Aizsardzības komisijas deputāti 1. un 2.jūnijā dosies uz Latvijas-Krievijas robežu

(29.05.2015.)

Lai ar robežsargiem pārrunātu drošības jautājumus, kā arī citas mūsu valsts robežas aizsardzības aktualitātes, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti 1. un 2.jūnijā izbraukuma sēdē apmeklēs valsts austrumu robežu, informē komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

Komisijas deputātiem paredzētas tikšanās ar robežsardzes atbildīgajām amatpersonām, valsts austrumu robežas apskate Alūksnē, Viļakā un Pededzē. Tāpat deputāti iepazīsies ar Vientuļu robežkontroles punkta darbību un jaunā kompleksa celtniecību, kā arī ar austrumu robežas gaisa telpas uzraudzību. 

Deputāti pirmdien, 1.jūnijā, pusdienlaikā dosies uz vietu, kur robežojas Latvija, Igaunija un Krievija. Savukārt pēcpusdienā deputāti apmeklēs Pededzes Robežsardzes nodaļu un vēros Aviācijas pārvaldes paraugdemonstrējumus.

Otrdien, 2.jūnijā, rīta pusē komisijas deputāti ieradīsies pie Lugu novērošanas torņa, bet ap pulksten 10.00 dosies uz Vientuļu robežkontroles punktu.Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 19.maijā
09:00  Saeimas kārtējā sēde
12:00  Asinsdonoru diena pie Saeimas nama
12:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Ineses Lībiņas-Egneres attālināta tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas Bundestāga viceprezidenti Yvonne Magwas
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem