Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums Ziemassvētkos

(20.12.2013.)

Ziemassvētki ir laiks, kad pār nogurdināto ikdienu nāk miera un mīlestības vēsts, jauna dzīvība kā simbols gaišākai un tīrākai pasaulei. Šis laiks mums atgādina, ka patiesi nozīmīgas vērtības meklējamas pāri pasaulīgajām - mūsos pašos, mūsu ticībā, cerībā un mīlestībā.

 Ziemassvētki ir brīdis, kad novērtēt, cik svarīgi ir mums mīļie un tuvie cilvēki, ģimene un bērni, cik neatsverama ir spēcinošā un iedvesmojošā kopābūšana ar sev vistuvākajiem. Šis ir īstais laiks, lai, atstājot ikdienas steigu aiz durvīm, teiktu paldies ikvienam, kurš mūs atbalstījis, iedvesmojis un palīdzējis. Lai dāvātu saviem vistuvākajiem dārgāko, ko varam viens otram sniegt – savu laiku, iejūtību un mīlestību.

Novēlu, lai šajos Ziemassvētkos sirds un prāts rod mieru ārpus steigas, lai ģimenes un tuvo cilvēku klātbūtne dod spēku gaišu domu un darbu piepildījumam. Lai ikvienas mājas un katru ģimeni stiprina mīlestības gaišais spēks.

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:00  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem