Saeimas deputāti iepazīsies ar Rīgas Pašvaldības policijas darbu

(13.06.2011.)

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas deputāti otrdien, 14.jūnijā, izbraukuma sēdē iepazīsies ar Rīgas Pašvaldības policijas darbu un tehnisko nodrošinājumu.

„Rīgas Pašvaldības policija ir lielākā municipālā policija Latvijā, un tai ir būtiska loma sabiedriskās kārtības nodrošināšanā Latvijas galvaspilsētā. Tādēļ, realizējot komisijas parlamentārās uzraudzības funkciju, vēlamies uzklausīt Rīgas domes un Pašvaldības policijas atbildīgās amatpersonas par policijas līdzšinējo darbu, sadarbību ar Valsts policiju, galvenajiem izaicinājumiem un problēmām. Tāpat plānojam rīt apmeklēt arī Pašvaldības policijas Videonovērošanas centru, ar kura palīdzību policija operatīvi iegūst informāciju par notiekošo Rīgas ielās,” norāda komisijas priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas izbraukuma sēde notiks otrdien, 14.jūnijā, plkst.10.00 Rīgas domes Prezidija sēžu zālē, Rātslaukumā 1.


Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 2.oktobrī
13:00  Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas Uzņēmējdarbības attīstības apakškomisijas sēde