Solvita Āboltiņa sveic ASV Kongresa jauno spīkeru Bēneru

(07.01.2011.)

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa nosūtījusi vēstuli ASV Parlamenta Pārstāvju palātas (Kongresa) jaunajam spīkeram Džonam Bēneram (John Boehner), sveicot ar stāšanos amatā.

„Latvijai un Amerikas Savienotajām Valstīm ir ilga ciešu attiecību vēsture, ko īpaši raksturo ASV realizētā Baltijas valstu okupācijas neatzīšanas politika un mūsu valsts atjaunotajai neatkarībai sniegtais atbalsts. Arī ASV Kongress vienmēr bijis dedzīgs Latvijas brīvības un sekmīgas attīstības atbalstītājs,” uzsver Saeimas priekšsēdētāja.

S.Āboltiņa arī apliecina Saeimas ieinteresētību tālāk attīstīt parlamentāro sadarbību ar jaunievēlēto ASV Kongresu. Tāpat Saeimas priekšsēdētājas vēstulē informēts, ka Saeimā izveidota deputātu sadarbības grupa ar ASV parlamentu, un to vada Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētājs, bijušais Latvijas vēstnieks ASV Ojārs Kalniņš.   


Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 19.maijā
09:00  Saeimas kārtējā sēde
12:00  Asinsdonoru diena pie Saeimas nama
12:30  Saeimas priekšsēdētājas biedres Ineses Lībiņas-Egneres attālināta tikšanās ar Vācijas Federatīvās Republikas Bundestāga viceprezidenti Yvonne Magwas
17:00  Atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem