Saeimā atklās bērnu zīmējumu izstādi „Par dzīvību”

(11.09.2013.)

Ceturtdien, 12.septembrī, Saeimas namā tiks atklāta bērnu zīmējumu konkursa „Par dzīvību” darbu izstāde un apbalvoti labāko darbu autori.

Izstāde Saeimā tiek organizēta pēc Saeimas Demogrāfijas lietu apakškomisijas priekšsēdētāja Imanta Parādnieka iniciatīvas.

Bērnu zīmējumu konkursā tika atsevišķi vērtēti pirmsskolas un sākumskolas, kā arī pamatskolas vecuma bērnu darbi. Zīmējumi noformēti apsveikuma veidā ar vēlējumu ģimenei vai jaundzimušajam bērnam. Visi bērnu darbi tiks pasniegti jaunajām māmiņām, kurām nupat piedzimis mazulis.

Paredzēts, ka izstādi atklās  Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa. Pasākumā piedalīsies arī Ungārijas vēstnieks Latvijā Gābors Dobkai (Gábor Dobokay), kurš labāko darbu autoriem pasniegs dāvanu – ģimenes atpūtas braucienu uz Ungāriju.

Izstādes atklāšana notiks Saeimas nama Lielajā vestibilā ceturtdien, 12.septembrī, plkst.10.35.

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
11:05  Saeimas Prezidija sēde
11:05  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem - atcelta