Saeimas priekšsēdētāja vizītē apmeklēs Cēsis

(27.01.2014.)

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa otrdien, 28.janvārī, dosies vizītē uz Cēsīm, kur viesosies Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā.

 Saeimas priekšsēdētāja Draudzīgā aicinājuma dienas ietvaros aicināta piedalīties diskusijā ar ģimnāzijas 7.-12.klašu skolēniem un pasniegt ģimnāzijas apbalvojumus izcilākajiem un erudītākajiem skolēniem un skolotājiem.

 S.Āboltiņa, pievienojoties tradīcijai dāvināt skolām grāmatas, labākajiem skolēniem un skolotajiem pasniegs arī grāmatu par Saeimas nama arhitektūru un Kārļa Skalbes „Mūža rakstu” 6.sējumu.

„Draudzīgais aicinājums” ir pagājušā gadsimta 30.-jos gados iedibināta tradīcija dāvināt skolām grāmatas, mākslas priekšmetus un ziedot līdzekļus.

Tikšanās Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijā Cēsīs, Pūces ielā 2, otrdien, 28.janvārī, sāksies pulksten 10.00.

Savukārt pēcpusdienā Saeimas priekšsēdētājai paredzēta intervija Vidzemes novada laikrakstam „Druva”. Tā notiks pulksten 13.30 laikraksta redakcijā Cēsīs, Gaujas ielā 8. 

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 19.maijā
09:00  Saeimas kārtējā sēde
12:00  Asinsdonoru diena pie Saeimas nama
12:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Ineses Lībiņas-Egneres attālināta tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas Bundestāga viceprezidenti Yvonne Magwas
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem