I.Mūrniece piedalīsies Eiropas Padomes dalībvalstu parlamentu priekšsēdētāju konferencē Strasbūrā

(22.10.2019.)

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece no 23. līdz 25.oktobrim uzturēsies Strasbūrā, Francijā, kur piedalīsies Eiropas Padomes dalībvalstu parlamentu priekšsēdētāju konferencē.

Konferencē plānotas diskusijas par Eiropas kopīgajām vērtībām 70 gadus pēc Eiropas Padomes dibināšanas, ANO dienaskārtību un ilgtspējīgas attīstības mērķiem 2030.gadam, un parlamentu iesaisti to īstenošanā, kā arī sievietēm politikā.

24.oktobrī plānota Baltijas valstu un Ziemeļvalstu parlamentu priekšsēdētāju (NB8) tikšanās. Plānotas arī divpusējas tikšanās ar citu Eiropas Padomes dalībvalstu parlamentu priekšsēdētājiem.

Eiropas Padomes parlamentu priekšsēdētāju konference reizi divos gados pamīšus tiek rīkota Eiropas Padomes mītnes vietā Strasbūrā un kādā no dalībvalstīm. Šajā konferencē ir aicināti piedalīties Eiropas Padomes dalībvalstu nacionālo parlamentu priekšsēdētāji, Eiropas Padomes Parlamentārās Asamblejas novērotāju un partnervalstu, kā arī starptautisko parlamentāro asambleju priekšsēdētāji.

Konferencē piedalīsies arī Baltijas Asamblejas Latvijas delegācijas vadītājs Jānis Vucāns.

 

Saeimas Preses dienests

Ceturtdien, 20.jūnijā
09:00  Saeimas 2024.gada 20.jūnija kārtējā sēde
10:30  Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas sēde
10:30  Saeimas Ārlietu komisijas priekšsēdētāja Riharda Kola tikšanās ar Amerikas Savienoto Valstu ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā V.E. Christopher Robinson
12:30  Jāņu ielīgošanas pasākums
12:35  Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēde
17:00  2024.gada 20.jūnija atbilžu sniegšana uz deputātu jautājumiem