Saeimas apakškomisija: ģimenes valsts pabalsts jāsaglabā

(30.11.2010.)

Otrdien, 30.novembrī, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu un jaunatnes lietu apakškomisijas deputāti konceptuāli vienojās atbalstīt ģimenes valsts pabalstu saglabāšanu līdzšinējā apmērā arī pēc 2011.gada 1.jūlija.

Par to deputāti vienojās, iepazīstoties ar valdības doto uzdevumu Labklājības ministrijai sagatavot koncepcijas projektu par ģimenes valsts pabalsta reformu ar 2011.gada 1.jūliju, kas veidotu valsts budžetā fiskālo ietaupījumu vairāk nekā 11 miljonu latu apmērā. Deputāti nolēma sagatavot vēstuli Labklājības ministrijai un Finanšu ministrijai, aicinot kā prioritāti noteikt ģimenes valsts pabalsta saglabāšanu esošajā apmērā arī pēc 2011.gada 1.jūlija gadījumā, ja budžeta ieņēmumi 2011.gadā būs lielāki par prognozēto.

„Valsts uzdevums ir stiprināt un atbalstīt ģimeni, tādēļ deputāti iestājas par to, lai netiktu pasliktināta materiālā situācija ģimenēs ar bērniem jau tā sarežģītajā ekonomiskajā situācijā,” uzsver Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas Bērnu un jaunatnes lietu apakškomisijas priekšsēdētāja Dace Reinika.

 

Saeimas Preses dienests

Pirmdien, 27.maijā
10:35  Grāmatas “Latvijas Satversmes sapulce deputātu biogrāfijās, 1920-1922” atklāšanas pasākums