Saeimas priekšsēdētāja piedalīsies Vispasaules NVO dienas svinībās

(29.02.2016.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece otrdien, 1.martā, piedalīsies Vispasaules nevalstisko organizāciju (NVO) dienas svinībās. Pasākumā I.Mūrniece teiks svētku uzrunu. 

Svinības organizē biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” sadarbībā ar Nīderlandes Karalistes vēstniecību Latvijā. Ideja svinēt Vispasaules NVO dienu pirms pieciem gadiem radusies Latvijā, un patlaban tā tiek plaši atzīmēta visā pasaulē.

Vispasaules NVO diena ir starptautisks simbols, kas atspoguļo pasaules NVO vērtības, centienus un rezultātus rūpēm par cilvēku drošību, izpostītām valstīm, par dabu, cilvēces mantojumu un tās nākotni un vērtību atzīšanu. Šī diena apliecina sabiedrības pateicību un atzinību NVO par sniegto ieguldījumu, un tā ir arī piemiņas diena tiem NVO cilvēkiem visā pasaulē, kuri zaudējuši dzīvību, veicot savu darbu un misijas pienākumus.

NVO dienas svinības otrdien, 1.martā, notiks Birojnīcā Dzirnavu ielā 83/85 (Berga bazārā) pulksten 14.00.

 

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 16.maijā
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roŗa
13:50  Saeimas Prezidija sēde