Aizsardzības komisija otrdien iepazīsies ar valstij nevēlamo ārzemnieku sarakstu veidošanu un kontroli

(24.03.2014.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti otrdien, 25.martā, iepazīsies ar mūsu valstij nevēlamo ārzemnieku sarakstu veidošanu un kontroli.

Komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis informē, ka rītdienas sēdē deputāti iztaujās atbildīgo iestāžu amatpersonas par sistēmu, kā citu valstu iedzīvotāji tiek ierindoti nevēlamo personu sarakstos un kuras iestādes šīs personas kontrolē.

Sēdē aicināti piedalīties Aizsardzības, Iekšlietu, Ārlietu ministriju, Valsts robežsardzes un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes pārstāvji.

Jautājumu par valstij nevēlamo ārzemnieku uzturēšanos Latvijā Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija skatīs otrdien, 25.martā, plkst.10.30 Jēkaba ielā 16, 408.telpā.


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 5.oktobrī
08:30  Saeimas Prezidija sēde
08:55  Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Turcijas parlamentu darba sanāksme- grupas vadītāja vietnieka vēlēšanas
09:00  Saeimas 2023. gada 5. oktobra kārtējā sēde
10:30   Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Moldovas parlamentu darba sanāksme – grupas vadītāja vēlēšanas
10:30  Nacionālās drošības komisijas sēde
10:35  Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Kazahstānas parlamentu darba sanāksme – grupas vadītāja vēlēšanas
12:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola un komisijas deputātu tikšanās ar Palestīnas Valsts ārlietu minisitra vietnieci Amal Jadou