Saeimas futbola komanda draudzības spēlē tiksies ar Latvijas sieviešu futbola izlasi

(04.03.2016.)

Saeimas futbola komanda pirmdien, 7.martā, draudzības spēlē mērosies spēkiem ar Latvijas sieviešu futbola izlasi.

Plānots, ka Saeimas futbola komandā spēlēs komandas kapteinis Vitālijs Orlovs (SASKAŅA) un deputāti Aldis Adamovičs (VIENOTĪBA), Andrejs Elksniņš (SASKAŅA), Romāns Naudiņš (VL–TB/LNNK), Ainars Latkovskis (VIENOTĪBA), Artis Rasmanis (ZZS), Mihails Zemļinskis (SASKAŅA), kā arī satiksmes ministrs Uldis Augulis. Saeimas komandā spēlēs arī parlamenta darbinieki.

Savukārt sieviešu izlases komandā pieteiktas 17 futbolistes. Sastāvs pamatā nokomplektēts no Latvijā spēlējošām futbolistēm no Rīgas un Liepājas futbola klubiem.

Draudzības spēli atklās Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere. Deputāti futbolistes arī sveiks ar jaunās sezonas sākumu. Sieviešu futbola līgas jaunā sezona sāksies 10.aprīlī.

Futbola spēles izmaksas Saeimas deputāti segs no personīgajiem līdzekļiem.

Saeimas futbola komanda iepriekš ar sieviešu futbola izlasi tikās 2010.gada vasarā.

Deputātu un sieviešu futbola izlases draudzības spēle 7.martā notiks Olimpiskajā sporta centrā Grostonas ielā 6b, Rīgā. Spēle sāksies pulksten 14.00.

Informācija medijiem:
Futbola spēles laikā foto un video iespēja.Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 5.jūnijā
14:15  Saeimas Prezidija sēde
14:30  Saeimas Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas deputātu tikšanās ar Kosovas Republikas Ārlietu ministrijas pārstāvjiem