Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas apsveikums Latvijas ļaudīm Ziemassvētkos

(22.12.2011.)

Līdz ar Ziemassvētku atnākšanu noslēgumam tuvojas notikumiem bagāts un saspringts gads. Tādēļ jo īpaši priecājamies, ka šie gaišie un ģimeniskie svētki mūsu steidzīgajā ikdienā ikreiz ienes mieru, ļauj aizmirst raizes, aicina ticēt, mīlēt un cerēt.

Ziemassvētki ir laiks, kad jo īpaši novērtējam neatsveramo prieku un atbalstu, ko ikdienā saņemam, esot kopā ar sev tuvajiem un mīļajiem cilvēkiem. Kā laimīgas un saticīgas ģimenes pamats ir savstarpēja uzticēšanās un atbalsts, prieks par saviem bērniem un vecākiem, viņu sasniegumiem un iecerēm, arī stipras valsts pamats ir par savu valsti priecīgi un lepni iedzīvotāji. Tādēļ es aicinu ikvienu šajos svētkos būt priecīgam un lepnam par savu zemi, tautu un valsti, par mūsu kopīgajām vērtībām, ko sargāt un godāt – mūsu valodu un kultūru, mūsu vēstures mantojumu un sasniegumiem. Es aicinu ik dienas apzināties, ka mums Latvijā ir par ko priecāties un ar ko lepoties.
Ziemassvētkos, kad tumsa atkal dod ceļu gaismai un kristīgā pasaule svin Kristus piedzimšanas brīnumu, es aicinu ikvienu radīt prieku, rast mieru un piepildījumu lietās un cilvēkos, kas mums ir patiesi nozīmīgi.

Mainīt pasauli mēs varam, vien mainoties paši, tādēļ es novēlu mums visiem šajā laikā apņemties kļūt gaišākiem un labākiem. Gan savās domās, gan darbos. Cik lepni un priecīgi ik dienas būsim par sevi, tik lepna un laimīga būs mūsu Latvija.

Priecīgus, gaišus, ticības un cerību pilnus Ziemassvētkus!

Trešdien, 18.maijā
09:00  Eiropas lietu komisijas sēde
10:00  Ārlietu komisijas sēde
10:00  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:00  Juridiskās komisijas sēde
10:00  Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēde
10:00  Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēde
10:00  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
10:00  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sēde
10:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēde
10:00  Sociālo un darba lietu komisijas sēde
11:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja biedra Ata Lejiņa tikšanās ar Starptautiskā Sarkanā Krusta komitejas (ICRC) Eiropas un Centrālāzijas operāciju koordinatoru Jean-Nicolas Paquet-Rouleau
12:00  Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas sēde
12:00  Nacionālās drošības komisijas sēde
12:00  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēde
12:00  Ilgtspējīgas attīstības komisijas sēde
17:00  Saeimas priekšsēdētājas V.E. Ināras Mūrnieces attālināta uzruna starptautiskā ceremonijā pieminot Krimas tatāru deportāciju