Andrejs Klementjevs tiekas ar jauno Irākas vēstnieku

(21.04.2015.)

Saeimas sekretārs Andrejs Klementjevs otrdien, 21.aprīlī, Saeimas namā tikās ar Irākas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Asādu Sultanu Hačimu Abogulalu (Assad Sultan Hachim Abogulal), kurš parlamentā bija ieradies iepazīšanās vizītē.

A.Klementjevs apliecināja Saeimas interesi veicināt parlamentāro sadarbību ar Irāku un informēja, ka Latvijas parlamentā ir nodibināta grupa sadarbībai ar Irākas parlamentu.

Pārrunājot abu valstu sadarbību ekonomikā, Saeimas sekretārs sacīja – lai arī Latvijas un Irākas tirdzniecības apjoms aizvadītajos gados ir audzis, abām valstīm joprojām ir liels potenciāls tirdzniecības veicināšanai. Viņš arī informēja, ka Latvijas uzņēmēji aktīvi meklē jaunus tirgus, un pieaug interese arī par Irāku.

Sarunā Irākas vēstnieks informēja par situāciju savas valsts iekšpolitikā un reģionā, īpašu uzmanību pievēršot cīņai pret terorismu.

Asāds Sultans Hačims Abogulals ir otrais Irākas vēstnieks Latvijā un pastāvīgi rezidē Polijas galvaspilsētā Varšavā.


Fotogrāfijas no tikšanās pieejamas: https://www.flickr.com/photos/saeima/sets/72157651682100810/
Video: https://www.youtube.com/watch?v=jYo0huWb4RU
Izmantošanas noteikumi: www.saeima.lv/lv/autortiesibas 


Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 5.jūnijā
14:15  Saeimas Prezidija sēde
14:30  Saeimas Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas deputātu tikšanās ar Kosovas Republikas Ārlietu ministrijas pārstāvjiem