Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece oficiālā vizītē apmeklēs Azerbaidžānu

(02.10.2016.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece no 2. līdz 5.oktobrim oficiālā vizītē uzturēsies Azerbaidžānas Republikā, lai turpinātu veiksmīgo Latvijas un Azerbaidžānas politisko dialogu. Ar šīs valsts augstākajām amatpersonām I.Mūrniece plāno pārrunāt abu valstu divpusējās attiecības, tostarp parlamentārā līmenī, un sadarbību ekonomikā, kā arī iespēju padziļināt Eiropas Savienības un Azerbaidžānas attiecības.

Vizītes laikā I.Mūrniecei plānotas tikšanās ar Azerbaidžānas prezidentu Ilhamu Alijevu (Ilham Aliyev), parlamenta priekšsēdētāju Oktaju Asadovu (Oqtay Asadov), premjerministru Arturu Rasizadi (Artur Rasizade), kā arī ar ārlietu ministru Elmaru Mammadjarovu (Elmar Mammadyarov).

Saeimas priekšsēdētājai Baku arī paredzēts piedalīties vainagu nolikšanas ceremonijā pie bijušā Azerbaidžānas prezidenta Heidara Alijeva (Heydar Aliyev) kapa pieminekļa, kā arī memoriālā pie Mūžīgās uguns brīvības cīņās kritušajiem.

Tāpat I.Mūrniecei vizītes laikā paredzēts Azerbaidžānas Nacionālās bibliotēkas apmeklējums, kur priekšsēdētāja teiks atklāšanas uzrunu izstādē „Art Nouveau arhitektūra: Rīgā un Latvijā”, kā arī H.Alijeva centra apskate.

Saeimas priekšsēdētāju vizītē pavadīs Saeimas deputātu grupas sadarbībai ar Azerbaidžānas parlamentu vadītājs Hosams Abu Meri un grupas vadītāja vietnieks, Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas priekšsēdētājs Romāns Naudiņš.

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 4.oktobrī
08:30  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
09:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja Jāņa Reira tikšanās ar Vācijas Stabilitātes padomes Neatkarīgās konsultatīvās padomes priekšsēdētāju Thiess Büttner
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde