Saeimas deputāti Lielajā talkā sakops dabas teritorijas visā Latvijā

(20.04.2012.)

Saeimas deputāti sestdien, 21.aprīlī, piedalīsies Lielajā talkā un sakops dabas teritorijas dažādās Latvijas vietās. Deputāti ar kolēģiem un ģimenēm talkos gan galvaspilsētā, gan ārpus tās.

„Saskaņas centrs” frakcijas deputāti piedalīsies Bērnu slimnīcas teritorijas Rīgā, Vienības gatvē un Mežaparka sakopšanas darbos.

Zatlera reformu partijas frakcijas deputāti talkos Kokneses pilsdrupās, sakopjot Daugavas krastu un dabas takas.

Sestdienas rīta cēlienu frakcijas „Vienotība” deputāti pavadīs, sakopjot Pļavnieku mežu netālu no Akadēmiķa Mstislava Keldiša un Ulbrokas ielu krustojuma. Ap pusdienas laiku kopā ar premjeru talkošanas vietā deputāti stādīs kociņus, veidojot simbolisku izaugsmes dārzu.  

Vairākās vietās Latvijā talkos arī Nacionālās apvienības „Visu Latvijai!” - „Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” frakcijas deputāti. Viņi piedalīsies talkās Brīvdabas muzejā, Jaunciemā, Ogrē pie pieminekļa latviešu strēlniekiem Daugavas krastā, mežā pie Inčukalna karjera, Saulkrastos jūras krastā uz ziemeļiem no Baltās kāpas, Ventspilī, Daugavpilī, Liepājā, Siguldā Gaujas Nacionālajā parkā, Bikstu pagastā lielās piemiņas birzs stādīšanā un Gaujas krasta sakopšanā Burtnieku novadā.

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) frakcijas deputāti Lielajā talkā sakops Ķīšezera krastmalu, Saulesdārza parku un Mārupītes krastus. ZZS deputāti arī piedalīsies Ogres ielejas dabas parka sakopšanā, talkos Jaunpiebalgas brāļu kapos, Plieņciemā, kā arī Ventspilī kopā ar augstskolas studentiem. 

Tāpat Saeimas deputāti un darbinieki arī šogad 3.maijā piedalīsies ikgadējā Saeimas pavasara talkā, kas ir simboliska dāvana Latvijai pirms Neatkarības atjaunošanas deklarācijas pasludināšanas dienas. Godinot Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes piemiņu, deputāti un darbinieki sakops viņa dzimto māju „Auči” apkārtni.
Pavasara talka ir Saeimas tradīcija, ko iedibināja bijušais Saeimas priekšsēdētājs Indulis Emsis, kad 2007.gada pavasarī Saeimas deputāti un darbinieki atjaunoja rudens vētrās izpostīto Jūrmalas kāpu aizsargjoslu.


Saeimas Preses dienests

Trešdien, 7.jūnijā
09:00  Saeimas Deputātu grupas sadarbības veicināšanai ar Vācijas parlamentu tikšanās ar Latvijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Vācijas Federatīvajā Republikā V.E. Aldu Vanagu
09:00  Pieprasījumu komisijas sēde
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
10:15  Ārlietu komisijas sēde
10:15  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Pieprasījumu komisijas sēde
12:00  Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde