Solvita Āboltiņa sveic SUSTENTO desmit gadu jubilejā

(11.05.2012.)

SUSTENTO darbam desmit gadu laikā bijis divkāršs svars – ne tikai sniedzot atbalstu un palīdzību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bet arī stiprinot iekļaujošas sabiedrības attīstību Latvijā, pausts Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikumā Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijai SUSTENTO desmit gadu jubilejā.

„Cilvēki ar īpašām vajadzībām nav pasīva sabiedrības daļa, bet ļoti bieži ir apveltīti ar augstu spēju sevi motivēt, tādējādi kalpojot par nenovērtējamu iedvesmas avotu ne vien saviem līdzcilvēkiem, bet visai sabiedrībai kopumā,” teikts Saeimas priekšsēdētājas apsveikumā.

„Ir pagājuši desmit gadi, un šodien, pateicoties jūsu neatlaidīgam darbam, atbalstam un rūpēm, varam atzīt, ka cilvēki ar īpašām vajadzībām ne tikai vēlas un var pilnvērtīgi dzīvot, bet arī ir sabiedrībai vajadzīgi ar savām domām, pieredzi, iemaņām un talantiem,” apsveikumā uzsver S.Āboltiņa.

Saeimas priekšsēdētāja akcentē, ka desmit gadu laikā SUSTENTO izaugusi par varenu un plašu domubiedru grupu, ļoti mērķtiecīgi nostiprinot savu lomu nozīmīgas sabiedrības daļas interešu pārstāvēšanā un tiesību nodrošināšanā, kā arī izveidojusies par stabilu un uzticamu parlamenta sadarbības partneri.

S.Āboltiņa apsveikumā pateicas ikvienam, kas sniedzis savu ieguldījumu un pienesumu, lai veicinātu cilvēku ar īpašām vajadzībām iekļaušanos sabiedrībā un sabiedrības tolerances un iecietības stiprināšanā.

 

Saeimas Preses dienests

Trešdien, 7.jūnijā
09:00  Saeimas Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Vācijas parlamentu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Vācijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Ārlietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde