Saeimas Budžeta komisiju turpmāk vadīs Jānis Vucāns

(18.02.2016.)

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amatā ceturtdien, 18.februārī, ievēlēts Jānis Vucāns, savukārt komisijas sekretārs būs Ints Dālderis. 

No klātesošajiem 12 komisijas deputātiem par J.Vucāna kandidatūru balsoja deviņi, bet pret – viens deputāts. Tāpat arī I.Dāldera kandidatūru atbalstīja deviņi deputāti.   

Jauns Budžeta komisijas vadītājs bija jāievēl, jo līdzšinējais priekšsēdētājs Kārlis Šadurskis nolicis 12.Saeimas deputāta mandātu, kamēr pildīs izglītības un zinātnes ministra amata pienākumus. 

Savukārt par komisijas sekretāru pārvēlēts I.Dālderis, jo līdzšinējo amatu atstāja Jānis Trupovnieks, kurš kļuvis par Veselības ministrijas parlamentāro sekretāru. 

Budžeta komisijā Saeima šodien ievēlēja arī deputāti Laimdotu Straujumu un deputātu Viktoru Valaini. 

Darbu komisijā turpinās – komisijas priekšsēdētāja biedrs Imants Parādnieks, kā arī deputāti Mārtiņš Bondars, Aleksandrs Kiršteins, Igors Pimenovs, Edgars Putra, Ivans Ribakovs, Inguna Sudraba un Jānis Trupovnieks.

 

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 16.maijā
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
11:00  Saeimas priekšsēdētājas biedres Dagmāras Beitneres-Le Gallas tikšanās ar Moldovas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Andrian Roŗa
13:50  Saeimas Prezidija sēde