imants Daudišs (TF)
  Dzimis 1945. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - tehnologs  
  LR AP sekretārs  
178. Saldus vēlēšanu apgabals Mārtiņš Bērziņš (TF)
  Dzimis 1949. gadā Saldū, latvietis, inženieris - mehāniķis  
  Kopsaimniecības "Druva" valdes priekšsēdētājs  
179. Ezeres vēlēšanu apgabals Arvīds Ulme (TF);(LZP)
  Dzimis 1947. gadā Dolē, latvietis, mežsargs  
     
180. Stučkas vēlēšanu apgabals Imants Ziedonis (N)
  Dzimis 1933. gadā Tukuma raj., latvietis, rakstnieks  
  Latvijas Kultūras fonda priekšsēdētājs  
180. Aizkraukles vēlēšanu apgabals Aivars Berķis (TF)  
  Dzimis 1936. gadā, latvietis, žurnālists  
     
181. Kokneses vēlēšanu apgabals Odisejs Kostanda (N)
  Dzimis 1963. gadā Rīgā, grieķis, skolotājs  
182. Jaunjelgavas vēlēšanu apgabals Raimonds Krūmiņš (TF)
  Dzimis 1965. gadā Kuldīgā, latvietis, lauksaimniecības ekonomists  
     
183. Rojas vēlēšanu apgabals Anna Seile (TF);(LZP)
  Dzimusi 1939. gadā Mežotnē, latviete, ģeogrāfe  
184. Valdemārpils vēlēšanu apgabals Ivans Cupruns (TF)
  Dzimis 1951. gadā Aucē, ukrainis, inženieris - elektriķis  
185. Sabiles vēlēšanu apgabals Einars Repše (TF);(LNNK)
  Dzimis 1961. gadā Jelgavā, latvietis, elektronikas inženieris  
186. Talsu vēlēšanu apgabals Pēteris Simsons (TF)
  Dzimis 1948. gadā Talsos, latvietis, jurists  
187. Tukuma vēlēšanu apgabals Juris Celmiņš (TF)
  Dzimis 1950. gadā Talsos, latvietis, vēsturnieks, žurnālists  
188. Tukuma vēlēšanu apgabals Vilis Seleckis (TF)
  Dzimis 1950. gadā Rēzeknes raj., latvietis, vēsturnieks, žurnālists  
189. Slampes vēlēšanu apgabals Pēteris Lazda (TF)
  Dzimis 1936. gadā Liepājas raj., latvietis, jurists  
190. Kandavas vēlēšanu apgabals Agris Jaunkļaviņš (TF)
  Dzimis 1939. gadā Jēkabpilī, latvietis, agronoms  
191. Valkas vēlēšanu apgabals Alfreds Čepānis (TF)
  Dzimis 1943. gadā Madonas raj., baltkrievs, zootehniķis  
192. Smiltenes vēlēšanu apgabals Dainis Īvāns (TF)
  Dzimis 1955. gadā Madonā, latvietis, žurnālists, LR AP priekšsēdētāja 1. vietnieks  
193. Strenču vēlēšanu apgabals Andrejs Krastiņš (TF);(LNNK)
  Dzimis 1951. gadā Rīgā, latvietis, jurists  
  LR AP priekšsēdētāja vietnieks  
194. Valmieras vēlēšanu apgabals Andris Bērziņš (TF)
  Dzimis 1944. gadā Nītaurē, latvietis, radioinženieris  
  Valmieas rajona TDP un IK priekšsēdētājs  
195. Valmieras vēlēšanu apgabals Jānis Dinevičs (TF);(LSDSP)
  Dzimis 1948. gadā Rīgā, latvietis, inženieris - enerģētiķis, Latvijas Tautas frontes frakcijas vadītājs  
196. Rūjienas vēlēšanu apgabals Ivars Briedis (TF)
  Dzimis 1940. gadā Valmierā, latvietis, skolotājs  
  Valmieras Viestura vidusskolas direktors  
197. Mazsalacas vēlēšanu apgabals Ziedonis Ziediņš (TF)
  Dzimis 1953. gadā Kuldīgā, latvietis, lauksaimniecības inženieris  
198. Kocēnu vēlēšanu apgabals Edmunds Krastiņš (TF);(LZS)
  Dzimis 1958. gadā Ogrē, latvietis, matemātiķis  
199. Ziru vēlēšanu apgabals Jānis Blaževičs (TF)
  Dzimis 1947. gadā Krāslavas raj., latvietis, inženieris - mehāniķis  
  Ventspils rajona TDP priekšsēdētājs  
200. Tārgales vēlēšanu apgabals Ilmārs Geige (TF)
  Dzimis 1942. gadā Pitragciemā, lībietis, inženieris - elektriķis  
201. Ugāles vēlēšanu apgabals Voldemārs Strīķis (TF)
  Dzimis 1936. gadā Mažeiķos, latvietis, agronoms  
Otrdien, 25.jūnijā

Sīkdatņu politika

Tīmekļa vietnes www.saeima.lv satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tīmekļa vietnē www.saeima.lv tiek izmantots interneta vides analīzes rīks "Google Analytics", ko piedāvā "Google, Inc." (turpmāk — "Google"). "Google Analytics" izmanto sīkdatnes ("cookies") — jūsu datorā iesūtītas teksta datnes, ar kuru palīdzību var analizēt lietotāju izturēšanās modeli: skatītās lapas, lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas, uzturēšanās laiku, ierīci u.c.. Informāciju, ko sīkdatne veido par jūsu paradumiem šīs tīmekļa vietnes lietošanā saņems "Google", kas to glabās serveros ASV. "Google" izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu kā lietotāja ieradumus šajā tīmekļa vietnē, izstrādātu tīmekļa vietņu operatoriem ziņojumus par vietnes apmeklētību un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar aktivitāti tīmekļa vietnē un interneta lietošanu.

Papildu informāciju par sīkdatnēm, tostarp par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas jūsu datorā un kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Sīkdatņu kontrolēšana un dzēšana

Lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā, iestatījumi visbiežāk atrodas sadaļā "Palīdzība", "Rīki" vai "Rediģēšana". Tikai tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jānorāda daži iestatījumi katru reizi, kad apmeklēsiet šo vietni.


Par datu konfidencialitāti un drošību lasiet: https://www.saeima.lv/dati.pdf