Valsts pārvaldes komisijas deputāti Preiļos tiksies ar Latgales pašvaldību vadītājiem

(12.10.2015.)

Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija 12. un 13.oktobrī rīko izbraukuma sēdi Preiļos, kurā aicināti piedalīties visu Latgales pašvaldību vadītāji, lai pārrunātu pašvaldību aktualitātes. 

Izbraukuma sēdi Latgales pusē Valsts pārvaldes komisija rīko, lai klātienē apspriestu un uzklausītu pašvaldību viedokļus par atbildīgās ministrijas piedāvājumu mainīt līdzšinējo administratīvi teritoriālo iedalījumu. Tāpat plānots pārrunāt pašvaldību darba aktualitātes, tostarp dienesta dzīvokļu piešķiršanas kārtību, plānoto tikšanos ar pašvaldību vadītājiem ieskicē Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs Sergejs Dolgopolovs.      

Šodien, 12.oktobrī, pēcpusdienā deputāti viesosies Preiļu novada domē, kur plānota tikšanās ar domes priekšsēdētāju Marutu Plivdu un pašvaldības iestāžu vadītājiem. 

Savukārt ar Latgales pašvaldību vadītājiem deputāti tiksies rīt, 13.oktobrī. 

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas izbraukuma sēde notiks Preiļu novada domē, Preiļos, Raiņa bulvārī 19.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:00  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem