Saeimas Eiropas lietu komisija vērtēs ES fondu apguves gaitu

(21.12.2010.)

Lai iepazītos ar aktuālo situāciju Eiropas Savienības fondu finansējuma apguvē, Saeimas Eiropas lietu komisija trešdien, 22.decembrī, tiksies ar finanšu ministru Andri Vilku un valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu.

„Rītdienas sēdē vērtēsim, kā Latvijai veicas ar Eiropas Savienības fondu apguvi, kādas ir lielākās problēmas, kas kavē sekmīgu Eiropas naudas izmantošanu Latvijas tautsaimniecības sildīšanai. Šis jautājums ir īpaši aktuāls, jo nākamā gada budžetā Eiropas Savienības struktūrfondiem iezīmēts rekordlielais līdzfinansējums, kuru nākotnē lietderīgi jāliek lietā,” norāda komisijas priekšsēdētājs Imants Lieģis. 

Komisijas priekšsēdētājs uzsver, ka rītdienas sēdē pie viena galda sēdīsies gan Saeimas deputāti un finanšu ministrs A.Vilks, gan valsts kontroliere I.Sudraba, tādējādi veicinot konstruktīvu dialogu par Eiropas Savienības fondu apguves gaitu un problēmām. 

Eiropas lietu komisijas sēde notiks trešdien, 22.decembrī, plkst.9.00 Saeimas Sarkanajā zālē, Jēkaba ielā 11.


Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 5.jūnijā
14:15  Saeimas Prezidija sēde
14:30  Saeimas Eiropas Padomes Parlamentārās asamblejas Latvijas delegācijas deputātu tikšanās ar Kosovas Republikas Ārlietu ministrijas pārstāvjiem