Solvita Āboltiņa sveiks labākos jaunos basketbolistus, trenerus un tiesnešus

(10.06.2013.)

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa otrdien, 11.jūnijā, Saeimas namā sveiks labākos jaunos basketbolistus, trenerus un tiesnešus.

 Latvijas Republikas čempionāta sezonas noslēguma pasākumā tiek sveikti Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas mācībās sekmīgākie spēlētāji, kuriem liecībā nevienā priekšmetā nav zemākas atzīmes par septiņi, kā arī labākie treneri un tiesneši.

Svinīgajā pasākumā S.Āboltiņa pasniegs arī Valdemāra Baumaņa kausu sezonas labākajiem spēlētājiem – Renātei Reinei un Česlavam Mateikovičam, kas izcēlušies ar labu sniegumu laukumā un demonstrējuši profesionālu izaugsmi. V.Baumaņa piemiņas balva Latvijas labākajiem jaunajiem basketbolistiem tiek pasniegta kopš 1994.gada. Šī sportista vadībā 1935.gadā Latvijas basketbolistu valstsvienība izcīnīja Eiropas čempiona titulu.

Apmeklējot parlamentu, jaunajiem basketbolistiem būs iespēja arī iemēģināt deputātu vietas Saeimas sēžu zālē un uzzināt vairāk par parlamenta darbu, kā arī nofotografēties kopā ar Saeimas priekšsēdētāju.

Plānots, ka pasākumā piedalīsies arī izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Labākie jaunie basketbolisti, viņu treneri, kā arī tiesneši Saeimas namā tiek sveikti ik gadu, un šāds pasākums mācību gada noslēgumā jau ir kļuvis par tradīciju.

Apbalvošana notiks otrdien, 11.jūnijā, plkst.13.30 Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11.

 

Saeimas Preses dienests

Svētdien, 26.maijā