Latviju oficiālā vizītē apmeklē Azerbaidžānas parlamenta priekšsēdētājs

(29.05.2017.)

Oficiālā vizītē Latvijā no 28. līdz 30.maijam uzturēsies Azerbaidžānas Republikas parlamenta (Milli Medžlisa) priekšsēdētājs Ogtajs Asadovs (Ogtay Asadov) un viņa vadītā delegācija.

O.Asadovs tiksies ar Latvijas parlamenta priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci, lai pārrunātu abu valstu sadarbību, kā arī starptautiskās aktualitātes.Tāpat Azerbaidžānas spīkeram paredzēta tikšanās ar Saeimas priekšsēdētājas biedru Gundaru Daudzi un deputātiem.

Viesojoties Latvijā, O.Asadovs tiksies arī ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, Ministru prezidentu Māri Kučinski, kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un ekonomikas ministru Arvilu Ašeradenu.

Azerbaidžānas parlamenta priekšsēdētājs piedalīsies ziedu nolikšanas ceremonijā pie Brīvības pieminekļa, apmeklēs Latvijas Okupācijas muzeju, kā arī viesosies Rundāles pilī.

O.Asadovu vizītē pavadīs Azerbaidžānas parlamenta deputātu grupas sadarbībai ar Latvijas parlamentu vadītājs Kamrans Bairamovs (Kamran Bayramov), kā arī Milli Medžlisa deputāti Ulvija Agajeva (Ulviya Agayeva), Rovšans Rzajevs (Rovshan Rzayev) un Maliks Hasanovs (Malik Hasanov).

Mediju ievērībai:

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem, lai apmeklētu mediju programmā norādītos pasākumus, nepieciešama speciālā akreditācija.

Mediju pārstāvji pieteikties speciālajai akreditācijai var līdz 26.maija pulksten 14.00, rakstot e-pastu prese@saeima.lv vai zvanot 67087244. Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju un amatu, kā arī pasākumus, kurus plānots apmeklēt. Par iespēju apmeklēt pasākumus, kas nav iekļauti mediju programmā, lūdzam laikus sazināties ar Saeimas Preses dienestu, zvanot 67087265.

Mediju programma

Pirmdiena, 29.maijs

10.00 – 10.45     Tikšanās ar Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci

Baltajā zālē un Viesu zālē Jēkaba ielā 11. TV, foto iespēja tikšanās sākumā. 

Mediju pulcēšanās Saeimas nama Lielajā vestibilā.

11.15 – 11.30     Ziedu nolikšanas ceremonija pie Brīvības pieminekļa

TV, foto iespēja. Mediju pulcēšanās laukumā pie Brīvības pieminekļa.

15.30 – 16.00     Tikšanās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču

Ārlietu ministrijā K.Valdemāra ielā 3. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.

Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem – Komunikācijas grupas 1.sekretāre Solvita Martinsone, tālr. 67016272, e-pasts - media@mfa.gov.lv.

Otrdiena, 30.maijs

10.00 – 10.20     Tikšanās ar Ministru prezidentu Māri Kučinski

Ministru kabinetā Brīvības bulvārī 36. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.

Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem – Komunikācijas departamenta konsultante Zane Skujiņa, tālr.29925960.

16.00 – 16.30     Tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni

Rīgas pilī Pils laukumā 3. TV, foto iespēja tikšanās sākumā.

Kontaktpersona plašsaziņas līdzekļiem – Preses dienesta vadītāja Ilze Salna, tālr. 67092132, 29404124, e-pasts ilze.salna@president.lv

Mediju pārstāvju ierašanās katrā no pasākumiem – 30 minūtes pirms sākuma.

 

 

 

Saeimas Preses dienests

Sestdien, 25.maijā