Saeimā 23.septembrī notiks atvērto durvju diena

(06.09.2013.)

Pirmdien, 23.septembrī, Saeimā notiks tradicionālā atvērto durvju diena, kuras laikā interesentiem būs iespēja klātienē aplūkot Saeimas namu, iepazīt tā arhitektūru un vēsturi, kā arī vairāk uzzināt par deputātu ikdienas darbu. Apmeklēt Saeimu īpaši aicināti skolēni.

Plānots, ka Saeimas nams apmeklētājiem būs atvērts no pulksten 10.00 līdz pat 18.00.

Kā katru gadu, arī šogad Saeimas atvērto durvju dienā varēs apskatīt Saeimas Sēžu zāli, kurā katru ceturtdienu deputāti sanāk uz sēdēm, un Sarkano zāli, kurā notiek Saeimas Prezidija sēdes, komisiju sēdes, konferences un citi pasākumi. Tāpat varēs aplūkot Dāvanu zālē izvietotās ārvalstu delegāciju dāvanas Latvijas parlamentam un ielūkoties Saeimas darbinieku darba telpās. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīt arī reprezentācijas telpas, kurās tiek uzņemti ārvalstu prezidenti, parlamentu vadītāji, vēstnieki un citas augstas amatpersonas. Ikdienā parlamenta ekskursiju laikā šīs zāles apmeklētājiem nav pieejamas.

Atvērto durvju dienai interesenti aicināti pieteikties gan grupās, gan individuāli. Ņemot vērā, ka apmeklētāju, kas vienlaikus var atrasties Saeimas ēkā, skaits ir ierobežots, priekšroka būs tiem, kuri savu apmeklējumu būs pieteikuši iepriekš, nosūtot personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu un atbildīgās kontaktpersonas tālruņa numuru) uz e-pastu info@saeima.lv, un saņēmuši apstiprinājumu.

Interesenti aicināti pieteikties līdz šī gada 18.septembrim. Papildu informācija pa tālruni 67087321.
 


Saeimas Preses dienests

Sestdien, 3.jūnijā