Sporta apakškomisija: sekosim līdzi valsts sporta centru attīstībai

(09.09.2014.)

„Valsts īpašumā esošajām sporta bāzēm piešķirts ievērojams finansējums infrastruktūras uzlabošanai – Sporta apakškomisija rūpīgi sekos līdzi šo sporta centru attīstībai.” To otrdien, 9.septembrī, pēc diskusijas ar Izglītības un zinātnes ministriju sacīja Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Ivans Klementjevs.

„Murjāņu sporta ģimnāzija diemžēl nav apguvusi tai paredzēto finansējumu, tai piešķirti vien 350 tūkstoši eiro, lai ģimnāziju sagatavotu jaunajam mācību gadam. Tomēr, kā šodien noskaidrojām, aptuveni septiņsimt tūkstoši eiro jau ir piešķirti Daugavas stadiona pārbūvei, papildu finansējums piešķirts arī tenisa centram „Lielupe” un Siguldas bobsleja trasei,” uzsvēra apakškomisijas priekšsēdētājs.

„Finansējums pārdalīts arī sporta centram „Mežaparks”, kurā tostarp tiks ieguldīts Latvijas Olimpiskās vienības attīstībai. Tomēr, lai gan nav noliedzams, ka profesionāliem sportistiem jau ilgus gadus vajag savu rehabilitācijas centru, sēdē aktualizēju jautājumu par nepieciešamību vērtēt olimpiskajai vienībai piešķirtā finansējuma atdevi attiecībā pret mūsu valsts sasniegumiem augstas klases sportā,” uzsvēra I.Klementjevs.

Nākamajā apakškomisijas sēdē plānots aicināt Latvijas Futbola federācijas pārstāvjus, lai runātu par federācijas infrastruktūras attīstības programmu.

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 19.jūnijā
08:45  Saeimas priekšsēdētājas biedres, Saeimas deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Vācijas parlamentu vadītājas Zandas Kalniņas-Lukaševicas, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāja Raimonda Bergmaņa un komisijas deputātu tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas Bundestāga Aizsardzības komisijas delegāciju
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
11:00  Ārlietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
13:10  Ārlietu komisijas Baltijas lietu apakškomisijas sēde
15:00  Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas un Klimata un enerģētikas ministrijas rīkotā diskusija “Latvijas enerģētikas izaicinājumi 2050. gadam”
15:30  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Mediju politikas apakškomisijas sēde
18:30  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Daigas Mieriņas rīkotie dārza svētki par godu Latvijā rezidējošajam diplomātiskajam korpusam