5. Saeimas vēlēšanu rezultāti

N. p. k.  Nosaukums Iegūto balsu skaits

%

Iegūto mandātu skaits

 1.

"SAVIENĪBA "LATVIJAS CEĻŠ"

362473

32.41240

36

 2.

"LATVIJAS NACIONĀLĀ NEATKARĪBAS KUSTĪBA"

149347

13.35463

15

 3.

"SASKAŅA LATVIJAI ,- ATDZIMŠANA TAUTSAIMNIECĪBAI"

134289

12.00814

13

 4.

"LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

119116

10.65137

12

 5.

"LĪDZTIESĪBA"

64444

5.76259

7

 6.

Vēlēšanu apvienība "TĒVZEMEI UN BRĪVĪBAI "

59855

5.35224

6

 7.

"LATVIJAS KRISTĪGO DEMOKRĀTU SAVIENĪBA "

56057

5.01263

6

 8.

"DEMOKRĀTISKĀ CENTRA PARTIJA"

53303

4.76636

5

 9.

"PRETKOMUNISTU APVIENĪBA"

5954

0.53241

 

 10.

"ZAĻAIS SARAKSTS"

13362

1.19483

 

 11.

"LATVIJAS DEMOKRĀTISKĀ DARBA PARTIJA (LDDP)"

10509

0.93972

 

 12.

"LATVIJAS TAUTAS FRONTE"

29396

2.62860

 

 13.

"REPUBLIKAS PLATFORMA"

5075

0.45381

 

 14.

"KONSERVATĪVIE UN ZEMNIEKI"

2797

0.25011

 

 15.

"LATVIJAS SOCIĀLDEMOKRĀTISKĀ STRĀDNIEKU PARTIJA"

7416

0.66314

 

 16.

"NEATKARĪGO SAVIENĪBA"

1968

0.17598

 

 17.

"LATVIJAS LIBERĀLĀ PARTIJA"

1520

0.13592

 

 18.

"Krievu Nacionāais Demokrātiskais saraksts (Demokrātiskās iniciatīvas centrs - Baltijas konstitucionālā partija)"

13006

1.16300

 

 19.

"SAIMNIECISKĀS ROSĪBAS LĪGA"

8333

0.74514

 

 20.

Pilsoņu kopa " MŪSU ZEME "

8687

0.77679

 

 21.

"Vēlēšanu apvienība "LATVIJAS LAIME""

9814

0.87757

 

 22.

"LIBERĀLĀ ALIANSE"

525

0.04695

 

 23.

"LATVIJAS VIENĪBAS PARTIJA"

1070

0.09568

 

Trešdien, 13.decembrī
08:30  Pieprasījumu komisijas sēde
09:15  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces tikšanās ar Ukrainas parlamenta priekšsēdētāju V.E. Andriy Parubiy
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa par godu Ukrainas parlamenta priekšsēdētāja V.E. Andriy Parubiy oficiālajai vizītei Latvijas Republikā
11:20  Nacionālās drošības komisijas sēde
11:30  Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas priekšsēdētāja biedra Alekseja Loskutova tikšanās ar Gruzijas, Moldovas Republikas, Serbijas Republikas un Ukrainas augstāko revīzijas iestāžu vadītājiem
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Eiropas lietu komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
12:30  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
13:00  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
13:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Mājokļa jautājumu apakškomisijas sēde