Sporta apakškomisija izbraukuma sēdē iepazīsies ar sporta nozares aktualitātēm Valmierā

(23.11.2012.)

Lai iepazītos ar sporta nozares attīstības tendencēm reģionos, Saeimas Sporta apakškomisijas deputāti pirmdien, 26.oktobrī, dosies izbraukuma sēdē uz Valmieru.

Apakškomisijas deputātiem paredzētas tikšanās ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadību, tostarp domes priekšsēdētāju Inesi Boķi. Tāpat plānotas tikšanās ar domes Sporta attīstības padomes pārstāvi Ivo Lakuču un citiem domes pārstāvjiem.

Lai klātienē iepazītos ar sporta infrastruktūras attīstību un problemātiku, apakškomisijas deputātiem paredzēta arī Jāņa Daliņa stadiona, SPA Rehabilitācijas centra, Valmieras Bērnu sporta skolas, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra apskate.

Izbraukuma sēdes noslēgumā Sporta apakškomisijas deputāti mērosies spēkiem draudzības spēlē telpu futbolā ar Valmieras pilsētas pašvaldību.

Apakškomisijas izbraukuma sēde pirmdien, 26.novembrī, sāksies plkst.12.00 Valmieras pilsētas pašvaldībā Lāčplēša ielā 2, Valmierā.Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 5.jūnijā
14:15  Saeimas Prezidija sēde
14:30  Saeimas Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas deputātu tikšanās ar Kosovas Republikas Ārlietu ministrijas pārstāvjiem