Aizsardzības komisija iepazīsies ar situāciju akcīzes preču nelegālās aprites apkarošanā

(19.07.2011.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija trešdien, 20.jūlijā, uz sēdi aicinājusi Iekšlietu ministrijas pārstāvjus, lai pārrunātu cīņu pret akcīzes preču nelegālo apriti.

„Pagājušās nedēļas sēdē vērtējām tiesībsargājošo iestāžu darbu kontrabandas apkarošanas jomā. Šoreiz iepazīsimies ar situāciju nevis uz Latvijas ārējās robežas, bet gan valsts iekšienē – kā policijai sokas ar cīņu pret akcīzes preču nelegālo apriti,” norāda komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

„Nav noslēpums, ka nelegālajā tirdzniecībā ikdienas ir liels daudzums degvielas, cigarešu un alkohola. Šo preču tirdzniecība rada nopietnus zaudējumus valsts budžetā, tādēļ akcīzes preču nelegālajai apritei būtu jābūt vienai no policijas prioritātēm,” uzsver A.Latkovskis.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde notiks trešdien, 20.jūlijā, plkst.10.00 Jēkaba ielā 16, 408.telpā.


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 1.jūnijā
08:45  Saeimas 2023.gada 1.jūnija ārkārtas sēde
09:30  Saeimas 2023.gada 1.jūnija kārtējā sēde
12:30  Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas Administratīvi teritoriālās reformas rezultātu izvērtēšanas apakškomisijas sēde
12:30  Pieprasījumu komisijas sēde
12:35  Saeimas priekšsēdētāja biedres Zandas Kalniņas-Lukaševicas tikšanās ar Polijas Republikas ārlietu ministra vietnieku, Valsts sekretāru Arkadiusz Mularczyk
17:00  2023.gada 1.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem