Saeima apstiprina deputāta pilnvaras Lienei Liepiņai, Ilzei Verginai un Mārim Kučinskim; pastāvīgo mandātu piešķir Arvilam Ašeradenam

(05.06.2014.)

Saeima ceturtdien, 5.jūnijā, apstiprināja 11.Saeimas deputāta mandātu Lienei Liepiņai un Mārim Kučinskim. Savukārt Ilzei Verginai deputāta mandātu Saeima apstiprināja uz laiku, bet Arvilam Ašeradenam piešķīra pastāvīgo mandātu.

 Pirms Saeimas balsojuma L.Liepiņa, I.Vergina un M.Kučinskis nodeva deputāta svinīgo solījumu, ko apliecināja ar savu parakstu.

 L.Liepiņa Saeimā ievēlēta no politisko partiju apvienības „Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā un Saeimas sastāvā iestājās, jo deputāta mandātu nolicis Artis Pabriks, kurš ievēlēts Eiropas Parlamentā.

M.Kučinskim, kurš Saeimā ievēlēts no Zaļo un Zemnieku savienības partijas saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, 11.Saeimas deputāta mandāts apstiprināts, jo mandātu nolikusi Iveta Grigule, kas ievēlēta Eiropas Parlamentā.

I.Vergina, kas Saeimā ievēlēta no politisko partiju apvienības „Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, Saeimas sastāvā iestājās uz laiku, kamēr izglītības un zinātnes ministra amata pienākumus pilda Ina Druviete.

Savukārt deputātam A.Ašeradenam, kurš Saeimā ievēlēts no politisko partiju apvienības „Vienotība” kandidātu saraksta Vidzemes vēlēšanu apgabalā, pastāvīgais mandāts piešķirts, jo deputāta mandātu nolicis Valdis Dombrovskis, kurš ievēlēts Eiropas Parlamentā.

 

Saeimas Preses dienests

 

Sestdien, 28.maijā