Saeimas priekšsēdētāja piedalīsies Ilgtspējas indeksa 2016 apbalvošanas ceremonijā

(08.06.2016.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece ceturtdien, 9.jūnijā, piedalīsies Ilgtspējas indeksa 2016 svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, kurā uzrunās klātesošos un pasniegs Sabiedrības integrācijas fonda balvu nominācijā „Dzimumu līdztiesīgākais uzņēmums 2016”. Nominācijas mērķis ir izcelt uzņēmumu, kas visveiksmīgāk sekmējis vienlīdzīgu iespēju nodrošināšanu sievietēm un vīriešiem savā uzņēmumā.

Ilgtspējas indeksa apbalvošanas ceremonijā balvas tiks pasniegtas arī nominācijās „Atbildīga biznesa gada iniciatīva” un „Gada vēstnesis”, kā arī „Dažādībai atvērtākais uzņēmums”, „Dažādības čempions” un „Sociālā dialoga līderis”. Pasākumā tiks pasniegta arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas balva „Reģiona spēks”, kā arī Ārlietu ministrijas „Godīgas tirdzniecības balva”.

Tāpat ilgtspējīgākajiem uzņēmumiem tiks pasniegtas sudraba, bronzas un zelta, kā arī platīna godalgas. Pasākumā tiks apbalvots arī uzņēmums – Ilgtspējas čempions.

Ilgtspējas indekss ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītas metodoloģijas un palīdz Latvijas uzņēmumiem diagnosticēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni. Vienlaikus šis indekss sabiedrībai, valsts un nevalstiskajām organizācijām sniedz objektīvus kritērijus, lai uzslavētu un atbalstītu tādus uzņēmumus, kuri palīdz stiprināt Latvijas ekonomiku ilgtermiņā, vēsta Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts, kas līdz ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību ir viens no pasākuma iniciatoriem un organizatoriem.

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 25.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde